LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

„Lietuvos rytas“ atkrintamųjų varžybų starte nepaliko jokių vilčių „Juventus“

2018 05 11 20:53

Vilniaus „Lietuvos rytas“ galingai pradėjo pasirodymą „Betsafe-LKL“ atkrintamosiose varžybose. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai namuose 97:64 (15:16, 20:6, 25:19, 37:23) nepaliko vilčių Utenos „Juventus“ krepšininkams.

Ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių vilniečiai išsiveržė į priekį 1–0.

Į pergalę „Lietuvos rytą“ vedė Roko Giedraičio ir Louko Mavrokefalidžio tandemas. Pirmasis pelnė 21 tašką, o antrasis pridėjo 16 taškų ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių.

Solidžiai gynyboje rungtyniavusi sostinės ekipa pamatus pergalei pradėjo dėti antrajame kėlinyje, kai po spurto 17:2 įgijo dviženklę persvarą 30:18.

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ atsitiesti nesugebėjo. Įsisiautėjęs „Lietuvos rytas“ trečiajame kėlinyje pradėjo triuškinti varžovus 51:31.

Paskutiniosios 10 minučių buvo tik formalumas, kurio metu pasipriešinimo nesulaukę šeimininkai tik dar labiau padidino triuškinančią persvarą.

Žydrūno Urbono auklėtiniams koją kišo netaiklūs tolimi metimai. Svečiai įmetė vos 3 tritaškius iš 25 (12 proc. taiklumas).

Utenos klubas šiame mače sulaukė beveik du mėnesius nežaidusio Anthony Irelando pagalbos. Kojos traumą išsigydęs amerikietis per 21 minutę pelnė 7 taškus.

Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos gegužės 14-ąją, pirmadienį, Utenoje.