LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

“Kauno Žalgirio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ susitikime – lygiosios

2018 04 18 23:41
pixabay.com nuotrauka

A lygos 8 turas baigėsi principine dvikova tarp „Kauno Žalgirio“ ir Vilniaus „Žalgirio“ klubų. Kaune vykusiose rungtynėse nugalėtojas nepaaiškėjo – 0:0.

Pirmame kėlinyje NFA stadiono žiūrovai kvapą gniaužiančių atakų neišvydo, buvo daug kovos aikštės viduryje. Nedidelė iniciatyva priklausė svečiams, tačiau šeimininkų komanda gynėsi patikimai.

Po vilniečio Tomašo Šimkovičiaus tolimo perdavimo Liviu Antalis atsidūrė dėkingoje padėtyje, bet smūgiavo per silpnai. Vėliau po T. Šimkovičiaus pakelto baudos smūgio Tomašas Malecas galva nepataikė į vartus.

Antrą kėlinį „Žalgiris“ pradėjo intensyviomis atakomis, nors netrukus vilniečiai patys vos neprisižaidė. 50 minutę vartininkas Džiugas Bartkus ir gynėjas Mamadou Mbodjis nesusitarė, kuris perims kamuolį. Tarp jų bandė įsiterpti „Kauno Žalgirio“ žaidėjas Simonas Paulius, bet M. Mbodjis spėjo išmušti kamuolį į užribį.

Vėliau Vilniaus komandos spaudimas vis didėjo. Žalgiriečių atakoms daug aštrumo pridėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Jeremy Manzorro.

Rungtynių pabaigoje „Kauno Žalgirio“ komanda daugiausiai laiko praleisdavo savo aikštės pusėje. 81 minutę arti tikslo buvo M. Mbodjis – po jo smūgio kauniečius išgelbėjo skersinis.

Nepaisant aktyvaus varžovų spaudimo, kauniečiai atsilaikė ir Martynas Matuzas savo vartus išsaugojo „sausus“.

„Kauno Žalgiris“ šiomis lygiosiomis nutraukė 3 pralaimėjimų seriją. Tuo metu Vilniaus „Žalgiris“ po šių lygiųjų nuo lyderės Marijampolės „Sūduvos“ atsilieka jau 7 taškais.