LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJALŽ RENGINIAI
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA

„Juventus“ nepasiekė Europos taurės turnyro pusfinalio

2018 03 29 11:49
Avelino ekipos krepšininkai triumfuoja – jie pateko tarp keturių stipriausių FIBA Europos taurės turnyro klubų./fiba.com nuotrauka

Utenos „Juventus“ komandai žygis Europoje baigėsi Italijoje. Uteniškiai FIBA Europos taurės turnyro ketvirtfinalyje 68:85 pralaimėjo Avelino „Sidigas“ krepšininkams.

Po rungtynių tiek rezultatyviausiai ir naudingiausiai žaidęs Maksimas Kornijenka, tiek komandos vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas išskyrė antrą kėlinį kaip momentą, kuris palaidojo visas viltis kovoti dėl kelialapio į šio turnyro pusfinalį. Per antras dešimt minučių svečiai pelnė tik 8, o šeimininkai – 31 tašką.

Rezultatyviausiai ir naudingiausiai Utenos ekipoje žaidė Maksimas Kornijenka.fiba.com nuotrauka

„Sveikinu Avelino klubą patekus į pusfinalį. Blogai sužaidėme antrą kėlinį. Visa kita buvo gerai, tačiau tas vienas labai blogas kėlinys neleido mums kovoti dėl pergalės ir kelialapio į pusfinalį“, – pralaimėtas rungtynes apibendrino 18 taškų pelnęs M. Kornijenka.

„Žinoma, antrasis kėlinys buvo labai prastas, tačiau neturime tiek jėgos, kad galėtume individualiai sulaikyti Kirilą Fesenką. Turėjome dvigubinti prieš jį gynybą, bet jis yra patyręs žaidėjas, puikiai skirstė kamuolį, o metikai tuo pasinaudojo“, – komentavo Ž. Urbonas.

Jo teigimu, antroje rungtynių pusėje auklėtiniai atrado savo žaidimo ritmą, bet jau buvo per vėlu.

„Avelino klubas buvo favoritas ir tai įrodė. Mums labai pakenkė traumos. Neturėjome Kenny Gaineso, Anthony Irelandas žaidė padedamas nuskausminamųjų injekcijų. Tai nėra pasiteisinimas, Avelino komanda yra stipresnė ir linkiu jai sėkmės šiame turnyre“, – sakė Ž. Urbonas.

Ketvirtfinalis

Avelino „Sidigas“ – Utenos „Juventus“ 85:68 (19:15, 31:8, 15:23, 20:22). D'Ercole Lorenzo 17 tšk., Jasonas Richas 14, Dezas Wellsas 10; Maksimas Kornijenka 18 (2–7/8, 12 atk. kam., 28 naud. bal.), Mindaugas Kupšas 15, Arvydas Šikšnius 10, Jonas Zakas 8. I rungtynės – 77:77.