LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA

„Hoptrans-Sirenos“ pusfinalį prieš „Fortūną“ namuose pradėjo pergalingai

2018 03 29 22:50
lmkl.lt nuotrauka

Po ilgosios pertraukos atitrūkusios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ užtikrintai startavo Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) etape.

Manto Šerniaus vadovaujamas klubas savo aikštėje 73:55 (17:13, 22:19, 17:9, 17:14) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1–0. Antrasis mačas antradienį bus žaidžiamas Klaipėdoje.

Šeimininkės į priekį šovė trečiajame ketvirtyje, kuomet po Robertos Mizgerytės taiklaus dvitaškio komandas skyrė šeši taškai – 47:41, o per likusias kiek mažiau nei keturias minutes „Fortūnai“ taškais pasižymėti nebepavyko.

Per tą atkarpą Arina Bilotserkivska surinko šešis taškus, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė pridėjo taiklų tritaškį ir „Hoptrans-Sirenų“ persvara išaugo iki 15 taškų – 56:41.

Ketvirtajame kėlinyje garliaviškės varžovių arčiau nebeprisileido ir apgynė savo tvirtovę.

M. Šerniaus vadovaujamai ekipai pavyko sustabdyti ketvirtfinalio etape po 16 taškų, 15,5 kamuolio ir 30 naudingumo balų rinkusią Sandrą Baliutavičiūtė.

Šiame susitikime ji per 37 minutes iš žaidimo pataikė 3/12 metimų ir pelnė 8 taškus bei surinko 5 nauidngumo balus.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 14, Kristė Druskytė 12, Arina Bilotserkivska ir Olena Ogorodnikova – po 10.

„Fortūna“: Andra Gabalytė 16, Agnė Černeckytė 15, Roberta Mizgerytė 10 (11 atk. kam.).