Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ĮDOMYBĖS

Žaliojo žirgo metais puoselėkime šeimą

 

Žaliojo žirgo metai – tai humanizmo, žmogiškumo, Pasaulio Motinos, tyrų planetos vandenų, floros ir faunos išsaugojimo, tyros, gyvastingos gimties, šeimos puoselėjimo metai. Labai svarbu, kad 2014-aisiais ką nors padarytume minėtoms vertybėms apsaugoti, puoselėti.

Žirgo metai siejami su Jupiterio, didžiausios Saulės sistemos planetos, ciklais ir jo pozicija Vėžio ženkle. Vėžio ženklas – tai ir mylinčios Pasaulio Motinos, gimdančios pasaulius ir visą gyvybę, simbolis. Bent jau pirmąją metų pusę labai stipri taps Mėnulio įtaka, jautrumo, žmogiškojo atliepimo reikšmė.

Tokiais metais ypač svarbūs tampa geri, gražūs, harmoningi santykiai, jaukumas, intymumas, artumas. Labai daug reikšmės turės namai, kuriuose galima atsigauti, pasislėpti nuo nuoskaudų, negandų, žiaurumo, abejingumo, kuriuose gyvena harmonija, meilė, rūpestingumas, nuoširdumas, grožis. Šie poreikiai bus itin ryškūs, taps akivaizdu, kokios svarbios minėtos vertybės. Siekiantiesiems jų padės Jupiteris, bent jau iš dalies, tai yra atšildys mylimųjų, tėvų ir vaikų santykius, leis išgyventi artumą, sukurti namie didesnį jaukumą.

Regis, 2014 metai bus geresni, nei galėtume tikėtis, išvarginti krizės pasekmių ir dairydamiesi į neramią pastarųjų metų Europą, Ameriką ar Artimuosius Rytus. Nors situacija atrodo ne itin rami, vis dėlto, analizuojant tik astrologinius duomenis, peršasi išvada, kad 2014-ieji iš esmės turėtų būti sėkmingi, geresni nei pastarieji ketveri metai.

Be abejo, keli mėnesiai vers nerimauti, kels problemų (tokie žada būti balandis, rugpjūtis, spalis), tačiau 2014-ieji bus gana ramūs, ypač darbingi, energingi, turintys didžiulę kūrybos, meilės, džiaugsmo, bendradarbiavimo, dvasinės jėgos energiją.

Moteris, Tėvynė, Motina

2014 metai neturėtų mūsų nuvilti. Manau, galėsime pasinaudoti atsiveriančiomis naujomis galimybėmis. Jupiterio pozicija šiame ženkle ypač galinga, teikianti vilties ir didelių galimybių tiems, kurie dirba politikos, visuomeninės veiklos srityse, viešbučių, restoranų, poilsio organizavimo versle. Kita sritis, susijusi su šia Jupiterio pozicija, – požiūris į Tėvynę, moterį, motinystę, gimimą, kūdikius, šeimą, giminę. Pozityviąja prasme tokie metai turėtų suteikti palaikymo, pagalbos visiems minėtiems reikalams spręsti: daugiau meilės ir paramos gali atsirasti motinoms, daugiau rūpinimosi gimdyvėmis, gimdymo sąlygomis ir kūdikiais, daugiau pagarbos šeimai, protėviams, tradicijai, tautinei kultūrai. Šie metai turėtų sustiprinti mūsų šaknis, ryšį su protėviais, gimtine, jos istorija ir kultūra.

Tačiau dėl to, kad Jupiteris Vėžio ženkle iki kovo mėnesio judės kartu su Lilit, arba Juoduoju Mėnuliu, galima numatyti, jog visuomenės dėmesys bus sutelktas į minėtas temas, taip pat gali vykti intensyvi visuomeninė kova už vertybių išsaugojimą arba trumparegiško savanaudiškumo įtvirtinimą minėtose srityse.

Šių metų Jupiterio pozicija sėkminga tiems, kuriems nepristigs dėkingumo, garbingumo, net didingumo, rūpestingo globėjo savybių, meilės tradicijoms, tėvynei, motinystei, dosnumo, jautrumo, noro atliepti, padėti kitiems, orumo, gebėjimo pasirūpinti artimaisiais – nesvarbu, ar jie būtų šeimos nariai, ar draugai, ar kolegos...

Neužmirškime, kad 2014-ieji – labai veržlūs sėkmės metai kūrėjams ir plačiai mąstantiems žmonėms. Tai - Pasaulio Motinos, besirūpinančios visa gyvybe, planeta, augmenija ir vandenimis, metai...

Avinas

Avinui šie metai gana prieštaringi, kupini ir galimybių, ir apribojimų, ir iššūkių. Esate įpratę pirmauti, visur eiti priešaky, tačiau 2014-aisiais vertėtų daugiau įsiklausyti į išmintingų žmonių nuomonę, daugiau dėmesio skirti šeimai, giminei, namams ar kūrybai.

Nors turėsite galimybių iškilti, vis dėlto didelę metų dalį teks blaškytis stengiantis suvokti, kas svarbiau – karjera ir svarbių profesinių tikslų įgyvendinimas ar šeima, namai, ramybė ir vidinė gelmė. Bus nelengva, tačiau stenkitės suderinti ir vienus, ir kitus poreikius, paskirstyti jėgas. Profesinėje veikloje siekite ilgalaikių užduočių, kad galėtumėte išreikšti atsakingą požiūrį į gyvenimą. Interesų tęstinumu, patikimumu ypač sustiprinsite savo pozicijas.

Sprendžiant pagal karminį Mėnulio mazgą Ketu, kuris iki kovo 22 dienos judės Jaučio ženklu, pirmąjį 2014 metų ketvirtį vertėtų labiau riboti išlaidas, racionaliai naudoti turimus išteklius. Nuo gegužės finansinė padėtis taps palankesnė, ramesnė, tačiau investicijų srityje pasitvirtins tik patys santūriausi, net konservatyvūs sprendimai. Po kovo 22 dienos karminis Mėnulio mazgas Ketu įeis į Avino ženklą ir liks čia pusantrų metų. Ši pozicija sutelks jūsų zodiako ženkle padidėjusią karminių procesų jėgą. Dėl to galbūt labiau nei paprastai kompleksuosite ar jausite nepasitenkinimą savimi, aplinkiniais.

Tiems, kuriems rūpi meilės reikalai, 2014-ieji nepašykštės įvykių. Jau nuo liepos vidurio meilės ir kūrybos aktualijos taps vienos svarbiausių. Vis dėlto iki gruodžio šie reikalai bus kupini painiavos ir pagundų. Nuo gruodžio mėnesio meilės lūkesčiai ir poreikiai taps aiškesni, atsiras daugiau galimybių juos įgyvendinti. Balandį, liepą, spalį ir lapkritį prieštaravimus bei problemas jausite stipriau nei kitu metu. Tada geriau nedaryti skubotų, kategoriškų sprendimų.

Palankiausi 2014-ųjų mėnesiai jums turėtų būti vasaris, gegužė, birželis, rugsėjis.

Jautis

Visą pirmą metų pusę bus daugiau nei paprastai susitikimų, pažinčių, telefono skambučių, tad nemažai nuveiksite. Jei rasite jums reikalingos, naudingos informacijos ir mokėsite ja pasinaudoti, tai turės didelės reikšmės. Ko gero, jausite poreikį mokytis ko nors naujo – neatsisakykite, tai savalaikis noras. Skirkite laiko, lėšų tobulinimuisi: mokykitės kalbų, darbo kompiuteriu, kelkite kvalifikaciją.

2014-aisiais vertėtų ypač atsakingai elgtis su partneriais. Nenustebkite, jeigu jie kels didesnius nei paprastai reikalavimus. Kita vertus, ir jums 2014 metais bus būdingas ypač rimtas, reiklus žvilgsnis į partnerystę. Ši tema taps itin svarbi – per ją vyks stiprus gryninimasis, per ją sieksite aiškumo ir tvirtybės. Vis dėlto pasistenkite atsakingai, išmintingai palaikyti santykius, mokėkite atsirinkti, kas iš tiesų yra jūsų. Dėl to tikrai verta stengtis.

Pirmą metų pusę labai svarbūs taps ryšiai, gebėjimas bendrauti, savarankiškai apdoroti informaciją. Sulauksite siūlymų pakeisti, papildyti profesinės veiklos pobūdį arba imtis naujos veiklos. Kai kurie jų bus geri, tačiau vasarį ir balandį reikėtų atsargiau elgtis tiek su dokumentais, tiek su sutartimis, vengti permainų. Kruopščiai atsirinkite, su kuo bendrauti.

Dvyniai

Ateinantys metai Dvyniams bus gana sėkmingi. Pirmus du mėnesius pasistenkite nešvaistyti pinigų, nors vilios taip elgtis, juolab kad Jupiteris ir Lilit Vėžio ženkle traukte trauks įsigyti vis daugiau komforto daiktų. Tačiau tiek sausis, tiek vasaris jums darbingi ir praktiški mėnesiai.

Nuo kovo iki liepos vidurio iš tiesų galėsite smarkiai pagerinti savo buities sąlygas ir gyvenamąją erdvę apgobti jaukumu. Planetų pozicijos padės jums pajusti, kaip tai padaryti geriausiai. Tuo laikotarpiu taip pat reikėtų daugiau dėmesio skirti namams, šeimai, kūno priežiūrai. Tai metas, kai svarbu papildyti jėgas per paprastus dalykus. Jums padės buvimas gamtoje, masažai, pirtys, sportas ir artumas žmonėms.

Nuo kovo iki liepos vidurio atsivers galimybių neblogai užsidirbti. Kita vertus, tai bus neatsiejama nuo atkaklaus darbo. Šiemet, ypač pirmąją metų pusę, nereikėtų tikėtis lengvo uždarbio. Priešingai, tik tikri specialistai, profesionalai atkakliu darbu pagerins savo finansinę padėtį. Saturno pozicija Skorpiono ženkle rimtiems, atkakliems žmonėms gali padėti sustiprinti savo padėtį profesijos srityje.

Nuo kovo 22-osios iki metų pabaigos karminiai Mėnulio mazgai skatins jūsų kūrybingumą, padės išreikšti save, siekti populiarumo. Karminis Mėnulio mazgas Svarstyklėse leis atsiverti grožiui, harmonijai, meilei, teisingumui. Šie dalykai turėtų tapti svarbesni jūsų gyvenime. Būtų nuostabu, jei pradėtumėte kurti, pavyzdžiui, imtis dizaino ar ko nors panašaus.

Vėžys

2014-ieji jums ypač svarbūs – tai naujų didelių sumanymų, svarbių darbų pradžia. Būtent ateinančiais metais gali tapti įveikiama tai, kas kitu metu atrodytų pernelyg sunku. Be abejo, turėsite rinktis uždavinius, kurie yra aktualūs, natūraliai kylantys iš jūsų gyvenimo, temperamento.

Svarbiausias laikas, kai galėsite veikti stipriausiai, bus kovas, gegužė, paskutinė birželio dekada ir liepos pirmoji pusė. Būtent kovo mėnesį išsigrynins geriausios idėjos, reikšmingi darbai. Imkitės iniciatyvos, neatidėliokite to, ką seniai rengiatės padaryti, kas iš tiesų, jūsų manymu, yra svarbu. Ateinantys metai jums suteiks lyderio savybių, bus lengva patraukti kitų dėmesį, pelnyti populiarumą. Labai svarbu, kad tikslai būtų prasmingi, vertingi, įdomūs. 2014-aisiais jumis nesunku bus patikėti, tačiau darykite tik tai, ką tęsite, kas bus naudinga dar daugelį metų, ir tada, kai nuslūgs entuziazmas.

Pirmus du mėnesius, nors ir jausite iniciatyvumą, nebus lengva išgryninti aiškią poziciją, tikslus, požiūrį į save. Palankesnis metas prasidės, kai Lilit, arba Juodasis Mėnulis, pagaliau apleis Vėžį – tai įvyks kovo 4-ąją. Būtent tada Jupiteris, besisvečiuojantis Vėžio ženkle, bet nebeveikiamas Lilit, padės jums išsigryninti, veikti sėkmingai. Balandžio mėnesį apskritai nestigs dirglumo ir blaškymosi, jums taip pat bus nelengva išlaikyti pusiausvyrą, tačiau gegužę situacija stabilizuosis, jei tik įdėsite pastangų.

Antrą metų pusę rasite naujų galimybių užsidirbti. Gal jums tiesiog reikia išmokti tinkamai įvertinti savo paslaugas – šis metas padės tai padaryti. Vis dėlto antra 2014-ųjų pusė susijusi su pagundomis per daug išlaidauti – traukte trauks įsigyti ko nors komfortiško namams ar įspūdingo įvaizdžiui sukurti. Teks ieškoti pusiausvyros tarp galimybės uždirbti ir jaukiau, patogiau įsikurti. Šiaip ar taip, pinigai, buitis neturėtų tapti pagrindine šio meto vertybe, nors Lilit, keliaujanti kartu su Jupiteriu Liūto ženklu, skatins būtent tokią poziciją. Atsigręžkite į kūrybingumą, džiaugsmą. Jupiteris Liūto ženkle jus gali mokyti džiaugtis tuo, ką jau turite, mylėti, žaisti, ilsėtis.

Liūtas

2014-ieji bus margi, nevienareikšmiški. Pirma jų pusė, kai Jupiteris judės Vėžio ženklu, jums bus didelio 12 metų ciklo pabaigos metas. Nenuostabu, jei iki liepos vidurio jausitės nelabai tvirti, dažniau norėsite būti vieni. Nenusiminkite – tai natūralus pojūtis. Juk atsidursite didelio naujo ciklo akivaizdoje. Pasistenkite nepasiduoti, neverkšlenti, mažiau gailėti savęs (bus tokia tendencija).

Pirmą metų pusę, ypač sausį ir vasarį, vertėtų vengti konfliktų – šiuo metu bus lengva pelnyti slaptą priešpriešą, nepasitenkinimą. Pirmąjį pusmetį reikėtų kruopščiai atsirinkti, su kuo bendrauti, ką šnekėti. Nuo kovo nuotaikos taps skaidresnės, o nuo gegužės ir visai sustiprėsite, grįš jums būdingas džiugumas, optimizmas.

Nuo liepos 17-osios prasidės naujas Jupiterio ciklas. Natūralu, jei pajusite tai ne iš karto, tačiau po truputį atgausite pasitikėjimą savimi. Metai nuo šios dienos – aktyviausia naujo ciklo dalis. Greičiausiai kils kokių nors sumanymų, jei jausite, kad jūsų gyvenime reikia permainų, norėsite pradėti ką nors nauja. Vis dėlto antrąją šių metų pusę, ko gero, parankiau būtų išsamiai rengtis įkūnyti naujas idėjas, nei skubėti jas įgyvendinti. Iki lapkričio pabaigos kartu su Jupiteriu Liūto ženklu keliaujanti Lilit trukdys viską vertinti blaiviai, nejučia skatins puikybę, aroganciją. Nuo kovo iki gruodžio, kol Lilit bus Liūto ženkle, svarbu gebėti įveikti šias silpnybes, o ne joms pasiduoti.

Mergelė

Pirma metų pusė turėtų būti sėkmingesnė, ramesnė. Jupiteris Vėžio ženkle jums palankus - didins įtaką kolektyve, visuomenėje. Vis dėlto pirmus du mėnesius reikėtų ir atsargumo, todėl neužsikraukite per daug svetimų rūpesčių, atsargiau vairuokite.

Nuo kovo Jupiterio jėga išsiskleis skaidriau, sėkmingiau. Ateis metas atsiverti naujovėms, paieškoti prasmingos, jums patinkančios visuomeninės, klubinės veiklos. Bus nesunku rasti naujų draugų, kai ką pakeisti savo gyvenime. Jums lengvai kils originalių sumanymų, kurie gali padėti atsinaujinti ir darbo kolektyvui. Balandį atsilieps besiformuojanti sunkesnė, dirglesnė atmosfera – šiuo metu nervingumas, nerimas bus visai natūralus. Venkite rizikingų, skubotų veiksmų. Nuo gegužės iki liepos vidurio – jums sėkmingiausias laikas. Tada palanku pradėti naujus darbus, keisti darbo ar gyvenamąją vietą.

Visus metus Saturnas Skorpiono ženkle padės jums artimoje aplinkoje atsirinkti žmones, su kuriais iš tiesų verta draugauti ar bent jau su kuriais jausite bendras evoliucijos perspektyvas, rasite įdomių temų bendrauti. Nenustebkite, jei kai kurių žmonių nebenorėsite matyti, o į jų vietą ilgam ateis kiti.

2014 metai sėkmingi Mergelėms, linkusioms rašyti, dirbančioms tiriamąjį, mokslinį darbą ar medicinos, farmacijos, prekybos žaliavomis, statybinėmis medžiagomis srityje.

Svarstyklės

2014-ieji jums bus neblogi, bet kartu ir gana margi. Pirmąjį pusmetį jausite, kad tai - svarbus metas, kad galite išsikelti ambicingesnius tikslus. Tačiau iki kovo 6 dienos, kai Jupiteris kartu su Lilit bus Vėžio ženkle, vertėtų veikti ypač atsargiai, siekiant tikslų nepasiduoti pagundoms, neetiškiems sprendimams.

Po kovo 4-osios (kai Lilit pereis į Liūto ženklą) ateis puikus metas įsitvirtinti visuomenėje, įgyvendinti ambicingas idėjas. Vis dėlto ir šiame etape blogesnis bus balandžio mėnuo, ypač jo pirmos dienos, vidurys bei trečia dekada. Juolab kad balandį formuosis vieni prasčiausių metų aspektų ir du užtemimai. Šiuo metu bus sunku susitarti, daugeliui stigs diplomatiškumo, kantrybės, gali kilti daugiau abejonių, konfliktų. Labai svarbu, kad mokėtumėte apginti interesus nesusipykdami su svarbiais žmonėmis ir neišduodami savo vertybių. Balandį ypač venkite skubėjimo, intrigų, apkalbų, tuščio plepėjimo, neišpūskite smulkmenų. Nuo gegužės galėsite veikti ramiau, produktyviau, tik netingėkite – tai efektyvus metas darbštiems ir atkakliems ženklo atstovams.

Ieškokite ir rasite – šis 2014 metų kredo jums tinka labiau nei bet kada. Nenuleiskite rankų. Jums tai su karminių Mėnulio mazgų kelione Svarstyklių ženklu susijęs atsinaujinimo ciklas, kuris būna kartą per maždaug 20 metų.

Skorpionas

Pateksite tarp sėkmingiausių zodiako ženklų – jums bus itin palankios Jupiterio, Neptūno, Plutono pozicijos ir ypač pirmą metų pusę. Tačiau pagrindinė sąlyga, kad atsidurtumėte tarp sėkmingųjų, yra būtinybė „susitarti" su Saturno energijomis, nes jis beveik visus metus, iki gruodžio 23-iosios vakaro, bus Skorpiono ženkle. Saturnas susijęs su kantrybe, gebėjimu formuluoti tikslus ir jų siekti, atsisakyti visko, kas tam trukdo.

Tie, kurie Saturno tranzito per saulės ženklą metu gebės su juo „sutarti“, galės svarbesnius, didesnius negu anksčiau tikslus sėkmingai įkūnyti arba bent jau pradėti tai daryti: siekti karjeros profesijos srityje, eiti atsakingas pareigas, atverti didelius dvasinius lobius, sėkmingai praktikuoti meditaciją, jogą, labai sustiprėti, subręsti, keliauti į kalnus ir pan.

Jupiteris, dėl kurio pozicijos Vėžio ženkle iki liepos vidurio šie metai ir vadinami Žirgo metais, lems jums kitokią nei Saturnas sėkmę – labiau susijusią su tolimomis kelionėmis ar viešbučių, restoranų ir poilsio organizavimo verslu, vaikų auklėjimo įstaigomis, skysčių gamyba bei prekyba. Antrą metų pusę sėkmingesnės taps pramogų verslo, sporto, vaikų ugdymo sritys. Bus labai svarbu mokėti nukreipti jėgas tinkama linkme, girdėti, kur veda dvasia, suvokti, kas neefektyvu ar yra tiesiog tuštybės mugė.

Sėkminga Plutono pozicija Ožiaragyje padės jums po truputį, tačiau stabiliai plėsti ryšius, mokytis naujų dalykų, tarpininkauti, prekiauti. Geriausias metas – sausis, vasario paskutinė dekada, dvi pirmos kovo dekados, gegužė, birželis, liepos pirma pusė, rugpjūčio paskutinė dekada, rugsėjis, spalio trečia dekada, lapkritis, gruodis.

Ypač sudėtingas laikas gali būti paskutinė kovo dekada, balandis, spalis.

Šaulys

Ateinantys metai jums bus susiję ir su didelėmis galimybėmis, ir su pavojais, ir su pokyčiais, transformacija. Iki kovo mėnesio vertėtų labai atsargiai elgtis su pinigais, investicijomis, ypač jei tai ne asmeninės lėšos, o uždirbtos kartu su verslo partneriais. Kad išvengtumėte sunkumų, nesusipratimų šioje srityje, jums prireiks reiklumo, budrumo, gebėjimo greitai ir išmintingai reaguoti, atsisakyti pagundų. Labai svarbu itin apdairiai sudaryti ir pasirašyti sutartis, taip pat praktiškai, aiškiai aptarti santykius su verslo partneriais, išgryninti susitarimus ir iki smulkmenų juos užfiksuoti.

Per daug nelįskite į giminės, ypač jos moteriškosios dalies, reikalus, ramiai reaguokite į artimų žmonių emocijas. Jūsų aplinkoje bus nemenkas polinkis dramatizuoti, padidinti problemas, ligas, sunkumus, pasiduoti niūrumui. Jeigu pernelyg įsijausite, tai gali tapti išbandymu jūsų stabilumui. Tačiau jei giminei prireiktų pagalbos dėl svarbių, rimtų reikalų, tokiais atvejais, be abejo, nelikite nuošalyje. Vis dėlto sausis ir vasaris iš esmės bus stabilūs, konstruktyvūs mėnesiai, kai galėsite nemažai nuveikti darbe.

Balandis sukels didelių svyravimų, būtinybę greitai reaguoti besikeičiančioje situacijoje ne tik verslo, bet ir meilės, su vaikais susijusiose srityse. Šis mėnuo gali iškelti į paviršių prieštaravimus, ypač jei skubėsite, mesite, ką pradėję, leisite sau sudirgti. Tai kantrybės, gerumo išbandymo metas.

Nuo liepos vidurio, kai Jupiteris pereis į Liūto ženklą, pasijusite daug geriau. Iki metų pabaigos Jupiteris padės jums rasti būdų, kaip iškilti visuomenėje, sustiprinti autoritetą, plėsti verslą, ryšius su užsieniu, atvers galimybę keliauti į tolimus kraštus. Tada sustiprėsite emociškai, įgysite daugiau pasitikėjimo savimi, pagerės ir meilės reikalai, santykiai su vaikais. Saugokite kaulus, nekilnokite sunkių daiktų - visa kaulų sistema, taip pat dantys, lyties organai bus jautrūs visus metus.

Prasčiausi jums bus kovas, balandis, lapkritis. Geriausi – sausis, vasaris, gegužė, birželis, rugsėjis, gruodis.

Ožiaragis

Ateinantys metai bus gana sėkmingi, ypač jų pirma dalis. Net keturios iš penkių tolimųjų Saulės sistemos planetų pirmą metų pusę bus jums palankioje padėtyje. Antrą pusmetį Jupiteris pereis į sudėtingesnę, tačiau jums labai įdomią poziciją. Taigi pirmą metų dalį bus itin svarbu daugiau dėmesio skirti ryšiui su išoriniu pasauliu, partnerystei, bendradarbiavimui, tinkamai pristatyti savo veiklą, įvaizdį, pagerinti galimybes per ryšius su tais, kurie turi ir moka tai, ko jūs neturite ar nemokate.

Jei norite pasinaudoti tomis galimybėmis, reikia, kad jūsų gyvenime atsirastų daugiau artumo su kitais žmonėmis, natūralumo, paprastumo, tačiau ne per daug, ne tiek, jog tai peraugtų į jėgų išblaškymą dėl nuolat banguojančių jūsų ar aplinkinių emocijų. Vis dėlto jautrūs, emocingi, kartu išmintingi, kūrybingi žmonės - partneriai ar pažįstami - galėtų labiau nei paprastai papildyti jūsų gyvenimą. 2014 metai puikūs ir ieškantiesiems poros, siekiantiesiems sukurti šeimą. Geriausias laikas priimti esminius sprendimus arba įvykiams partnerystės srityje – kovo antra dekada, gegužė, birželis, liepos pirma pusė.

Antrasis pusmetis pareikalaus stiprių vidinių permainų, transformacijos, naujo požiūrio į tolesnį gyvenimą.

Beveik visus metus Saturnas, jūsų zodiako ženklo valdovas, bus palankioje pozicijoje, Skorpiono ženkle. Jis suteiks stabilaus įsitvirtinimo kolektyve, jėgos visuomeninėje veikloje, sustiprins jūsų autoritetą šioje srityje, aišku, jei žvelgsite į tai rimtai, turėsite atkaklumo, kantrybės, nebijosite tam tikros rizikos, pasiaukojimo ir naujovių imdamiesi iš tiesų svarbių iniciatyvų, darbų.

Vandenis

2014-ieji jums bus įdomūs, ryškūs, darbingi, kupini energijos. Geresnė turėtų būti antra metų pusė, tačiau ir per pirmąją galėsite iš tiesų daug nuveikti darbo srityje. Jei konkretaus darbo neturite, pirma metų pusė suteiks puikių galimybių jį susirasti. Tam ypač palanki kovo antra dekada, gegužės, birželio mėnesiai.

Kita vertus, ieškoti efektyvumo darbo srityje, tobulinti jį vertėtų nuo metų pradžios. Jau nuo vasario jausite galingą energiją, skatinančią aktyviai darbuotis, tačiau sausį ir vasarį bus nelengva išvengti nesusipratimų, abejonių, klaidų. Ko gero, tik jas pastebėję ir ištaisę, palankiu metų laiku, nuo gegužės, jau galėsite aiškiai žinoti, ko ir kaip nereikia daryti, kad pasiektumėte geriausių rezultatų, sudarytumėte naudingiausias sutartis ar susitartumėte su kolegomis.

Nuo liepos antrosios pusės, Jupiteriui perėjus į Liūto ženklą, kils poreikis ypač aktyviai išreikšti save, susirasti žmogų, kuris jus papildytų, suprastų. Jupiterio pozicija Liūto ženkle skatins atsiskleisti, darys jus pastebimus, ryškius aplinkiniams, kaitins aistras, kels žaismingumą, azartą. Dėl to antra metų pusė bus palanki partnerystei sudaryti, suteiks patirties šioje srityje. Daugiau nei paprastai Vandenių susiras porą ar bent jau aktyviai jos ieškos, susituoks. Tačiau kad pastangos būtų vaisingos, atsisakykite jums būdingo niūrumo, tapkite džiaugsmingesni, atviresni, jautresni, geranoriški aplinkiniams – tada Jupiteris Liūto ženkle suteiks jums meilės džiaugsmo, kūrybingumo.

Prastesnis laikas kitąmet – sausis, balandis, liepos pirma pusė, spalis nuo antros dekados, gruodžio antra pusė. Balandį reikėtų labai atsargiai elgtis su įvairiais mechanizmais, ypač keliuose, mat vairuojantiesiems – tai gana avaringas, konfliktiškas mėnuo, kai svarbus tampa atsargumas, santūrumas. Šiuo metu susilaikykite nuo neapgalvotų pažadų arba gyrimosi, provokacijų.

Žuvys

Kitąmet būsite tarp sėkmingų zodiako ženklų – daugelis tolimųjų Saulės sistemos planetų jums bus palankiose pozicijose, ypač pirmą metų pusę. Iki liepos vidurio išskirtinė sėkmė šypsosis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba, poilsio organizavimu, pramogų verslu, taip pat tiems, kurie ieško meilės, nori susilaukti vaikų. Jupiteris Vėžio ženkle ypač „vaisingas“ tiek kūrybos, tiek giminės pratęsimo požiūriu.

Tiesa, šiuos didžiosios Saulės sistemos planetos pranašumus Vėžyje šiek tiek temdo tai, kad iki kovo 5 dienos kartu su Vėžio ženklu judės Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tai reiškia, jog sykiu su galimybėmis kils ir daug pagundų, Lilit aktyvuos silpnybes. Taigi seksis tiems, kurie moka jas įveikti, apeiti.

Nuo kovo iki liepos vidurio šio negatyvaus faktoriaus nebeliks – Lilit pereis į Liūto ženklą, o kartu nusineš ir pagundas. Tas laikas (išskyrus balandį) bus išskirtinai sėkmingas veikti minėtose srityse.

Antrą metų pusę, kai Jupiteris pereis į Liūto ženklą, ko gero, teks daugiau dirbti – bent jau netrūks darbo. Neleiskite, kad jus kas nors išnaudotų, spaustų ir skubintų atlikti tai, ką reikia daryti ramiai. Be to, pasaugokite sveikatą – ypač nervų sistemą, širdį, nugarą, kaulus, stuburą. Antrą metų pusę sveikata bus labiau pažeidžiama, tad reikės papildomų pastangų jai išsaugoti.

Žuvims, susijusioms su menu, grožio kūrimo ir puoselėjimo sritimis, dizainu, turinčioms savo veikloje nemažai paslapčių, kurias dar reikia atverti, siekiančioms sąmoningo sapnavimo, sąmoningų astralinių kelionių meno, bus įdomi ir palanki Neptūno pozicija, mat visus metus jis keliaus Žuvų ženklu. Tačiau tiems, kurie nemoka suvaldyti emocijų, instinktų, ji gali sukelti norą kvaišintis.

Urano pozicija Avino ženkle jums taip pat nevienareikšmiška: viena vertus, ši permainų, laisvės planeta padės rasti naujų uždarbio šaltinių, jei tik to sieksite. Antra vertus, 2014-aisiais nemažai pasitaikys tokių periodų, kai Uranas bus prastai aspektuojamas, tad nauji uždarbio būdai bus patikrinami trumpalaikėmis krizėmis, ypač vasario trečią dekadą, balandį ir antrą gruodžio pusę.

Geriausias laikas ateinančiais metais – dvi pirmos sausio dekados, gegužė, dvi pirmos liepos dekados, dvi pirmos rugsėjo dekados, lapkritis, gruodžio pirma dekada.

Prastesnis metas – sausio pabaiga, dvi pirmos vasario dekados, balandis, antra rugpjūčio dekada, spalis, gruodžio antra pusė. Tada elkitės atsargiau, patausokite sveikatą.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ĮDOMYBĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"