Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ĮDOMYBĖS

Ž.Grigaičio laimė - kitiems pavydas

 
2012 05 12 7:55

Jis buvo labai atsargus ir neskubėjo įsipareigoti. Todėl žinia, kad verslininkas Žilvinas Grigaitis Australijoje susituokė su buvusiu modeliu Elle Martin, Lietuvoje sukėlė didžiulį atgarsį. Vyras sulaukė ne tik malonių sveikinimų, bet ir bjaurių komentarų, į šmeižtą panašių apkalbų.

Jei žmogaus akys spindi, vadinasi, jam gera. Vis dėlto per pokalbį Ž.Grigaičio veidas keletą kartų apsiniaukė. Ir žurnalistė, ir pašnekovas pritarė minčiai, kad jei žmogus nepatirtų blogio, jam būtų sunku suprasti, kas yra gėris.

Per interviu norėjosi sužinoti, kodėl Ž.Grigaitis ilgai neatskleidė asmeninio gyvenimo peripetijų, kodėl po vestuvių galiausiai grįžęs į gimtinę ir kamantinėjamas žurnalistų net dabar vengia kalbėti apie jausmus žmonai Elle, kokios prieštaringos reakcijos sulaukė, kai pasklido žinia apie santuoką, kaip reaguoja į pavydą ir apkalbas, kaip pasikeitė vyro gyvenimas ir ką jis veiks toliau?     

Kartelė

Maždaug prieš 10 metų išsiskyręs Žilvinas buvo panašus į užkietėjusį vienišių, mielai ir maloniai bendraujantį su dailiosios lyties atstovėmis, bet į rimtus santykius žiūrintį atsargiai. Be to,  aukštai kartelę moterims pakėlęs. "Manau, tai daugiau buvo įspūdis, - patikino Ž.Grigaitis. - Gyvenime iš savęs reikalauju gerokai daugiau negu atrodo. Turiu tam tikrų norų, vertinimų ir žmogui, kuris galėtų būti šalia manęs. Todėl esate teisi, kad mano kartelė moterims tikrai buvo aukštai pakelta. Nesakau, kad nebuvo kam jos įveikti, bet į daugelį dalykų žiūrėjau labai atsargiai."

Lėlių teatras nepatinka

Tuo metu, kai kiti žinomi žmonės pasakojo savo meilės, vėliau - skyrybų istorijas, Ž.Grigaitis tylėjo, neviešino privataus gyvenimo subtilybių. Dažnai rodėsi viešumoje, bendravo su žurnalistais, bet apie jausmus nekalbėjo. Kodėl jis nieko neatskleidė iki balandžio, kai susituokė? "Turbūt kiekvienas save gerbiantis vyras turi norų, svajonių, tikslų, mūzų... - mano Ž.Grigaitis. - Tačiau apie tai  nebūtina visiems rėkti, garsiai kalbėti, afišuotis."

Jį stebina tai, kas vyksta Lietuvos viešojoje erdvėje. "Man nepatinka mus supantis lėlių teatras, ypač turint galvoje vyrų ir moterų santykius. Man nepriimtina, kai žmonės iš asmeninio gyvenimo daro ir verslą, ir šou, ir komunikaciją, - tvirtino pašnekovas. - Kai į visa tai žiūri ir vertini per tam tikrą atstumą, nenori atsidurti tokioje vietoje." Todėl Ž.Grigaitis stengiasi būti santūrus.

"Step by step"

Kai pasklido žinia, kad Ž.Grigaitis Australijoje vedė buvusį modelį, dabar verslininkę E.Martin, vyras su žurnalistais daugiau kalbėjo apie reikalus negu apie jausmus. Žodis "meilė" buvo minimas nedažnai. Paklaustas apie tai, Žilvinas paaiškino: "Nesu linkęs viešinti jausmų. Tai labai privatus dalykas. Apnuoginti sielą ir jausmus prieš visuomenę - ne man."

Mandagiai paprašytas praverti duris į privatų gyvenimą, vyras LŽ papasakojo šį tą daugiau. "Kaip jaučiuosi susituokęs, ar kas nors pasikeitė? Tai nebuvo netikėtas žingsnis. Dabartinę žmoną pažinojau seniai, ne vienus metus, - sakė jis. - Todėl laikotarpiui, per kurį priėmiau sprendimą tuoktis, tiktų angliškas posakis "step by step" ("žingsnis po žingsnio"). Ir šiandien jaučiuosi labai ramus, saugus."           

Kokia yra moteris, su kuria Ž.Grigaitis Melburne sumainė vestuvinius  žiedus? "Ji turi daug asmeninio žavesio, - pabrėžė vyras. - Tai moteris, kuri švyti."

Žilvinas pasakojo, kad Elle yra išgyvenusi sunkų laikotarpį, kai vėžiu susirgo ilgametis sutuoktinis, garsus televizijos prodiuseris, vienas serialo "Be namų negerai" kūrėjų. Moteris rūpinosi vyru iki paskutinės minutės ir liko stiprios dvasios. Taigi jos gyvenimas - ne tik smagus, prašmatnus, bet ir paženklintas skaudžios netekties patirties. "Man darė įspūdį Elle požiūris, kokia ji atsidavusi", - teigė Ž.Grigaitis, pažįstantis šią moterį daugiau kaip 7 metus.

Nuo tos netekties praėjo dveji metai. Šiuo metu E.Martin vėl džiaugiasi gyvenimu - dabar su lietuviu Žilvinu. Jiedu turi daug bendra - panaši pasaulėžiūra, pasaulėjauta, tikslai. "Kai Elle pradeda sakinį, žinau, kaip jį baigti. Mudu vienas kitą papildome, - patikino Ž.Grigaitis. - Tai ir yra esmė, kai nežiūri į išorinį grožį, kai svarbu gyvenimas, jausmai. Sulaukus tam tikro amžiaus norisi džiaugtis kiekviena diena, nes nežinai, kas bus rytoj."

Kaip, būdami toli vienas nuo kito, šiuo metu bendrauja Elle ir Žilvinas? Jie kasdien šnekasi telefonu, palaiko ryšį per internetą. "Kai kalbamės, atrodo, kad esame šalia", - šypsojosi vyras.  

Vaikų reakcija

Ir Elle, ir Žilvinas iš ankstesnių santuokų turi vaikų. Kaip jie reagavo į žinią, kad tėvai tuokiasi? Moters sūnus 22 metų Boydas, būsimas teisininkas, dalyvaujantis ir mamos versle, iš pradžių neapsidžiaugė. "Pažįstu jį gana seniai, - kalbėjo Ž.Grigaitis. - Mačiau, kaip augo, brendo, tapo studentu. Jis lankėsi Lietuvoje, kartu praleidome šiek tiek laiko. Boydo reakcija į mūsų vestuves iš pradžių buvo keistoka. Galbūt - dėl savisaugos. Kad ir buvome pažįstami, tapau šeimos nariu." Taigi Elle sūnaus požiūris į Žilviną, sužinojus apie tuoktuves, nebuvo palankus. Tačiau kai abu vyrai susėdo ir pasikalbėjo, tarpusavio santykiai pasikeitė. "Dabar jie yra geri", - pridūrė pašnekovas.   

O Ž.Grigaičio dukra Anna Greta atsiuntė tėveliui sveikinimą. Juodu dar nesimatė, bet Žilvinas tikisi, kad susitiks. Daug keliaujantis vyras pasiilgsta dukters. "Jei ateityje ji norės būti Australijoje, jokių kliūčių tam nekils", - kalbėjo Ž.Grigaitis.

Purvo vonios

Ar Lietuvoje bent vienas asmuo žinojo apie būsimas vestuves? "Keli žmonės numanė, - teigė Ž.Grigaitis. - Sakiau jiems, kad, vienaip ar kitaip, sprendimą turiu daryti aš, pažiūrėsime, ar jį priimsiu. Tačiau niekam 100 proc. netvirtinau, kad išvažiuoju tuoktis."

Ne mažiau įdomu, kaip verslininkas buvo sutiktas, kai po šio svarbaus gyvenimo įvykio iš Australijos grįžo į Lietuvą. Kokios reakcijos jis tikėjosi? "Nieko neprognozavau ir, atvirai kalbant, nė negalvojau, kad gali kilti didelis ažiotažas dėl to, jog Ž.Grigaitis vedė, - sakė jis. - O ažiotažas buvo, ir tai mane nustebino." Net šią savaitę, kai kalbėjomės, vyras parodė puokštę šviežių gėlių, kurias gavo dovanų. Sveikinimai ir linkėjimai laimingo santuokinio gyvenimo vis dar nesenka.

Deja, buvo ne tik džiaugsmo, bet ir pagiežos, pavydo, apkalbų... "Mes, lietuviai, turime tokio prado. Visi negali būti laimingi, patenkinti ir džiaugtis dėl kito žmogaus, - nusišypsojo Ž.Grigaitis. - Purvo vonios visada buvo ir bus."  

Vis dėlto į pavydą dar galima nekreipti dėmesio, į pagiežą žiūrėti atlaidžiai, tačiau piktos apkalbos ir šmeižtas - netoleruotini dalykai. Kadangi buvo ir tokių nemalonių nesusipratimų, Ž.Grigaitis patikino, kad savo ir žmonos garbę bei orumą pasiryžęs ginti teisme. "Ėmiausi tam tikrų priemonių, nes kai kas peržengė ribas, - paaiškino jis. - Pažiūrėsime, kuo viskas baigsis." Detalių kol kas neatskleidė, nes pirma reikia viską ištirti.  

Pasak Ž.Grigaičio, Australijoje į tokius dalykus reaguojama kur kas greičiau. Šmeižikai surandami, neapsiribojama vien piniginėmis baudomis, jie gali būti traukiami ir baudžiamojon atsakomybėn.

Platus pasaulis

Po vestuvių Australijoje, medaus mėnesio Havajuose ir viešnagės  Los Andžele Ž.Grigaitis į Lietuvą grįžo vienas, be žmonos Elle. Vyras paaiškino, kad kiekvienas iš sutuoktinių turi savo darbų, verslo reikalų, todėl negali jų mesti. Ir šypsodamasis pridūrė: "Dvi savaitės, kai esu grįžęs. Lietuvoje pavasarį orai vėsūs, o kai šilumos tik 8-9 laipsniai, labai sunku prikalbinti Elle čia atvažiuoti."

Greičiausiai pora kartu lankysis Lietuvoje vasarai įsibėgėjus. Tai bus ne pirma Žilvino žmonos viešnagė mūsų krašte. Elle turi lietuviškų šaknų, jos tėvai kilę iš Lietuvos. Moterį į mūsų kraštą atgena ir verslo interesai.  

Smalsu, ką dabar apie ateitį mąsto Ž.Grigaitis. "Pagyvensim - pamatysim. Yra naujų idėjų, planų, - kalbėjo jis. - Šiuo metu sunkoka paaiškinti. Nesakau, kad iš Lietuvos išvažiuosiu visam laikui, taręs: "Viso gero." Čia turiu reikalų, pradėtų projektų. Mano tikslas dabar - taip viską sudėlioti, kad mobilumas nekeltų problemų."

Taigi iš esmės Ž.Grigaičio gyvenimo būdas nesikeičia. Jis, niekada nebuvęs namisėda, ir toliau keliaus. Europa, Australija, Amerika... "Vis dėlto Australijoje tikrai praleisiu daugiau laiko", - neslėpė vyras. Žilvinas turi minčių ir apie Holivudą. Ten yra prodiuseris, kurį galima vadinti Ž.Grigaičio agentu. "Jis yra numatęs, su kokių televizijos kanalų ir kino kompanijų atstovais galėtų kalbėti dėl mano buvimo ten, - atskleidė pašnekovas. - Kai buvome susitikę, sakė man: "Niekas negimė Bradu Pittu ar George'u Clooney." Nors iš pradžių reagavau neigiamai ir net juokiausi - koks iš manęs gali būti aktorius, tas prodiuseris pateikė pavyzdžių apie galimybes. Tad kodėl nepabandžius..."  

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ĮDOMYBĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"