Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ĮDOMYBĖS

Naudingiausias jaunikis - jau sužieduotas

 

'Sūdnos' dienos atėjo merginoms ir moterims, svajojančioms susitvarkyti gyvenimą ir karjerą. Visų savo moterų gerove pasirūpindavęs svajonių jaunikis Egmontas Bžeskas davė įžadą šiemet vesti mylimąją Redą Grikytę. Nuo šiol vyras - nebepasiekiamas toms, kurios norėtų tokio stebuklingo likimo, kaip jo buvusių mylimųjų.

Naujuosius 2012 metus E.Bžeskas pirmą kartą gyvenime pasitiko įžadais. Prisipažino iki šiol niekada nieko neprisiekinėjęs, tačiau šie metai - išimtis. "Pasižadu mylėti Redą, o ji pasižada mylėti mane. Tikiuosi sutvarkyti mūsų santykių formalumus - vedybas, nors ir šiaip abu jaučiamės kaip susituokę. Dar pažadu mūsų namuose šiemet įrengti židinį. Procesą jau pradėjau - sieną išgrioviau, paruošiau jam vietą, po mėnesio židinys mūsų namuose jau kūrensis", - su linksma gaidele balse LŽ dėstė ilgus metus širdžių ėdiku ir svajonių jaunikiu tituluotas menininkas bei prodiuseris.

Panaši į mylimą močiutę

Praėję metai Egmontui buvo lemiami - neseniai 38-erių gimtadienį atšventęs vyras po ilgų blaškymųsi pagaliau sutiko svajonių moterį. Gyvenimo mėtytas ir vėtytas prodiuseris pamilo R.Grikytę, buvusią šokėjo Andriaus Kandelio žmoną, po skyrybų susigrąžinusią mergautinę pavardę. "Nelabai tikiu visokiais burtais, horoskopais ir kitokiais "meilės gėrimais", bet pripažįstu, kad mano - Ožiaragio - būdas beveik paraidžiui atitinka astrologų teikiamus aprašymus. Reda - Skorpionas. Jos charakteris labai panašus į mano močiutės, kuri taip pat buvo gimusi po šiuo ženklu. Mudu vienas kitam puikiai tinkame", - patikino meilės aplankytas televizijos laidų prodiuseris.

Egmonto teigimu, geriausias Redos bruožas - konkretumas. "Ji stabili ir labai patikima. Kaip pasakė - taip ir bus. Kaip moteris gerai jaučiasi už patikimo vyro nugaros, taip aš puikiai jaučiuosi su šia moterimi - turiu draugę, mylimąją, bendradarbę, bendražygę. Ja labai pasitikiu", - dėstė E.Bžeskas. Jau kuris laikas juodu kartu visą parą - tiek darbe, tiek namuose. Pamilęs R.Grikytę buvęs grupės "69 danguje" prodiuseris ir ją, kaip kone visas iki tol mylėtas moteris, įtaisė į pramogų pasaulį. Reda kartu su mylimuoju dirba prie jo kuriamų televizijos projektų. Iki pažinties su Egmontu ji buvo vienos bendrovės rinkodaros vadovė, taigi patirties jauna moteris nestokoja.

Atrado ramybę

Vasarą įsikraustęs į R.Grikytės statomą namą Egmontas prisipažino atradęs iki tol nepatirtą jausmą, kai norisi ne šėlti vakarėliuose, o jaukiai vakaroti namuose dviese.

"Dabar mes visada kartu - darbe, namuose, atostogaudami. Baigėsi tie laikai, kai nesustodamas lėkdavau iš darbo į įvairius "tūsus". Nors nesėdime visai užsidarę nuo pasaulio, bet vakarėliuose dalyvaujame gerokai rečiau. Man patinka tvarkytis namuose, dirbti įvairius vyriškus darbus", - pasakojo E.Bžeskas. Prodiuseris prisipažino, kad, pradėjus dirbti kartu su Reda, dingo bet kokia galimų konfliktų dėl jo darboholizmo tikimybė.

"Nebėra jokių problemų, mūsų laisvalaikis ir darbas vyksta kartu. Manau, jei Reda dirbtų kitą darbą, jų galėtų rastis. Ne kiekviena moteris gali suprasti, kodėl jos gyvenimo draugas po filmavimų grįžta naktį. O dabar mes kartu po sunkios dienos traukiam namo. Tai - nuostabu", - entuziastingai pasakojo audringo gyvenimo atsisakęs vyras. Vasarą jis mylimosios užmiestyje esančio namo kieme mielai pjovė žolę, kalė vinis ir dirbo kitus darbus.

Tuoksis taksi automobilyje

Vasarą E.Bžeskas po 7 mėnesių draugystės spontaniškai nupirko mylimajai sužadėtuvių žiedą ir pasipiršo. Pasakojo, kad nuvykęs apsipirkti su R.Grikyte į vieną prekybos centrų staiga pajuto nenugalimą vidinį norą duoti sau ir jai amžinos meilės įžadą. Visai neplanuotai nupirko dailų žiedelį, užmovė jį mylimai moteriai ant piršto ir tiesiog parduotuvėje paprašė už jo tekėti. Žinoma, Reda sutiko.

Prodiuserio ir jo mylimosios vestuvės žada būti įdomios. Be jokios pompos, prabangos ir blizgučių. "Turime vieną pažįstamą taksi vairuotoją, kuris mus nuolat vežioja iš namų ir atgal. Iki mūsų namo gana sunku privažiuoti - gyvename už Vilniaus, ne kiekvienas vairuotojas randa kelią. Jeigu mums reikia kur nors važiuoti ar draugams, pasisvečiavusiems pas mus, grįžti į savo namus, visada kviečiame tą vyruką", - juokdamasis pasakojo garbingiausią vestuvių svečią jau pasirinkęs pramogų pasaulio šulas.

Anot E.Bžesko, savo nuolatinio taksisto jis paprašė dar vienos ypatingos paslaugos - būti vestuvinio kortežo "galva", kai jis su R.Grikyte važiuos tuoktis. "Šis taksi automobilis bus mūsų vestuvinis, su vairuotoju jau sutariau, - šyptelėjo Egmontas, - Kitose - prabangesnėse - mašinose ketiname įkurdinti savo tėvus, draugus, patys važiuosime taksi. Vairuotojas sutikimą jau davė."

Jis patikino, kad vestuvės su R.Grikyte nebus miesčioniškumo demonstravimas. "Jokios prabangos, kailių, limuzinų ir kitų įprastų pompastikos atributų. Esame paprasti žmonės ir mūsų vestuvės bus paprastos. Tačiau nuo žiniasklaidos, pažadu, nesislėpsime", - nusijuokė muzikos ir televizijos laidų prodiuseris.

24 laimės valandos per parą

Kol Egmonto mylimoji R.Grikytė dar dirbo rinkodaros vadove tarptautinėje kompanijoje, E.Bžeskas viename socialiniame tinkle rašė, kad laikas, kai Reda grįžta iš darbo - 17 valandą 30 minučių, yra jo "laimės valanda". Įsimylėjęs vyras šiomis dienomis džiaugiasi, kad jo "laimės valandos" nuo tada, kai šalia savęs įdarbino mylimąją, neregėtai prasiplėtė. "Dabar mano "laimės valanda" tęsiasi 24 valandas per parą. Tikrai sakau tai iš širdies. Atrodo, pagaliau suradau savo žmogų", - jausmingai tikino jis.

Tiems, kurie sekė audringą E.Bžesko gyvenimą, nepasirodys keista, kad buvęs širdžių ėdikas ir svajonių jaunikis išsišėlęs nutarė surimtėti radęs savęs vertą moterį. Redos ir Egmonto gyvenimo bagažas panašus - E.Grikytė, kaip ir jos naujas mylimasis, patyrusi ne vieną gyvenimo audrą. Pora ne kartą yra kalbėjusi, kad likimo vėtytiems ir mėtytiems žmonėms lengviau suprasti, palaikyti vienam kitą, nes jų patirtis panaši.

Kai tarp vyro ir moters įsižiebė meilės kibirkštis, jie jau keletą metų buvo geri pažįstami. Kalbėdavosi apie savo gyvenimo negandas ir guosdavo vienas kitą. Tuo metu Reda išgyveno skyrybų su buvusiu vyru A.Kandeliu dramą. Vieną dieną draugystė netikėtai peraugo į meilę ir abu dėl tokios jausmų metamorfozės sakosi buvę gerokai nustebę.

Tačiau nutarė nesipriešinti užplūdusiems jausmams, o pabandyti dar kartą imtis savo laimės kalvių vaidmens.

Buvusiųjų gyvenimai sutvarkyti

Kad E.Bžeskas savo gyvenimo draugėms tikrai buvo "naudingas" vyras, byloja ir jo buvusių mylimųjų biografijos. Pirmoji viešai pristatyta prodiuserio meilė - jo globojamos (jau iširusios) grupės "69 danguje" narė Karina Krysko. Iki meilės romano su Egmontu ji buvo niekam nežinoma egzotiško grožio mergina. Įsižiebusi meilė lemtingai pakeitė žaviosios Karinos gyvenimą, ji tapo šou pasaulio žvaigžde, neoficialia grupės "69 danguje" lydere, merginos karjera kilo kaip ant sparnų. Net ir pasibaigus romanui su E.Bžesku, Karina toliau žibėjo Lietuvos pramogų pasaulyje. Užgniaužusi širdyje skausmą, kad mylimasis metėsi į grupės kolegės Nijolės Pareigytės glėbį, K.Krysko toliau jau savomis rankomis rentė asmeninę laimę. Jeigu nebūtų E.Bžesko pastūmėta į pramogų pasaulio šurmulį, ji, ko gero, nebūtų sutikusi dabartinio savo gyvenimo vyro ir sūnelio tėvo Sauliaus Skambino.

Abu buvę mylimieji - Karina ir Egmontas - išsaugojo pagarbius ir draugiškus jausmus vienas kitam. Buvęs prodiuseris visada džiaugėsi, kad kadaise jo mylėta moteris rado šeimos laimę ir jau džiaugiasi motinyste.

Skandalingos šlovės šuolis

Kita E.Bžesko mylimoji - Nijolė Pareigytė - iš romano su juo taip pat gavo apčiuopiamos naudos. Mėgstanti viešumą šviesiaplaukė, skandalingai nuviliojusi nuo kolegės ir draugės K.Krysko Egmontą, išgarsėjo kaip pramogų pasaulio išsišokėlė. Tokia šlovė merginai nė kiek nesutrukdė daryti stulbinamos karjeros, nuolat šmėžuoti televizijos laidose ir spalvingų įžymybių gyvenimus sekančių žurnalų viršeliuose.

Nors ir šis romanas su prodiuseriu baigėsi skyrybomis, draugiškus santykius Nijolė ir Egmontas taip pat išsaugojo iki šiol. Iš E.Bžesko lovos N.Pareigytė greitai peršoko į kito garsaus vyro - krepšininko Artūro Jomanto - patalą. Nenuoramos Nijolės, garsėjančios itin šmaikščiomis, kartais ir skandalingomis kalbomis, santykiai su krepšinio žvaigžde taip pat baigėsi skyrybomis, bet mergina pasiekė savo - ji tapo viena įžymiausių Lietuvos popscenos blondinių.

Skaudi išdavystė

Kiek kitaip klostėsi E.Bžesko meilės istorija su buvusia grupės "69 danguje" vadybininke Oksana Zlatkovaite. Policijos mokyklą baigusi Oksana iki pažinties su Egmontu nė nesvajojo nardyti šurmulingame pramogų pasaulyje. Jos ketinimai buvo kiti - dirbti teisėsaugos srityje, kaip jos šeimos nariai, ir nešmėžuoti įžymybių gyvenimus sekančių spalvingų žurnalų puslapiuose ar viršeliuose. Tačiau likimas lėmė kitaip - romanas su žinomu prodiuseriu O.Zlatkovaitę audringai įtraukė į pramogų pasaulio šurmulį.

Buvusi teisininkė tapo merginų popgrupės vadybininke, jos karjera šioje srityje puikiai klostėsi. E.Bžeskas tuometei mylimajai negailėjo pagyrų ir meilės žodžių, ketino net pirštis. Tačiau ir šie santykiai netikėtai nutrūko. Tik šį kartą širdis dužo Egmontui, mat jo mylima moteris užmezgė romaną su kitu garsiu vyru - tada dar teisėtu renginių vedėjos Agnės Armoškaitės (tuomet turėjusios Šemberienės pavardę) vyru Deividu Šemberu. Nors Agnės ir Deivido jausmai jau buvo kuris laikas išblėsę, tuo metu futbolininkas dar buvo oficialiai vedęs. Išėjo kaip toje patarlėje: "Kaip šauksi, taip atsilieps", mat romano su E.Bžesku pradžioje tarp buvusios jo draugės N.Pareigytės ir Oksanos kurį laiką tvyrojo įtampa, Nijolė prisipažino pavydėjusi O.Zlatkovaitei Egmonto meilės. Vėliau, aistroms nurimus, moterys sustygavo savo santykius ir puikiai bendrauja iki šiol.

Karina su Egmontu ir po išsiskyrimo bendrauja draugiškai.

N.Pareigytei draugystė su prodiuseriu išėjo į naudą.

Romanas su O.Zlatkovaite E.Bžeskui baigėsi skausmingai.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ĮDOMYBĖS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"