Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
ĮDOMYBĖS

Ką žada Juodosios vandens gyvatės metai

 
2012 12 29 6:30
Vienišiems žmonėms, norintiems lengviau susirasti vyrą ar žmoną, astrologė V.Budraitytė pataria papuošti namų interjerą dviem gyvatėmis pietvakarių pusėje. / LŽ archyvo nuotrauka
Vienišiems žmonėms, norintiems lengviau susirasti vyrą ar žmoną, astrologė V.Budraitytė pataria papuošti namų interjerą dviem gyvatėmis pietvakarių pusėje. / LŽ archyvo nuotrauka

Astrologė Vaiva Budraitytė tikina, kad 2013-ieji Lietuvai bus šlovės ir pripažinimo metai. Geriausias mėnuo - liepa. Pirmas pusmetis palankesnis vyrams, antras - moterims. Labiausiai seksis gimusiesiems Gyvatės metais.

Lietuvos pirmininkavimas Europos Sąjungai suteiks puikią progą sustiprinti mūsų šalies pozicijas Bendrijoje ir pasaulyje. Tačiau nemalonu, kad Seime visus metus vyraus chaosas ir nesutarimai. Be to, valdžia gali nesurinkti planuotų biudžeto pajamų. Prezidentės reitingai kris iki vasario vidurio, bet paskui jos autoritetas vėl kils.

Pirmą pusmetį labiausiai seksis žurnalistams, politikams, keliautojams, menininkams, pedagogams. Antra metų pusė palanki statybų verslui - seksis architektams, interjero specialistams ir visiems, kurie susiję su statybomis ar nekilnojamuoju turtu. Taip pat atsigaus vestuvių, kitų iškilmių planuotojai.

Pirmą metų pusę sėkmės planeta Jupiteris bus Dvynių ženkle. Taigi sėkmės sulauks Dvyniai ir kiti oro ženklai (Vandenis ir Svarstyklės). Taip pat neblogai eisis ugnies ženklams (Avinui, Liūtui, Šauliui). Antrą metų pusę Jupiteris pereis į Vėžio ženklą, taigi seksis "vėžiukams" ir kitiems vandens ženklams (Žuvims, Skorpionui). Taip pat puikiai jausis Ožiaragis. Šiuo metu bus palanku tuoktis, gimdyti vaikus, kurti jaukų šeimos židinį, statyti namus, palaikyti santykius, parodyti šilumą vyresniems šeimos nariams, ypač moterims.

Naujuosius reikia sutikti apsirengus juodos, žalios, mėlynos spalvos drabužiais. Taip pat tinka visi blizgūs apdarai ir aksesuarai. Nederėtų rengtis gyvatės odos imitacijos drabužių, autis pitono odos batų. Ant stalo padėkite dubenėlį ne tik gėlo vandens, bet ir natūralaus pieno. Taip pagerbsite Gyvatę, už tai ji atneš puikią sveikatą ir sotų gyvenimą. Ne veltui lietuviai sako: "Gyvata" - gyvybė." Ant stalo, be vandens ir pieno, padėkite triušienos.

Vienišiems žmonėms, norintiems lengviau susirasti vyrą ar žmoną, patariama papuošti namų interjerą dviem gyvatėmis pietvakarių pusėje. Jei gyvatės identiškos, ant vienos jų nupieškite moterišką simbolį, ant kitos - vyrišką.

Avinas

Jausmai. Naują atspalvį jausmai įgaus pavasarį - ta pati gėlė bus daug kvapesnė nei įprastai. Nesuklyskite - šis išties aistringas laikas ilgai nesitęs. Vasarą vėl viskas bus kaip buvę.

Darbas. Jau sausį galima pradėti veikti aktyviau nei įprastai - tai su kaupu atsipirks pavasario viduryje. Nuo liepos mėnesio pastangų teks įdėti daugiau, o rezultatą turėsite menkesnį.

Pinigai. Didesnių šansų geresniam nei pernai uždarbiui turėsite visus metus, tačiau planetų įtaka stipriausia pavasarį - tuomet būsite vieninteliai ir nepakartojami. Reikalaukite ir norėkite daugiau, nes jums seksis.

Sveikata. Nepasiduokite blogoms nuotaikoms ir emocijoms - jos ypač pasireikš antrame pusmetyje.

Jautis

Jausmai. Deja, jausmai sunkiai skleisis. Emocijų bus daug ir įvairių, tačiau širdies neužkabins. Atsitiktiniai santykiai situacijos nepakeis, o sumaišties tikrai sukels.

Darbas. Trukdžiai ir pagalba bus greta - mokėkite atskirti grūdus nuo pelų. Jei neturite konkrečių tikslų, tiesiog pasirinkite įprastą veiklą.

Pinigai. Šiais metais, tikėtina, užsiimsite nauja veikla ir gausite padorių įplaukų. Tačiau jei vaikysitės tik pinigų, jie gana greitai nuo jūsų pasislėps. Būkite atsargūs.

Sveikata. Antrus metus iš eilės sveikatai privalėsite skirti daugiau laiko nei įprastai. Organizmas šalins viską, ko jame per daug susikaupę. Mažiau valgykite, kartkartėmis pabadaukite, venkite alkoholio.

Dvyniai

Jausmai. Pirmoje metų pusėje pajusite dvasinį pakilimą. Antrą pusmetį meilės reikalai eis kaip per sviestą. Tik apsispręskite, ko norite.

Darbas. Numatomas gana ilgas produktyvus periodas, ir šie metai tik pradžia. Vasario ir kovo mėnesiais būkite itin budrūs ir nepriimkite kvailų sprendimų.

Pinigai. Uždirbsite vis daugiau. Paskutinius tris metų mėnesius būkite kiek atsargesni tvarkydami finansus.

Sveikata. Sveikata nesiskųsite, tačiau pasisaugoti verta. Ypač vasario, kovo ir spalio, lapkričio mėnesiais. Rizika susijusi su ekstremalumu - atidžiau vairuokite.

Vėžys

Jausmai. Mažiau dėmesio kreipkite į smulkmenas, koncentruokitės į esmę. Antroje metų pusėje bus lengviau, tačiau tai daugiausia pajus nusiteikusieji plėsti pažinimo ribas.

Darbas. Nėra reikalo nervintis - dirbdami visada lengvai įveiksite sunkumus. Jų bus nemažai, o ypatinga situacija užklups pirmoje pavasario pusėje.

Pinigai. Lengviau uždirbami pinigai pradžiugins tik nuo birželio, kai matysite akivaizdžius savo veiklos rezultatus. Tuomet, įvertinę finansines galimybes, galite plėsti veiklą.

Sveikata. Šiais metais pastebėjus bet kokį negalavimą reikėtų nedelsti ir iš karto gydytis. Daugiau laiko skirkite poilsiui ar meditacijai.

Liūtas

Jausmai. Kartu su pavasariu atkeliaus ir malonūs išgyvenimai. Tai nesitęs ilgai, tad pasidžiaukite. Vėlesnis laikotarpis jausmų pakilimo nežada, nors naujovių bus.

Darbas. Gana sudėtinga metų pradžia - per pirmus du mėnesius galite įsigyti tiek priešų, kad jie keršys visus metus. Susilaikykite nuo neadekvačių veiksmų.

Pinigai. Atrodys, kad pinigai jau jūsų rankose, tačiau jie gali išslysti paskutinę akimirką. Būkite nuoseklūs, venkite klaidų.

Sveikata. Patartina visus metus daugiau judėti ir vengti bet kokio nesaikingumo - persivalgymo, persiilsėjimo ar pervargimo.

Mergelė

Jausmai. Pirmą metų pusę stenkitės neįsivelti į santykių aiškinimąsi. Nuo liepos lengvai išspręsite visas susikaupusias problemas, atsiras aistra gyventi.

Darbas. Vasario ir kovo mėnesiais neverta priimti jokių svarbių sprendimų. Jeigu rizikuosite tai daryti, pasmerksite save nesėkmei.

Pinigai. Nėra prasmės nuo metų pradžios skubėti uždirbti - geriau ramiai baikite pradėtus darbus, projektus. Antroje metų pusėje atsivers daugybė galimybių.

Sveikata. Galite turėti rimtų virškinimo sutrikimų. Daugiau laiko skirkite poilsiui, nesineškite darbo į namus. Vasarį ir kovą ypač saugokitės vairuodami.

Svarstyklės

Jausmai. Iki vasaros turėsite daugiau galimybių jaustis geriau, bet nuo liepos tų galimybių nebeliks - mokėkite džiaugtis mažmožiais, antraip gyvenimas bus nemielas.

Darbas. Reikės daug dirbti ir nuolat stengtis tai daryti gerai. Jeigu pasiraitosite rankoves, pirmą pusmetį viskas klostysis neblogai. Antra metų pusė bus sunki. Prisiverskite būti optimistai.

Pinigai. Daugeliui šie metai bus netikę, tad itin atidžiai skaičiuokite savo išlaidas. Pinigai išplauks, nors ir labai stengsitės juos kontroliuoti. Birželio ir liepos mėnesiais nepriimkite svarbių sprendimų.

Sveikata. Stiprinkite savo imuninę ir kraujotakos sistemas, nelaukite, kol užklups rimti negalavimai. Antrą pusmetį gali sutrikti virškinimas - stenkitės sveikai maitintis.

Skorpionas

Jausmai. Aistras slopins kylantis atsakomybės jausmas - linksite į apmąstymus, vertybių ieškojimą. Neapsiriksite, nes paklosite pamatus keliems dešimtmečiams į priekį.

Darbas. Daugiau reikalausite ir iš savęs, ir iš kitų. Būsite tikras profesionalas, savo reikalų žinovas. Pasirinkite prioritetus, sustyguokite tikslus - jūsų niekas nesulaikys.

Pinigai. Pajamos augs stabiliai, tačiau bus itin sunku vienu ypu uždirbti daugiau. Tokia galimybė atsiras tik trumpam - rugsėjį ir lapkritį.

Sveikata. Gyvenkite kiek galima asketiškiau. Tiesiog jūsų organizmas pasiruošęs šalinti nereikalingas medžiagas, todėl nereikia jo apsunkinti.

Šaulys

Jausmai. Patarimas ieškantiesiems patikimų partnerių - neskubėkite. Greičiausiai tai bus tik lengvas bendravimas, po kurio išsiskirsite. Kiek geresnė situacija lauks antrame pusmetyje.

Darbas. Jau pirmomis metų dienomis turėsite gana daug naujų pasiūlymų, jie liesis ir vėliau kaip iš gausybės rago. Vasaris, kovas ir gegužė - nepalankūs likimo posūkiams.

Pinigai. Greičiausiai pirmą metų pusę bus sunku suvaldyti finansinius srautus, tačiau vėliau tai darysite itin žaismingai.

Sveikata. Jau pirmomis metų dienomis leiskite sau tinkamai pailsėti, nusiraminti. Antroje metų pusėje galimi virškinimo sutrikimai.

Ožiaragis

Jausmai. Emocijos veršis per kraštus - reikia jas nukreipti, valdyti. Pasirinkite, kur linksta jūsų širdis, ir mažiau kankinsitės.

Darbas. Šioje srityje galite nuversti kalnus - jums net nereikalinga sėkmė. Tačiau ilgainiui elgiantis beatodairiškai atsiras daug nepatenkintųjų - teks paisyti ir jų interesų.

Pinigai. Iki vasaros galite pasistengti labiau - uždirbsite nesunkiai ir gana daug. Tačiau vėliau galimi klaidingi sprendimai.

Sveikata. Rūpinkitės kūno ir dvasios darna, antraip bus sunku išvengti likimo smūgių. Primygtinai siūlome medituoti.

Vandenis

Jausmai. Jausitės lyg pririšti - norėsis kuo daugiau įvairovės, tačiau iš tiesų ribosite save. Susitaikykite su tuo, tai visai naudinga, kad santykiai netaptų destruktyvūs.

Darbas. Kad išvengtumėte didesnių klaidų, šiais metais daugiau reikėtų remtis sėkme nei patyrimu. Viską tikrinkite, kiek galima mažiau pasitikėkite kitais.

Pinigai. Tikėtina, kad uždirbsite daugiau, bet ir nenumatytų išlaidų daugės, todėl skaičiuokite, planuokite. Tai ypač aktualu antrame pusmetyje, kai sėkmė norės aplenkti.

Sveikata. Rimtesnių sveikatos sutrikimų numatoma balandžio antroje pusėje ir gegužę. Traumų saugokitės rugsėjo mėnesį.

Žuvys

Jausmai. Pirmas pusmetis bus rimtas, tačiau antrajame atsigausite - jis bus linksmas, nuotaikingas ir turiningas. Galite planuoti keliones - tikrai pasiseks.

Darbas. Vasarį ir balandį vertėtų pasiieškoti geresnio darbo - darbdaviai jus vertins kaip gerus specialistus. Nuo birželio galite išdrįsti pradėti savo verslą.

Pinigai. Iš esmės uždarbio problema pradės nykti, daugiau pasitenkinimo gausite iš veiklos, o tuomet ir pinigų nestokosite.

Sveikata. Nedidelių virškinimo problemų gali kilti dar iki vasaros, tačiau vėliau mėgausitės gyvenimu, kuris gerės su kiekviena nauja diena.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
ĮDOMYBĖS
Rubrikos: Informacija:
#ATEITIESLYDERIAIEkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasKontaktai
GynybaĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėReklaminiai priedai
KomentaraiKonkursaiKultūraLietuvaPrenumerata
Mokslas ir ITPasaulisSportasŠeima ir sveikataKarjera
ŠvietimasTrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"