Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
PASAULIS

Tėtuko dolce vita

 
2011 03 05 0:00
17-metė Ruby, tariamoji H.Mubarako dukterėčia.<br>Užsienio spaudos nuotrauka
17-metė Ruby, tariamoji H.Mubarako dukterėčia.
Užsienio spaudos nuotrauka

74 metų Italijos premjerui Silvio Berlusconi merginų netrūksta. Bėda tik, kad jos vis jaunesnės, nenulaiko liežuvio už dantų ir moka šantažuoti.

Užsienio diplomatų ir svarbių asmenų vizitai bei ilgi politiniai posėdžiai - nuobodūs, todėl per juos garbingo amžiaus Italijos vyriausybės vadovas kartais snūsteli. Bet kaip rodo 389 puslapių Milano prokuratūros kaltinimo aktas, S.Berlusconi ištvermės ir energijos netrūksta, o ir miego daug nereikia, kai esi apsuptas jaunų laisvų pažiūrų merginų.

Širdžių ėdikė

Prostitucija Italijoje nedraudžiama. Net ministrui pirmininkui leistina prasiblaškyti, tik svarbu, kad prostitutės būtų pilnametės. Patrauklių kūno formų Karimai el-Mahroug, meniniu slapyvardžiu Ruby Rubacuori (širdžių ėdikė), tebuvo 17 metų 3 mėnesiai ir 13 dienų, kai pagal mobilųjį telefoną ji pirmą kartą buvo aptikta San Marino viloje, t. y. S.Berlusconi name Milane. Paskui mergužėlė net šešis kartus nakvojo buvusiame benediktinų vienuolyne, kurį italai šiuo metu vadina "Vila Bunga-Bunga".

Milano prokurorai Ruby susekė atsitiktinai - per patį S.Berlusconi. 2010 metų gegužės 27 dieną Italijos ministras pirmininkas telefonu pareikalavo, kad budintis Milano policijos komisariato pareigūnas tuoj pat paleistų už 3000 eurų vagystę suimtą merginą. Jei ne, Italija gali sulaukti politinių pasekmių, nes ji - tuomet dar nenuversto Egipto prezidento Hosni Mubarako "dukterėčia". Žinoma, tai buvo melas. Ruby - ne egiptietė, o marokietė. Pabėgusi iš vaikų namų Sicilijoje ji ilgai bastėsi po Milano diskotekas, kur ją pagaliau pamatė "talentų medžiotojas" Lele Mora, kurio pareiga buvo ieškoti gražių merginų S.Berlusconi vakarėliams. Dabartinis Ruby draugas, vieno Genujos klubo savininkas, 18-ojo gimtadienio proga praėjusį lapkritį padovanojo šiai marokietei didelį tortą su palinkėjimu "išmokti pilvo šokio", nes matė, kokių ateities planų turi ši gražuolė.

Už suteiktas paslaugas Ruby buvo sumokėta 60 tūkst. eurų. Tai paaiškėjo pasiklausius vieno telefoninio pokalbio. Savo draugei ji gyrėsi, kad už tylėjimą pareikalavo 5 mln. eurų, bet pasipiktinęs S.Berlusconi patarė jai vaidinti "pamišėlę".

Milano prokuratūra labai rimtai reagavo į S.Berlusconi mėginimą melu apsaugoti savo vakarėlių draugužę. Tai galima laikyti naudojimusi tarnybine padėtimi, dar griežtesnė bausmė Italijoje gresia už lytinius santykius su nepilnamete.

Prokuratūra, norėdama patraukti į teismą imunitetą turintį premjerą, nusiuntė parlamentui kaltinimo aktą, pateikė ir pokalbių telefonu išklotines, kurios, kaip įprasta Italijoje, jau po kelių valandų atsidūrė internete. Taip paaiškėjo, kad ištisus mėnesius buvo klausomasi mažiausiai 14 merginų telefoninių pokalbių.

Išgirdęs kaltinimą dėl naudojimosi tarnybine padėtimi S.Berlusconi įsiuto. "Tai valstybės perversmas", - pareiškė jis ir ėmė kaltinti valstybę dėl jo įvaizdžio menkinimo, nes šiuo metu jį palaiko tik 30 proc. italų. S.Berlusconi rėmėjai išėjo į gatves su gėlėmis rankose, taip "atiduodami pagarbą pažemintai šaliai", o Turine demonstrantai "nuo pilamo purvo" prisidengė skėčiais. Vis dėlto didžioji dalis paprastai tolerantiškų italų neteko žado, sužinoję apie turtingiausio savo piliečio, kurio turtas vertinamas 7 mlrd. eurų, asmeninį gyvenimą.

Tėtuko gražuolės

Žurnalas "Espresso" į S.Berlusconi merginų sąrašą įtraukė net 71 gražuolę. Švelniai papi (tėtuku) vadinamas S.Berlusconi vienu metu gali skirti dėmesio kelioms viešnioms ir tai daryti iki ankstyvo ryto.

Brazilijoje gimusi Iris B., kurios įprasta taksa - 800 eurų, už tai jam dėkinga. "Paprastas krikščionis turi dirbi septynis mėnesius, kad užsidirbtų tiek, kiek sumokėjo man", - džiūgavo Iris, pirmą kartą San Marino viloje apsilankiusi, kai jai buvo 17 metų. Tačiau su premjeru Iris būna maloni tik tada, kai jai ko nors prireikia. "Meile mano, pradedu šį laišką iš visos širdies dėkodama, kad pakeitei mano gyvenimą. Tu ypatingas ir man patinki. Bet man skubiai reikia darbo, nes išlaikau tris šeimas (...) Man gėda nuolat ko nors prašyti, bet nenoriu vėl miegoti su žmonėmis, kurie man nepatinka", - rašė Iris. Tačiau jei tėtukas jos norų neišpildydavo, Iris tapdavo labai tulžinga. "Šitas senis nervina. Netrukus jis mus visas pasiųs po velnių. Bet tuomet aš jį užmušiu. Sviesiu statulėlę jam į veidą (...) Velnias, jei jis mus išmes nesumokėjęs", - sakė ji savo draugei Immai telefonu.

Dažna Italijos premjero vilos viešnia - ir 26 metų Alessandra S. Ši mergužėlė kalba apie "labai malonius, elegantiškus vakarus", per kuriuos S.Berlusconi "visus linksmindavo pamąstymais apie esamą politinę padėtį". Matyt, gražioji sardinietė jam labai patiko, nes per metus jos sąskaita pasipildė 115 tūkstančių. Tai vienintelis kartas, kai buvo atsiskaityta ne 500 eurų banknotais baltuose vokeliuose, o pavedimu per banką.

Politinė gražuolių karjera

Kasmet dešimtys tūkstančių jaunų gražuolių dalyvauja konkursuose, norėdamos gauti šou merginos darbą valstybinėje Rai ar trijose S.Berlusconi priklausančiose televizijose. Jei nepavyksta tapti televizijos žvaigžde, lieka politika.

S.Berlusconi dėka Italijos miestų ir regionų parlamentuose daugėja moterų. Jam diskretiškai padedant 25 metų Nicole M., profesionali stomatologo padėjėja su kvapą gniaužiančiu biustu ir baimę keliančia viršutine lūpa, pateko į Lombardijos parlamentą. Tiesa, darbą jame ji įsivaizdavo visiškai kitaip, todėl sausį pasiskundė savo draugei Barbarai F.: "Šlamštas ta politika. Jei kris Beslusconi, krisime ir mes. Jam buvo patogu tave ir mane pasiųsti į parlamentą, nes manė, kad nebetampysime jam nervų, o už mūsų išlaikymą turės mokėti valstybė."

Politinę karjerą būtų padariusi ir elitiniame Bocconi universitete studijas baigusi 29 metų Sara T., tik ji nemokėjo laikyti liežuvio už dantų. Kartą per televizijos šou paklausta, kaip užkariauja vyrus, Sara atsakė: "Kaip Monica Lewinsky."

Nuostabia figūra šią merginą apdovanojo ne motina gamta. Už

pirmuosius uždirbtus pinigus ji "pasitvarkė krūtis". Sara buvo pakviesta į Milano vilą, kai S.Berlusconi joje surengė priėmimą savo draugui Vladimirui Putinui. Kaip rodo pokalbių išklotinės, šiuo metu Sara domisi šalies gynyba ir dažnai bendrauja su gynybos ministru Ignazio La Russa.

Ypač stropios premjero gerbėjos, pavyzdžiui, Licia R., patenka ir į Europos parlamentą, nes S.Berlusconi mano, kad "geriau į Strasbūrą siųsti jaunus žmones nei 80-mečius komunistus, kuriems sunku dirbti ten, į kur tiesiogiai neskrenda lėktuvai". Tačiau buvusi premjero žmona Veronica Lario Milano vilos merginas vadina "jokios gėdos neturinčiomis padugnėmis".

Ir pats S.Berlusconi neseniai patyrė, kad šiomis damomis pasitikėti negalima. Štai ką apie jį kalba Nicole M.: "Šitas kretantis užpakalis elgiasi kaip mėšlo krūva." Premjeru nebuvo sužavėta ir jos draugė Barbara F., spalį kviesta į "Bunga-Bunga". "Prakeikimas, daugiau nebegaliu... Neturiu jokio noro.. Supykina vien apie tai pagalvojus", - sakė ji. 20-metė N.T. buvo pasirengusi už tūkstantį eurų permiegoti su S.Berlusconi, tačiau kai jį pamatė, "visas noras išgaravo". 28 metų Nadiai M. su premjeru susitikus pirmą kartą, nieko neįvyko: "Pavalgėme, paplepėjome salone. Tos jo kalbos... tra-lia-lia, pradedant nuo Hitlerio ir baigiant..." Vėliau ji du kartus su juo permiegojo ir gavo 10 tūkst. eurų. Pirmuosius 5 tūkst. premjero viloje Sardinijoje - "Jis pasikvietė mane į kabinetą ir padavė voką." Policijai Nadia aiškino nesanti S.Berlusconi gerbėja ir tai dariusi tik dėl pinigų. "Man atrodo, jis turėtų būti prezidentas, o ne išdarinėti tokius dalykus. Žodžiu, man jis - vyriausiasis mafiozas", - pareiškė ji.

Draugai stoja mūru

Italijos premjero šalininkai visas kairiojoje spaudoje skelbiamas žinias apie jo naktinį gyvenimą vadina prasimanymu. Jo gydytojas ir draugas Alberto Zangrillo visus S.Berlusconi priskiriamus išsidarinėjimus laiko "techniškai neįmanomais, nes premjeras didžiąją dienos ir nakties dalį dirba". Jis tikina, kad nėra ir jokios diskotekos su strypu striptizo šokėjoms - tai tik "muzikos salė", kurioje verslininkai, advokatai ir menininkai susirenka "nuostabiai vakarienei". Bažnyčios kritika taip pat labai santūri, nes daug italų dar prisimena dvasininkų sekso skandalus, o jų partneriai jokio užmokesčio negavo.

Premjerą gina ir žurnalistas Carlo Rossella, kadaise priklausęs kairiesiems radikalams, o šiuo metu dirbantis S.Berlusconi žiniasklaidos imperijoje. Už straipsnius apie Šiaurės Korėją jis buvo pakviestas į "Bunga-Bunga" vakarėlį, kuriame, jo tvirtinimu, dalyvavo tik "puikiai išauklėtos, gerų manierų ir vertos pagarbos sinjorinos, kurios niekada neleistų sau tyčiotis iš ministro pirmininko".

Tačiau yra praėjusį rugsėjį darytas telefono pokalbio įrašas, kuriame S.Berlusconi draugas 79 metų Emilio Fede sako: "Dar vakar už galimybę ten patekti būčiau sumokėjęs", nors šis vyriausiasis redaktorius kiek per senas švęsti. Užtat jis apžiūri L.Moros pristatomas merginas ir nusprendžia, kurias galima leisti į vakarėlį. Jis akylai stebi, kad nė viena "nešantažuotų vado" ir "nesielgtų kaip kiaulė". E.Fede prisipažino, kad vienai mergužėlei turėjo sumokėti 10 tūkst. eurų, nes ji fotografavo mobiliuoju telefonu. "Vadinasi, jai reikia pinigų", - padarė išvadą premjero draugas.

* * *

Italijoje gera tai, kad viskas paaiškėja. Bloga - kad pasekmių dažniausiai nebūna. Nuo 1979 metų daugiau nei 900 teisėjų nagrinėjo S.Berlusconi bylas, 500 kartų jį aplankė mokesčių inspektoriai, buvo surengta daugiau nei 2000 teismo posėdžių, kurie, kaip išdidžiai tvirtina S.Berlusconi, jam kainavo 200 mln. eurų. Jis niekada nebuvo nuteistas.

 

Parengė RIMA KRUPENKAITĖ

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
PASAULIS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"