LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA
PASAULIS

Pasaulio čempionatas: Portugalija išplėšė lygiąsias su Ispanija

2018 06 15 23:41

Pasaulio futbolo čempionato rungtynėse Sočyje Portugalijos ir Ispanijos rinktinės surengė tikrą desertą futbolo gerbėjams. Po trijų Cristiano Ronaldo įvarčių Portugalija sužaidė lygiosiomis 3:3 su Ispanija.

Portugalai yra Europos čempionai ir turi auksinį ginklą Cristiano Ronaldo. Ir jis nenuvylė jau pirmose pasaulio čempionato rungtynėse.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę Madrido „Real“ žvaigždė pats uždirbo 11 metrų baudinį, kai jį pargriovė Nacho, ir jį realizavo, kai nuginklavo Davido de Gea ginamus vartus.

C.Ronaldo tapo vos ketvirtuoju žaidėju istorijoje, įmušusiu įvartį keturiuose pasaulio čempionatuose. Tai yra pavykę padaryti tik legendiniam Pele, Miroslavui Klose ir Uwe Seeleriui.

24 minutę rezultatą išlygino Diego Costa, kuris įmušė nuostabų įvartį individualiu reidu.

Pirmojo kėlinio pabaigoje C.Ronaldo sugrąžino persvarą portugalams. Nors C.Ronaldo smūgis į vartų vidurį nebuvo labai stiprus, bet klydo ispanų vartininkas Davidas de Gea, kuris nesugavo kamuolio.

Antrajame kėlinyje ispanai buvo perėmę iniciatyvą, kai rezultatą išlygino D.Costa, o vėliau persvėrė Nacho. Tačiau C.Ronaldo rankų nenuleido.

88 minutę jis stojo atlikti laisvojo smūgio ir tobulai permetęs kamuolį per ispanų sienelę išplėšė komandai lygiąsias. Beje, tai buvo vos pirmas kartas, kai puolėjas tarptautiniame čempionate realizavo laisvajį smūgį.

Ispanai buvo laikomi vienais iš šio turnyro favoritais, bet sukrėtė pasaulį, kai likus kelioms dienoms iki čempionato atleido trenerį Juleną Lopetegui. Jį pakeitė Fernando Hierro.

Mažai kas abejoja, kad abi komandos išeis iš B grupės. Pirmosiose grupės rungtynėse Iranas 1:0 nugalėjo Maroką.