Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
KULTŪRA

LNK "Lietuvos balso" finalinis ketvertukas

 
2012 06 02 10:22

Šiandien finišuoja pompastiškas LNK projektas 'Lietuvos balsas'. Savo mintimis dalijasi į šou superfinalą iškopusių merginų ketvertukas.

Egidijaus Sipavičiaus mokinė Ieva Zasimauskaitė norėtų būti tarptautinė žvaigždė ir gyventi Lietuvoje. Kita E.Sipavičiaus auklėtinė Giedrė Smolskaitė įsitikinusi, kad "Lietuvos balsas" - tik jos karjeros pradžia. Jurgio Didžiulio ir Ericos Jennings globotinė Berta Timinskaitė miega keturias penkias valandas per parą, tačiau neturi laiko galvoti, kad yra pavargusi. O Violetos Tarasovienės mokinė Julija Jegorova, pasirodo, viena koja jau yra laimėtoja. Pagrindinis projekto prizas - sutartis su užsienio įrašų rinkos monstru "Universal Music" ir kelionė į Niujorką. 

I.Zasimauskaitė: "Galiu nieko nevalgyti, negerti ir nieko nedaryti - tik dainuoti" 

"Lietuvos balso" superfinalą laimės mergina, už kurią balsuos daugiausia žiūrovų. Nežinau, už ką jie balsuos. Žmonės balsuoja labai skirtingai, jų balsai visiškai nenuspėjami. Visos į superfinalą patekusios merginos jo vertos. Man patinka tai, kad esame visiškai skirtingos - skiriasi balsų tembrai, charakteriai, sceniškumas. Nemėgstu girtis, todėl nesakysiu, kad esu verta nugalėtojos titulo. Prognozuoju, kad laimės Julija. Jos balsas vertas laimėti "Lietuvos balsą". Kai dainuoja Julija, ošia visa salė.

Kodėl į superfinalą pateko tik merginos? Nežinau. Tikėjausi, kad pateks ir Gabrielius (Vagelis, Merūno Vivulskio auklėtinis - aut.). Išėjo taip, kaip turėjo išeiti. Gabrieliui tik 16 metų, jo laukia labai šviesi ateitis. Jis - nerealus "bičas".

Nebijau, kad nelaimėjus "Lietuvos balso" pasibaigs mano karjera. Aš nusiteikusi ją tęsti. Toliau lavinsiu savo balsą, lankysiu šokio treniruotes, kad gerai judėčiau scenoje. Neįsivaizduoju savo gyvenimo be muzikos. Ji man - visas gyvenimas. Galiu nieko nevalgyti, negerti ir nieko nedaryti - tik dainuoti. Dainuoju visur, netgi gatvėje.

Lietuvaitei realu tapti tarptautine žvaigžde. Kodėl gi ne?... Norėčiau būti užsienyje žinoma atlikėja - tokiu būdu gali pasiekti daugiau žmonių, perduoti savo širdį didesnei auditorijai. Bet aš labai noriu gyventi Lietuvoje. Daug kas nori emigruoti, o aš noriu likti čia. Man labai gera Lietuvoje. Aš tikrai myliu savo šalį. Galiu atostogauti užsienyje, bet nenoriu ten gyventi.

Esu dvyliktokė (mergina yra VDU "Rasos" gimnazijos auklėtinė - aut.). Šiuo metu, be "Lietuvos balso", intensyviai ruošiuosi abitūros egzaminams. Kiekvienas mokytojas labai mane palaiko. Tai nerealu. Spėju viską padaryti. Gyvenimą sieju su muzika, dainavimas man pirmoje vietoje, bet noriu stoti į Vilniaus Gedimino technikos universitetą (VGTU) ir jame studijuoti kūrybines industrijas. Jei kada nors kas nors atsitiktų mano balso stygoms, turėsiu profesiją, iš kurios galėsiu gyventi. Muzikos mokysiuos pas Rositą Čivilytę ("Lietuvos balso" korepetitorę - aut.). Ji fantastiška. Tobulas žmogus! Dėkosiu jai visą savo gyvenimą."

G.Smolskaitė: "Nesitikėjau nueiti iki superfinalo" 

"Superfinalą laimės geriausias balsas. Kieno balsas geriausias, pasakys žiūrovai. Jie balsuoja įvairiai, todėl neįmanoma nieko prognozuoti. Negaliu būti objektyvi ir pasakyti, kuri mergina labiausiai verta superfinalo nugalėtojos titulo, nes pati jame dalyvauju. Turiu savo nuomonę, bet pasakyti ją norėčiau po visų pasirodymų. Man labai svarbu, kad sekmadienį pasirodymai būtų kokybiški.

Į superfinalą pateko tik merginos, nes jų buvo daugiau, buvo iš ko rinktis. Ko gero, jos balsingesnės už vaikinus. Iš pradžių buvau įsitikinusi, kad tikrai laimės "bičas". Maniau, kad daugiau balsuoja moterys. Iškrito daug stiprių dainininkų. Nesitikėjau nueiti iki superfinalo. Kai nelauktai gauni tokį įvertinimą, labai džiaugiesi. Nesu dalyvavusi kituose projektuose, todėl neturėjau tiek daug pasitikėjimo savimi. Bet pasitikėjimo, drąsos scenoje atsiranda su kiekviena mažyte pergale, su kiekvienu mažu žingsneliu į priekį.

Tikrai nebijau, kad nelaimėjus "Lietuvos balso" baigsis mano karjera. Pasakysiu banaliai, bet manau, kad šis projektas - tik pradžia. Tikiuosi, kad radau savo klausytojų. Tikiuosi ir tikiu, kad jiems dar dainuosiu. Būsiu tiek, kiek manęs reikės klausytojams. Jeigu jie balsuoja už mane, manau, kad jiems manęs reikės.

"Lietuvos balso" nugalėtojai realu tapti tarptautine žvaigžde. Tai priklauso ne tik nuo atlikėjo - reikia gero marketingo ir "piaro", turi būti labai gera jo komanda. Viskas turi būti sustyguota. Nežinau, kodėl per tiek nepriklausomybės metų joks lietuvis stipriai neišsisuko užsienyje.  Gal niekam to labai nereikėjo? Aišku, viskas priklauso ir nuo galimybių, ir nuo pinigų.

Tikrai nesusirgau žvaigždžių liga - susirgau plaučių uždegimu. Geriu labai stiprius antibiotikus, man daro inhaliacijos, šildymo ir kitokias procedūras. Situacija gerėja. Tikiuosi, iki sekmadienio viskas susitvarkys (pašnekovė savo mintimis dalijose antradienį - aut.). Šią akimirką negalėčiau dainuoti, nes naktį dariau įrašus ir esu truputį pavargusi".

B.Timinskaitė: "Dainavau ir dainuosiu toliau" 

"Labai norėčiau, kad "Lietuvos balso" superfinalą laimėtų Julija Jegorova. Jai atėjo laikas rimtai pradėti solinę karjerą. Ji talentingiausia iš visų mūsų. Aš irgi talentinga, bet juk negaliu sakyti, kad turi laimėti Berta Timinskaitė. Visi šou dalyviai balsingi ir gražūs, bet žiūrovų balsai - labai subjektyvus dalykas. Yra tam tikri niuansai. Kažkam labiau patinka grožis, kažkam - balsas, vienam labiau patinka vienas, kitam - kitas stilius.

Nežinau, kodėl į superfinalą pateko tik merginos. Gal atėjo laikas merginai, o ne vaikinui laimėti muzikinį projektą?... Nesigilinu į tai, kas - vaikinai ar merginos - labiau balsuoja. Svarbiausia, kad išvis kas nors balsuoja.

Pasibaugus "Lietuvos balsui" mano karjera tikrai nesibaigs. O kodėl ji turėtų baigtis? Dainuoju nuo trejų metų, turiu savo klausytojų. Kai nusprendžiau, kad man reikia tobulėti, iš didžiųjų Lietuvos grandų pasisemti patirties, atėjau į šį projektą. Dainavau ir dainuosiu toliau.

Lietuvaitei tikrai realu išgarsėti užsienyje. Turime Jazzu (elektroninės muzikos atstovę Justę Arlauskaitę, kuri nėra žinoma užsienyje - aut.), turime užsienyje puikiai klestintį Adomą Laurinaitį (atlikėją, kuris nėra žinomas užsienyje - aut.), turime Andrių Mamontovą, kuris yra garsus užsienyje (užsienio šalyse niekas nežino A.Mamontovo - aut.). Lietuviams atėjo laikas išlįsti iš savo šablonų, stereotipų ir patekti į užsienio rinką.

Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykloje (TVM) studijuoju tarptautinį verslą. Šiuo metu man intensyvi sesija. Be to, pusę etato TVM dirbu jaunesniąja vadybininke. Varau trim frontais. Sekasi labai puikiai, nes mano darbdaviai, dėstytojai ir "Lietuvos balso" personalas tikrai supratingi. Kol kas man pavyksta viską suderinti. Stengiuosi nenuskriausti nė vienos iš šių sričių. Pasitaiko bemiegių naktų. Pastaruoju metu mano miego vidurkis yra keturios penkios valandos per parą. Darydamasi manikiūrą vos neužmigau, bet jaučiuosi gerai. Nėra laiko galvoti, kad esu pavargusi".

J.Jegorova: "Mano siekis yra daryti gražią muziką, o ne būti Zvonke II" 

"Superfinale neliko tokių, kurie jo neverti. Laimės tas, kuris gaus didžiausią žiūrovų palaikymą. Balsuojantys žmonės visiškai nenuspėjami. Gal jie sutrikę? O gal taupo?... Kas vertas gauti didžiausią balsų skaičių? Tai - retorinis klausimas. Labiausiai vertas yra tas, kuris geriausiai atsiskleidė projekto metu. Pasakyti, kas geriausiai atsiskleidė, galėtų "Lietuvos balso" mokytojai, kurie profesionaliai mus vertina.

Finaliniame etape liko tik merginos, nes vyrukai paslydo. Gali būti, kad jų giminaičiai pataupė - pasvarstė, kad balsą atiduos kitą kartą. Už mane balsuoja mano giminaičiai. Bet mano giminaičiai yra tik mama ir sesė. Vadinasi, už mane balsuoja žmonės, kuriems aš tikrai patinku. Tikiuosi, kad balsuoja ir mano draugai. Manau, kad projektuose visada laimi tie, kurie turi didžiausią žmonių palaikymą, plačiausią giminę ir didžiausią draugų būrį.

Mano karjera nesibaigs "Lietuvos balsu". Turiu didelių siekių. Nuo mažens siekiu to, ką turiu dabar. Viena koja esu laimėtoja, nes žmonės mane pripažįsta laimėtoja. Bet kokiu atveju jausiuosi laimėjusi, nes net jei nenugalėsiu, jau būsiu laimėjusi todėl, kad iš šio šou pasiėmiau ką galėjau.

Tai, ar lietuvaitė taps tarptautine žvaigžde, priklauso nuo jos pačios ir nuo "Universal". Realiai ši kompanija yra toks gigantas, kad gali paimti žmogų iš savartyno ir paversti jį didesne žvaigžde už Madonną (Madonną Louise Ciccone - aut.). Jei jiems bus įdomu, jie iš tavęs padarys žvaigždę. Bet aš "Lietuvos balse" dalyvauju ne todėl, kad norėčiau būti žvaigždė. Man nereikia, kad apie mane rašytų straipsnius ir kviestų į visas laidas. Aš noriu atsiskleisti, daryti muziką, turėti savo auditoriją, koncertuoti didžiojoje scenoje, galbūt kada nors pasirodyti su Lietuvos simfoniniu orkestru. Nesu žvaigždė. Mano siekis yra daryti gražią muziką, o ne būti Zvonke II. Ji - puiki šoumenė, bet nėra puiki dainininkė.

Be "Lietuvos balso", spaustuvėje "Printela" dirbu eksporto vadybininke. Dirbu su visomis vokiškai kalbančiomis šalimis. Turiu superinį kolektyvą, kuris mane palaiko. Šiuo metu esu namuose, nes pertempiau balso stygas. Todėl visą likusį laiką tylėsiu (pašnekovė kalbinta trečiadienį - aut.). Saugodama stygas net nerepetuoju.  

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
KULTŪRA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"