Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija čia https://www.aboutcookies.org/ Jei ištrinsite slapukus, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAPOPIEŽIAUS VIZITASMULTIMEDIJA
LIETUVA

Prokuratūra ir policija nusikaltėlių spąstuose?

 
2011 11 22 9:53

Nauja Lietuvos sensacija - kaip Pilypas iš kanapių išdygęs 'informatorius' Kauno pedofilijos byloje. Ar šis 'informatorius' padės pagaliau užbaigti aklavietėje įstrigusią bylą, kad kaltieji būtų nubausti, o nekaltieji išteisinti, ar priešingai - galutinai supainios ir taip sutrikusius bylos tyrėjus, kad tikrieji nusikaltėliai išvengtų bausmės, o jų aukos būtų apšmeižtos?          

Generalinė prokuratūra (GP) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Policijos departamente, padarant didelę žalą valstybei ir visuomenei. Pareikšti įtarimai aukštiems Policijos departamento pareigūnams. Generalinio komisaro pavaduotojas Visvaldas Račkauskas jau atsistatydino iš pareigų, atsistatydinti nutarė ir buvęs Kriminalinės policijos biuro viršininko pavaduotojas Tomas Ulpis. Susidaro įspūdis, kad šia situacija pasinaudota, sprendžiant įsisenėjusias Policijos departamento kadrų problemas.

Juk visos kratos aukštų pareigūnų darbo kabinetuose ir namuose veikiau panėšėjo į parodomąsias akcijas, kuriomis nė nesiekiama kokių nors rezultatų. Ir visa tai padaryta remiantis tik policijos "informatoriaus" pranešimu abejotinos reputacijos, atvirai šališkoje TV laidoje: neva jis nuolat teikė aukštiems Policijos departamento pareigūnams informaciją apie Drąsiaus Kedžio suplanuotus net šešių asmenų nužudymus, net nužudymo išvakarėse pranešė tikslią nužudymo datą bei laiką. "Informatorius" teigia, kad Policijos departamento aukštus pareigūnus jis informavęs apie visas D.Kedžio planuojamų nužudymų aplinkybes: kur jis po nusikaltimo padarymo slėpsis, kad žudynes organizuoti kursčiusi jo sesuo teisėja Neringa Venckienė, kad nužudymus organizuoti padėjo ir D.Kedžio draugai: aklas kaimynas ir jo draugė. "Informatorius" nurodo, esą su Policijos departamento pareigūnais jis intensyviai bendravo vos ne kasdien iki pat teisėjo Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės nužudymo ir po nusikaltimo padarymo. "Informatorius" televizijos laidoje teigė, kad prokuratūrai jis informacijos neteikęs.

Išanalizavęs visą pedofilijos ir tragedijos bylų tyrimo eigą, aš darau išvadą, kad įtakingi nusikaltėliai tyčia klaidino ir klaidina GP ir Policijos departamentą, darė įtaką buvusiam generaliniam prokurorui ir Seimui, kad tiriant šias bylas bei nagrinėjant D.Kedžio skundų tyrimo išvadą būtų priimti klaidingi sprendimai.

Ką tik žiniasklaida pranešė, kad visa informacija apie netikėtai dar iki tragedijos Kaune atsiradusį "informatorių" buvo žinoma prokuratūrai ir teismui, esą ja remiantis buvo sankcionuoti "informatoriaus" ir D.Kedžio telefoninių pokalbių pasiklausymas ir kiti operatyviniai veiksmai. Tai reikštų, kad "informatorius" meluoja teigdamas, esą prokuratūrai nieko nebuvo žinoma.

Ar tai reiškia, jog GP sąmoningai klaidina arba nutyli, kad "informatorius" jai seniai žinomas, kad būtent šis "informatorius" ir yra tas slaptasis liudytojas, kurio melagingais parodymais remiantis buvo ir yra priimami lemtingi sprendimai? Ar tai reiškia, kad visą medžiagą apie "informatorių" Aukščiausiojo Teismo sprendimo išvakarėse TV laidos autoriui "nutekino" patys prokuratūros pareigūnai? Kodėl dėl to šiems pareigūnams nepradėti ikiteisminiai tyrimai?

Gal tai reiškia ir tai, kad generalinis prokuroras Darius Valys, jo pavaduotojai iki šiol nusikaltėliams tarnaujančių kai kurių prokurorų taip pat yra sąmoningai klaidinami, slepiant nuo jų faktines aplinkybes bei turimą medžiagą? 

Versija

D.Kedys, padedamas savo sesers teisėjos N.Venckienės, reikalaudamas dėl dukrelės tvirkinimo patraukti baudžiamojon atsakomybėn Laimutę Stankūnaitę ir Andrių Ūsą, parašė valdžios ir teisėsaugos institucijoms apie 200 skundų. Apie 25 skundus gavo ir generalinis prokuroras Algimantas Valantinas.

Šiuose skunduose teisėjo J.Furmanavičiaus pavardė atsiranda daug vėliau, beveik neminima L.Stankūnaitės sesers V.Naruševičienės pavardė. Buvo tik nurodyta, kad ji galimai sudaro sąlygas mergaitės tvirkinimui, bei galimai tvirkinama ir jos dukrelė.

Tai reiškia, kad iš esmės D.Kedys teisėtomis priemonėmis reikalavo baudžiamojon atsakomybėn patraukti A.Ūsą ir L.Stankūnaitę, jo pasipiktinimas buvo nukreiptas būtent į A.Ūso ir L.Stankūnaitės veiksmus.                   

Tikėtina, kad A.Ūsas, vengdamas baudžiamosios atsakomybės, kreipėsi į įtakingus savo pažįstamus pedofilus ar nusikaltėlių pasaulio sluoksnius, prašydamas atrasti galimybę paveikti GP vadovą, kad visas prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas būtų blokuojamas, nebūtų priimami jam ir kitiems D.Kedžio skunduose minimiems asmenims lemtingi sprendimai.

Objektyvus pedofilijos bylos ištyrimas kėlė grėsmę, kad gali išaiškėti kitos skandalingos aplinkybės, galinčios paliesti įtakingus nusikaltėlių pasaulio atstovus, galbūt net politikos, valdžios, teisėtvarkos žmones, žinomus teisėjus ir advokatus. Atrandama būdų, kaip paveikti generalinį prokurorą.

Tik kažkieno įtaka galima paaiškinti nusikalstamą buvusio generalinio prokuroro neveikimą, visiškai nereaguojant į D.Kedžio skundus, į jo prašymą patraukti baudžiamojon atsakomybėn ir A.Valantino kurso draugą teisėją J.Furmanavičių. Taip pat A.Valantinas liko kurčias paties teisėjo pareiškimui, kad jis yra šmeižiamas, L.Stankūnaitės ir V.Naruševičienės raštu pateiktiems prašymams patraukti D.Kedį baudžiamojon atsakomybėn, jų prašymui jas apsaugoti nuo gresiančio susidorojimo. Visa tai konstatuota ir Seimo išvadose. Visiškai nesuprantama, kodėl nebuvo priimtas sprendimas nedelsiant paimti D.Kedžio ginklus, juk tai būtų užkirtę kelią vėliau nusikaltėliams imituoti žmogžudystes D.Kedžio rankomis.

Atrodo, kad buvo priimtas sprendimas šios temos visiškai neliesti, tikintis, jog laikui bėgant viskas nurims. 

Nesulaukdamas norimos reakcijos, kad nusikaltimas būtų kuo greičiau ištirtas, D.Kedys kreipėsi ir į žiniasklaidos priemones.                                              

A.Ūsas ir jo įtakinga aplinka puikiai suprato, kad pedofilijos byla amžinai GP negalės būti marinuojama, tuo labiau kad nauja prezidentė gali pakeisti ir generalinį prokurorą, kad jis ir kiti pedofilijos bendrininkai tikrai gali būti nuteisti, gali būti išaiškintas ir visas Lietuvą apraizgęs pedofilijos tinklas.

Nuspręsta, jog reikia susprogdinti tokią "bombą", kad ir teisėsaugos institucijos, ir visa visuomenė net neabejotų, kad D.Kedys yra nusikaltėlis, žudikas, paranoikas, kad jis šmeižė visiškai nekaltus žmones ir net juos nužudė - reikėjo nužudyti ir kartu pašalinti galimus pedofilijos bendrininkus bei liudytojus J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę, imituojant, kad žudė D.Kedys. 

Manau, kad L.Stankūnaitei apie šį planą nieko nebuvo žinoma.

Tikėtina, kad įgyvendinant visą šią operaciją turėjo dalyvauti tikras operatyvinio darbo teisėsaugos institucijose profesionalas, kuriam žinomi visi nusikalstamo pasaulio užkulisiai, kuriam nusikaltėlių pasaulis turi būti dėkingas už įvairių nusikaltimų dengimą, kuriam žinomos visos agentūrinio darbo paslaptys ir pati agentūra.  

Kiekvienas operatyvinio darbo profesionalas puikiai supranta, kad tiriant tokią bylą, kaip pedofilijos, turi būti panaudojamos visos operatyvinės priemonės - išorės, vidaus ir elektroninis sekimas, agentūra... kitos operatyvinės priemonės.

Visa operacija organizuojama per dėkingo nusikaltėlių pasaulio atstovus.

Pirmiausia nusprendžiama suklaidinti Policijos departamento pareigūnus - pakišti Policijos departamentui "informatorių", kuris įgytų tokį pasitikėjimą Policijos departamente, kad operatyvinių tarnybų darbas būtų nukreiptas visai kita linkme.

Taip atsirado garsusis TV laidos informatorius - D.Kedžio "draugas".

"Informatorius" kreipiasi į savo tolimą giminaitį, aukštą Policijos departamento pareigūną ir informuoja, kad jo draugas D.Kedys planuoja nužudyti net 6 žmones, nupasakoja visą operatyvinio darbo profesionalo sukurtą scenarijų. Tikėtina, kad šis aukštas pareigūnas apie D.Kedžio "planuojamas žmogžudystes" tuoj pat informavo kitus aukštus Policijos departamento pareigūnus. Šie taip pat susitiko su "informatoriumi". Galimai "informatorius" pranešė net ne apie planuojamus D.Kedžio nužudymus, bet apie kitus, gal ir smurtinius, "planuojamus" D.Kedžio veiksmus. 

Nusprendžiama "informatoriumi" visiškai pasitikėti. Sutariama, kad "informatorius" seks kiekvieną D.Kedžio žingsnį ir nuolat apie tai informuos Policijos departamento tam paskirtą pareigūną - jam įteikiami kontaktiniai telefonai, gal ir mobiliojo ryšio aparatas. Drauge galbūt nusprendžiama, kad nebetikslinga taikyti kitų operatyvinių priemonių.

Esu įsitikinęs, kad Policijos departamento pareigūnai nedelsiant apie atsiradusį "patikimą informatorių" informavo GP, nes būtent prokuratūros žinioje buvo pedofilijos bylos tyrimas. Prokuratūroje taip pat patikima "informatoriumi" ir nusprendžiama taikyti kai kurias operatyvines priemones.

Policijos departamento vadovybė džiūgauja - jie tuoj išaiškins labai sunkų nusikaltimą, užkirs kelią net šešiems nužudymams ar kitiems nusikaltimams, pakels savo ir viso Policijos departamento autoritetą valdžios ir visuomenės akyse.

Džiūgauja ir nusikaltėliai - pradėtas įgyvendinti jų scenarijus.

"Informatorius" vos ne kiekvieną dieną susitikinėja su Policijos departamento kriminalinės policijos pareigūnu, skambina jam telefonu.

Artėja nusikaltėlių sukurto plano atomazga. "Visiškai patikimas informatorius" 2009 metų spalio 4 dieną ar kitu laiku dar kartą informuoja Policijos departamento pareigūną ir nurodo, kada D.Kedys pradės žudyti žmones ar daryti kitas nusikalstamas veikas, nurodo, kur jis po to slėpsis... Tačiau esu tikras, kad "informatorius-nusikaltėlis" policijos pareigūnams nurodė visiškai kitą datą, nei spalio 5-oji, kai patys nusikaltėliai buvo nusprendę nužudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę bei pagrobti D.Kedį. 

Gali kilti klausimas, kodėl Policijos departamento pareigūnai iš karto nesulaikė D.Kedžio ir neatėmė jo ginklų. Policijos departamento pareigūnai privalėjo D.Kedį sulaikyti tik su visais nusikaltimo padarymo įkalčiais. Esu įsitikinęs: jei D.Kedys tikrai būtų planavęs ką nors žudyti "informatoriaus" nurodytą dieną ir konkrečioje vietoje, jis būtų buvęs sulaikytas su visais įkalčiais-ginklais jam vykstant į nusikaltimo padarymo vietą ar net pačioje vietoje, apie rengiamą žmogžudystę būtų tikrai buvusios informuotos visos galimos aukos, būtų imtasi visų saugumo priemonių sunkioms pasekmėms išvengti bei jų saugumui užtikrinti. Policijos departamentas tam turėjo ir turi visas galimybes ir technines priemones. 

Tačiau sulaikius D.Kedį anksčiau laiko, aš abejoju, ar būtų pavykę įrodyti, kad jis ruošėsi ką nors žudyti ar daryti kitus nusikaltimus. Be to, tai būtų sugriovę visą "nusikaltėlių-pedofilų" scenarijų.

Aš esu įsitikinęs, kad Policijos departamento pareigūnai buvo numatę ir visas priemones, kurias taikytų "informatorius" nurodytu laiku ir vietoje, visiškai nesuvokdami, kad jie sąmoningai suklaidinti, nežinodami, kad patys nusikaltėliai suplanavo nužudyti J.Furmanavičių ir V.Naruševičienę bei pagrobti D.Kedį spalio 5 dieną.

Galbūt vykdydamas nusikaltėlių scenarijų, "informatorius" iš anksto pranešė D.Kedžiui, "savo draugui", esą jis sužinojo, kad, pagal gautus J.Ūso ar L.Stankūnaitės pareiškimus, prokuratūra ar policija ruošiasi jį sulaikyti ir suimti, kad jį patį ruošiamasi nuteisti dėl šmeižimo ar grasinimų fiziškai susidoroti. D.Kedžiui pasiūloma laikinai pasislėpti ir su savim savigynai pasiimti turimus ginklus, nes pedofilai jau seniai ruošiasi jį patį nužudyti. D.Kedžiui suorganizuojama ir parodoma "slapstymosi" vieta, padedama ten pervežti savo daiktus, galimai pasiūloma pasiimti ir daugiau pinigų, nes slapstytis gali tekti ilgokai, gal ir ginklai buvo jau pervežti anksčiau.

Nusikaltėlių suplanuotą dieną, spalio 5-ąją, "informatorius" paima iš namų D.Kedį. Nusikaltėliai jį pagrobia. Iš D.Kedžio ginklo nušaunamas teisėjas J.Furmanavičius. Dar po trijų valandų nušaunama ir V.Naruševičienė, o šalia jos numetama "vizitinė kortelė" - D.Kedžio pistoletas, matyt, todėl, kad nekiltų jokių abejonių, kas šaudė, nes D.Kedys savo skunduose jos pavardės beveik neminėdavo.

Kyla klausimas, kodėl po J.Furmanavičiaus nužudymo nebuvo užkirstas kelias V.Naruševičienės nužudymui, nors tam tikrai buvo visos galimybės? Aš manyčiau, kad "informatorius" apie planuojamą V.Naruševičienės nužudymą ar apie tai, kad prieš ją D.Kedys "planuoja" atlikti kokius nors kitus smurtinius veiksmus, iš viso Policijos departamentui nepranešė. Tai buvo tik pačių pedofilų bei A.Ūso planuose - pašalinti ir V.Naruševičienę, kaip pedofilijos liudytoją.                 

D.Kedys nuvežamas ir paslepiamas bei saugojamas visiškai kitoje vietoje. Jis negali būti nužudytas, nes iš karto kiltų įtarimų, kad ir J.Furmanavičių bei V.Naruševičienę nužudė kiti asmenys.

Policijos departamento aukšti pareigūnai, gal ir prokuroras, kontroliuojantis pedofilijos bylos tyrimą, visiškai sutrikę. Surandamas "informatorius", klausinėjama, kodėl jis suteikė melagingą informaciją, nurodydamas visai kitą datą. Manyčiau, kad "informatorius" išsisuko labai lengvai, teigdamas, jog D.Kedys jį paprasčiausiai apgavo-suklaidino.

Policijos departamente, patyrus visišką fiasko ir kilus sunkioms pasekmėms, galbūt naiviai buvo mėginama "ištrinti" bet kokius "informatoriaus" pėdsakus.

Tuo pačiu metu įtakingi nusikaltėliai per žiniasklaidos priemones pradėjo visuomenėje formuoti D.Kedžio žudiko įvaizdį. Tai iš dalies pavyko. Manau, kad ir prokuratūroje pagrindinė tiriama versija buvo ta, kad žudikas yra D.Kedys, nuspręsta toliau pasitikėti "informatoriumi" ir bylą tirti remiantis jo slaptais parodymais.

Vėliau pedofilų klanas nusprendė pašalinti ir A.Ūsą, nes jis pradėjo per žiniasklaidos priemones per daug aiškinti, esą jei jo byla bus perduota teismui, jis gali daug ką pasakyti. Tuo labiau kad jis, dar iki D.Kedžio lavono radimo, buvo viešai pareiškęs, jog jis atsisako apsaugos. To nusikaltėlių planuose nebuvo numatyta. A.Ūsas prigėrė baloje, kurioje vandens tik iki kelių.

Kadangi atėjo pats laikas iš "klajonių" sugrįžti D.Kedžiui, jo lavonas numetamas prie Kauno marių, imituojant "užspringimą" žolės lapu ir "skrandžio turiniu".

Pavojų tebekelia teisėja N.Venckienė, vis nerimstanti, ieškanti teisybės, reikalaujanti objektyvaus pedofilijos ir Kauno tragedijos bylos ištyrimo. Pavojų kelia ir "Drąsiaus kelias", nes jam peraugus į partiją, vadovaujamą N.Venckienės, gali pasikartoti Arūno Valinsko partijos fenomenas bei po to galimos pasekmės, kad nauja valdžia gali pareikalauti viską iš pradžių ištirti. Pavojų kelia ir būsimas AT sprendimas, nes gali būti atnaujintas tyrimas pedofilijos byloje.

Štai tada, po dvejų metų, per TV laidą, viso skandalo metu šališkai gynusią A.Ūsą ir jo kompaniją, prokuratūros pareigūnams ir pakišamas garsusis "informatorius", tarp visų aplinkybių nurodantis, kad žudynes sukurstė N.Venckienė, o jas įvykdyti D.Kedžiui padėjo jo aklas draugas su savo gyvenimo drauge.  

Nežinia kodėl manau, kad šio, po dvejų metų atsiradusio informatoriaus pagrindinis tikslas - tik Neringos Venckienės pašalinimas iš teisėjų ir jos patraukimas baudžiamojon atsakomybėn. Tai, kad drauge mesti sunkūs kaltinimai vos ne nusikaltimų bendrininkavimu aukštiems Policijos departamento pareigūnams, kad bus suniekintas viso Policijos departamento kriminalistų autoritetas - nusikaltėlių visai nejaudina. O gal nusikaltėlių tikslas ir buvo pašalinti iš policijos vos ne visą Lietuvos kriminalistikos profesionalų branduolį, pasinaudojant vidaus intrigoms ir nesutarimais?

Ikiteisminis tyrimas dėl galimo piktnaudžiavimo Policijos departamente ar netinkamo pareigų atlikimo pradėtas teisėtai. Manau, kad paskubėta, neatlikus ikiteisminio tyrimo ar tarnybinio patikrinimo, suimti "informatoriaus", visiškai nepatikimo liudytojo, nurodytus asmenis. Manyčiau, jog reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad policijos pareigūnai galbūt buvo sąmoningai klaidinami, jie sąžiningai klydo priimdami dėl to sprendimus ar jų nepriimdami, kas tikrai turėtų paveikti priimant galutinius sprendimus šioje byloje.

Policijos pareigūnai privalo atvirai, nieko neslėpdami, išdėstyti visas su "informatoriaus" atsiradimu susijusias aplinkybes bei kas, kokios jėgos lėmė visišką pasitikėjimą "informatoriumi-nusikaltėliu". 

Nustačius, kad "informatorius" viską meluoja, tai tik patvirtintų, kad tikrieji žudikai tebėra laisvėje, kad D.Kedys nieko nežudė, kad N.Venckienė ir jos kaimynai sąmoningai buvo apšmeižti, siekiant suklaidinti ir prokuratūrą, ir teismus. Nesiskaitant su jokiomis priemonėmis, visiškai kompromituojant ir Policijos departamentą.

Deja, manau, kad jei bus nueita vien tuo keliu, remiantis tik įtartinu "informatoriumi", bus apkaltinti pareigūnai piktnaudžiavimu ar netinkamu tarnybiniu pareigų atlikimu, bet nebus imtasi priemonių tikriesiems tragedijos organizatoriams-žudikams nustatyti, bus padaryta dar didesnė ir sunkiai pataisoma klaida.

Toje atvirai angažuotoje TV laidoje "informatorius" teigė, kad su savim D.Kedys buvo pasiėmęs per 70 tūkst. dolerių, kad dar daugiau pinigų -apie 300 tūkst. litų - jis buvo prisikaišiojęs į savo kišenes. Metė įtarimą, jog tuos pinigus pasisavino taip pat policijos pareigūnai. Kartu jis teigė, kad jo policijai nurodytą D.Kedžio slapstymosi vietą šturmavo "Aro" pareigūnai. Kyla klausimas, kam reikėjo šturmuoti, jei, anot "informatoriaus", jis raktus nuo namuko buvo atidavęs policijai. Jei šturmavo, tai reikštų, kad ir visus pinigus pasidalijo visa "šturmavimo" grupė.

Jeigu D.Kedys turėjo pinigų, tai nusikaltėliai tikrai apsidžiaugė gavę tokį atlygį.

"Informatorius" laidoje, sistemingai ginančioje įtariamuosius pedofilija ir puolančioje D.Kedžio ir N.Venckienės šalininkus, teigė, kad ir jis po žudynių buvo policijos saugojamas, kad D.Kedys narkomanas. Toks saugojimas gali būti priimamas tik bendru generalinio prokuroro ir generalinio komisaro sprendimu, o juk tai lengva patikrinti, kaip ir nustatyti, kad D.Kedys nebuvo narkomanas...

Žinoma ir tai, kad D.Kedžio visų skundų pagrindiniu taikiniu buvo L.Stankūnaitė ir A.Ūsas. Vadinasi, visai nelogiška, kad D.Kedys "pradėjo žudyti" ne pagrindinius kaltininkus A.Ūsą ir L.Stankūnaitę, nes, anot "informatoriaus": "Jis ruošėsi juos nužudyti - kada nors sugrįžęs."

A.Ūsas tikrai neorganizavo nužudyti save ir savo draugę L.Stankūnaitę.

Visiškai neįmanoma patikėti, kad N.Venckienė ir D.Kedys organizavo, kieno nors padedami, net šešių asmenų nužudymą, puikiai suprasdami, ko tikėjosi tikrieji nusikaltėliai, kad įtarimas kristų tik ant D.Kedžio ir tuo jis būtų pasmerktas kalėti iki gyvos galvos, o visa šeima visuomenės paniekai. Negalėjo nesuprasti ir patyrusi teisininkė N.Venckienė, kad išaiškėjus visoms aplinkybėms tokia pati bausmė tektų ir jai. 

Kol kas triumfuoja nusikaltėliai, nors ir sunerimę, kad kamuolys pradėtas vynioti ne nuo N.Venckienės, o nuo Policijos departamento. Bet, jeigu departamentas nukraujuos ir jo kriminalistams bus nukapotos galvos, nusikalstamas pasaulis švęs pergalę.   

Manau, kad vieną iš tragedijos Kaune bendrininkų GP turi savo rankose ir jis yra saugomas. Jį tikrai reikia saugoti, kaip savo akies vyzdį, kad tikrai bevalgydamas ar gerdamas neužspringtų "žolės lapu". Norisi tikėti, jog generaliniam prokurorui užteks drąsos pripažinti, kad jis buvo galimai aplinkos klaidinamas ir trūko principingumo bei atsakomybės išvyniojant visą tragedijos Kaune ir pedofilijos Lietuvoje kamuolį.

Kruopščiai tikrinti reikia kiekvieną versiją. Yra visos galimybės  nuplauti didelę dėmę nuo Lietuvos teisėsaugos ir suduoti veiksmingą atkirtį visam nusikaltėlių pasauliui, apginant mažąją Kedytę bei visus Lietuvos vaikus.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisPopiežiaus vizitasSportasŠeima ir sveikataPrenumerata
ŠvietimasTrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAIPrivatumo politika
#AUGULIETUVOJE#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOSKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"