Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
LIETUVA

Garsenybių gyvenimo vasaros derlius

 
2011 09 03 0:00
Seksualioji O.Pikul šią vasarą liko be televizijos eterio, bet turėjo svajonių atostogas Pietų Prancūzijoje.<br>LŽ archyvo nuotrauka
Seksualioji O.Pikul šią vasarą liko be televizijos eterio, bet turėjo svajonių atostogas Pietų Prancūzijoje.
LŽ archyvo nuotrauka

Prabėgusi vasara žinomiems Lietuvos žmonėms atnešė daug išgyvenimų. Sakoma, kad viščiukus skaičiuojame rudenį, todėl rugsėjo mėnuo - puiki proga prisiminti, ką šią vasarą patyrė mūsų garsenybės.

Atėjus kalendoriniam rudeniui, LŽ nutarė susumuoti svarbiausius šios vasaros Lietuvos garsenybių gyvenimo įvykius. O jų buvo daug ir labai įvairių: vestuvės, vaikų gimimas, dalyvavimas televizijos svajonių projektuose, konkursuose, mokslo laimėjimai, gandrų laukimas, kriminalinės bylos, grožio operacijos bei policiniai detektyvai.

Tylios antrosios vestuvės

Turbūt kiekvienas sutiks, kad šią vasarą labiausiai aptarinėjamas ir laukiamas įvykis mūsų pramogų pasaulio padangėje buvo beveik slaptos Natalijos Zvonkės ir Danieliaus Bunkaus vestuvės ir jų pirmagimio sūnaus Kristupo gimimas. Iki šiol garsėjusi itin atvirais pasakojimais apie savo asmeninį gyvenimą, šią vasarą Natalija pasielgė labai neįprastai - birželio viduryje per itin slaptą ir privačią ceremoniją ant jūros kranto Klaipėdoje ištekėjo už tada dar būsimo vaikelio tėvo D.Bunkaus.

Skirtingai nei pirmosiose Natalijos vestuvėse su Deivydu Zvonkumi, čia nedalyvavo jokie žiniasklaidos atstovai, fotografai ar operatoriai. Net Natalijos ir Danieliaus sutuoktuvių ceremonijoje dalyvavę artimiausi poros draugai nebuvo linkę pasakoti detalių apie vestuves, visuomenė neturėjo progos paganyti akių į populiarumo viršūnę pasiekusios poros asmeninės šventės akimirkas. Regis, Natalija nutarė mažiau pasakoti apie asmeninį gyvenimą nes ne kartą skundėsi, jog dažnai atvirumas grįždavo bumerangu.

Labiausiai lauktas kūdikis

O štai apie Bunkų poros pirmagimio sūnaus gimimą smalsuoliai jau gavo kiek daugiau informacijos. Natalija per Žolinę į pasaulį paleido sveiką 3,140 kg svorio ir 52 cm ūgio berniuką. Laimingi tėvai mažylį nutarė pavadinti Kristupu, taip įprasmindami pomėgį keliauti. Natalija sakė, jog sūnaus vardą įkvėpė Kristupas Kolumbas, Amerikos atradėjas.

Antroje rugpjūčio pusėje Kristupas Bunkus tapo oficialiai registruotu Lietuvos piliečiu ir labiausiai lauktu mūsų pramogų pasaulio kūdikiu. Mažylio tėvas Danielius, gimus sūnui, patikino, kad berniukas labai gražus ir sveikas. Matyt, grožį Bunkiukas paveldėjo iš garsiosios mamos, o sveikatą iš tėvelio.

Praėjus vos dviem savaitėms nuo gimdymo, Natalija pasirodė viešame renginyje, kur jos gerbėjai galėjo įsitikinti, jog žavioji šviesiaplaukė po vaikelio gimimo nė kiek nesusigadino išvaizdos, o vos papilnėjusi figūra jaunajai mamytei nuostabiai tinka.

Ne "Mis Lietuva", o teta

Vasaros įvykiai Natalijos gyvenime, žinoma, atsiliepė ir jos jaunesniosios sesės Kristinos Ivanovos padangėje. Tapusi Kristupo teta, naujoji "Yvos" lyderė neslėpė džiaugsmo - šiuo titulu ji galės didžiuotis visą gyvenimą. Kristinai tai bus puiki paguoda nelaimėjus konkurso "Mis Lietuva" karūnos. Gražiausios Lietuvos merginos rinkimuose K.Ivanova iškovojo "Mis Gracijos" titulą. "Nė kiek neliūdžiu netapusi "Mis Lietuva", manau, Ieva Gervinskaitė buvo verta šio titulo, aš tą jai net išpranašavau. Pati paslapčia svajojau būtent apie "Mis Gracijos" titulą, jis man labai vertingas", - pasakojo vasaros potyrius Kristina.

Pasak merginos, grožio renginys vien pobūdžiu yra specifinis ir reikalauja psichologinio pasiruošimo, todėl patirtis, gauta konkurse, liks visam gyvenimui. Ši patirtis K.Ivanovai pravers ir dalyvaujant televizijos šokių projekte. Mergina džiaugiasi, kad šie metai jai atnešė daug "pirmų kartų" - ji jau kuris laikas repetuoja naujus šokių žingsnelius su savo partneriu, profesionaliu šokėju Tadu Rimgaila.

Naujoji "Yvos" lyderė savikritiška: "Sportiniai šokiai man - visiškai nauja sritis. Čia esu pirmokė, kuriai viskas įdomu. Reikės labai daug pastangų ir darbo, kad atsistočiau ant dviejų kojų ir pradėčiau judėti."

Vasara be eterio

Seksualioji "Olialia pupytė" Oksana Pikul šią vasarą patyrė ir nusivylimų, ir džiaugsmų. Prie nusivylimų kategorijos būtų galima priskirti Oksanos vasaros pradžioje gautą žinią, kad televizijos projekto "Kažkas atsitiko" rengėjai atsisakė jos paslaugų, o vietoj garsiosios blondinės pakvietė dirbti sparčiai kylančią grupės "Studentės" žvaigždę Irūną Puzaraitę.

Tačiau "olialytė" Oksana tikina, kad netekusi darbo projekte nejaučia jokios nuoskaudos ir Irūnai nepavydi. "Žmonės, dirbantys televizijoje, turi suprasti, kad ši veikla laikina. Vieną akimirką esi įdomus ir reikalingas, kitą - jau gali netekti darbo. Tai visiškai normalu", - filosofiškai į prarastą darbą žvelgė mergina. Džiaugsmingas šios vasaros įvykis seksualiajai blondinei - sėkmingai baigtas Vilniaus universiteto Tarptautinės verslo mokyklos Tarptautinio verslo programos trečias kursas.

Visas negandas Oksanai atpirko šios vasaros kelionė į išsvajotus Pietų Prancūzijos kurortus Nicą ir Kanus. Mergina pasakojo, jog kelionei buvo ruoštasi labai atsakingai, visos "Olialia pupytės" į prabangią poilsio kelionę vyko kartu su savo antrosiomis pusėmis.

"Buvo taip tobula, kad grįžčiau į tą vietą šią vasarą mažiausiai dar penkis kartus", - su nostalgija kelionę prisiminė žavioji blondinė. Ji su Simu Jasaičiu ir grupės draugėmis mėgavosi karšta saule, nuostabia gamta, skania Viduržemio virtuve, dalyvavo ekskursijoje, stebėjo, kaip gaminami kvepalai.

Ekscentrikės žvaigždžių valanda

Be jokios abejonės, prabėgusi vasara yra viso gyvenimo svarbiausias metas ekscentriškai dainininko Radžio gerbėjai Raisai Šarkienei. Šią vasarą ji sulaukė savo žvaigždžių valandos - plastikos chirurgai iš televizijos projekto atjaunino daugiavyrę moteriškę bent dešimčia metų. Itin viešumą mėgstanti moteris turėjo gerą progą išsikalbėti iki valios - pasakojo apie savo septynis vyrus, svajonę susirasti aštuntąjį, kuris būtų bent dvidešimt metų jaunesnis.

Visuomenė šią vasarą pamatė ir visas iki šiol saugotas Raisos paslaptis - pasirodo, ji visiškai neturi dantų ir po atjauninimo operacijų gavo dar ir naują "holivudinį" dantų protezą. Iš pagyvenusios tetulės šią vasarą vėl tapusi patrauklia moterimi, R.Šarkienė krykštavo iš džiaugsmo ir nė neketino kreipti dėmesį į žiniasklaidoje pasipylusius nelabai švelnius komentarus.

"Dėl visko kaltas žmonių pavydas. Visos apkalbos ir nemalonumai prasideda būtent dėl jo. Jie pavydi, kad pagražino mane, o ne juos", - rėžė mėlynplauke tapusi moteriškė. Ji neslėpė, jog lydintys skandalai yra jos suplanuoto būdo išgarsėti dalis. Kaip sako pati Raisa, ji yra kaip vampyras - kuo daugiau aplink ją skandalų ir šurmulio, tuo geriau ji jaučiasi, "įsikrauna" energijos ir dar ekscentriškiau elgiasi.

Nežinia, kaip rutuliosis R.Šarkienės planai po plastinės operacijos įsidarbinti televizijoje, bet niekas nenuneigs, jog šią vasarą ji maudėsi taip geidžiamos šlovės spinduliuose - apie Raisą rašė beveik visi gyvenimo būdo leidiniai, ji dalyvavo daugybėje televizijos laidų.

Aplankys gandrai

Dar vienas šios vasaros visuotinių kalbų objektas - žavingosios grupės "69 danguje" lyderės Karinos Krysko būsena: pramogų pasaulio žmonės akylai sekė besikeičiančią Karinos liemens apimtį. Nors akivaizdžiai apvalėjančių formų Karina kurį laiką mįslingai tylėjo, o ir jos gyvenimo draugas šokėjas Saulius Skambinas apie artėjančią tėvystę nebuvo linkęs atvirauti, yla galų gale išlindo iš maišo. Jau rudenį Saulius ir Karina taps tėvais, tai jie patvirtino televizijos eteryje.

Matyt, slapukauta buvo kiek per ilgai, nes Karinos nėštumo faktas žiniasklaidai buvo praneštas liežuvio už dantų nenulaikiusių poros draugų. Būsimiems tėveliams teko tik patvirtinti faktą, kad rudenį laukia gandrų. Tiesa, iki šiol nežinoma, kokios lyties kūdikį savo įsčiose nešioja žavioji Karina, tačiau S.Skambinas jau spėjo visus užtikrinti, jog tėvystei yra visiškai pasiruošęs, o jųdviejų su K.Krysko namai sutvarkyti taip, kad būtų patogu gimsiančiam mažyliui.

Lankėsi teismuose

Šią vasarą varstyti teisėsaugos institucijų duris vis dar teko dainininkei Irmai Jurgelevičiūtei. Niekaip nepavyksta užbaigti nemalonios istorijos, kur Irma kaltinama apvogusi televizijos šokių projekte dalyvavusius kolegas. Nors incidentas įvyko pernai rudenį, šią vasarą I.Jurgelevičiūtei vis dar teko lankytis teismo rūmuose.

Byla vangiai juda pirmyn ir vargina visus jos dalyvius - ir nukentėjusius šokėjus, ir pačią kaltinamąją. Irmos advokatas šią vasarą net suabejojo, ar jo ginamoji dėl sveikatos būklės apskritai gali būti teisiama, ir paprašė jai paskirti teismo medicinos psichiatrinę ekspertizę.

Kita įžymybė, vasaros pabaigoje pakliuvusi į detektyvinę istoriją su policininkais, - romų kilmės dainininkas Radžis Aleksandrovičius, kurio mįslinga kelionė zaporožiečiu, kurį esą vairavo neblaivus ir be teisių, virto tikru detektyvu.

Nors vaikinas teigė, jog tuo metu, kai jį sustabdė policijos pareigūnai, jis buvo Panevėžyje ir apskritai nėra toks kvailas, kad vairuotų be teisių, teisėsaugos institucijos tvirtina, jog sugautas buvo būtent Radžis. Prie senovinio automobilio - zaporožiečio - vairo įkliuvęs R.Aleksandrovičius buvo įtariamas alkoholinių gėrimų vartojimu, be to, jis važiavo be jokio asmens tapatybę patvirtinančio dokumento. Atlikėjo tapatybė buvo nustatyta komisariate, patikrinus duomenų bazę. Vėliau paaiškėjo, kad Radžiui tikrai teks keliauti į teismą - vaikinas vairavo neturėdamas teisės to daryti, automobilio draudimo dokumentų nesugebėjo pateikti, be to, nesilaikė Kelių eismo taisyklių. Tačiau įtarimai, kad Radžis galėjo važinėti neblaivus, nepasitvirtino - dėl to atlikėjui teisme prakaituoti neteks.

Po šio įvykio vienas populiariausių Lietuvos dainininkų neigė savo kaltę tvirtindamas, jog apskritai nevairuoja, o tuo metu, kai įvyko šis incidentas, esą laiką leidęs Panevėžyje. Veikiausiai, šis vasaros nuotykis Radžiui bus vienas nemaloniausių.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEKarjera
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOS
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"