Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
LIETUVA

Atsargiai - gali užplūsti "barakudos"!

 
2011 08 20 0:00
V.Jasikevičius įsitikinęs, kad medžiojančioms moterims jis neįdomus, nes nėra pakankamai garsus ir turtingas.<br>Aliaus Koroliovo (ELTA) nuotrauka
V.Jasikevičius įsitikinęs, kad medžiojančioms moterims jis neįdomus, nes nėra pakankamai garsus ir turtingas.
Aliaus Koroliovo (ELTA) nuotrauka

Paskutinę rugpjūčio dieną prasidėsiančiame Europos krepšinio čempionate garsiems sportininkams teks visomis jėgomis kovoti ne tik varžybose. Išmonės krepšininkams gali prireikti ir siekiant apsiginti nuo turtingų ir garsių vyrų medžiotojų - 'barakudų'.

Ten, kur būriuojasi garsūs ir turtingi vyrai, didžiausia tikimybė sutikti undinėlėmis apsimetančių merginų. Tačiau vertėtų neapsirikti: šios gelmių gyventojos neretai pasirodo esančios it dantingosios barakudos.

Europos vyrų krepšinio čempionate ("Eurobasket 2011") matysime daugybę garsių sportininkų. Kaip žinoma, tokie stipriosios lyties atstovai - geidžiamas grobis pinigingus vyrus gaudančioms moteriškėms, pramintoms "barakudomis".

Laiko liko nedaug. Jaudulys, pasiruošimas ir nekantrus laukimas apėmęs visą Lietuvą. Šiam įvykiui rengiasi ir tam tikras porūšis moterų - turtingų vyrų medžiotojos bei laisvo elgesio merginos. Štai prieš porą dienų BNS agentūra išplatino pranešimą, kad buvo sulaikyta net 13 intymias paslaugas už pinigus siūlančių merginų. Akivaizdu - šlamančiuosius mėgstančios panelės kedena plunksneles ir tikisi neblogai pasipelnyti. Apie pavojų pakliūti ant "barakudos" kabliuko LŽ kalbėjosi su žinomais šalies krepšininkais Pauliumi Jankūnu, Sauliumi Štombergu, Vyteniu Jasikevičiumi ir juos nuolat stebinčiu Lietuvos krepšinio rinktinės atstovu spaudai Linu Kunigėliu. Apie garsių vyrų tykančias gražuoles ne kartą viešai yra kalbėjęs ir vienas geidžiamiausių jų "medžioklės taikinių" Linas Kleiza.

Dantingosios žuvelės

Krepšininkai tikrai patinka merginoms. Vienos jais žavisi nuoširdžiai, kitos siekia šių vyrų dėmesio turėdamos vieną tikslą - susigauti turtingą vyrą, kuris aprūpintų pinigais ir visą likusį gyvenimą būtų galima mėgautis komfortu. Šiomis dienomis undinėlėmis apsimetančios "barakudos" su įkarščiu blizgina žvynelius, galanda dantukus ir aštrina nagelius, nes į Lietuvą grįžo garsiausi, turtingiausi mūsų sportininkai, - kada dar pasitaikys tokia galimybė. Atvažiuos ir daugybė užsienio krepšinio žvaigždžių. Nė viena save gerbianti "barakuda" tokios progos tikrai nepraleis.

Enciklopedijoje apie barakudas rašoma: "Žuvys, išore panašios į lydeką. Aštrūs, dideli dantys. Paplitusios atogrąžų jūrose." Tačiau mūsų, vietinės, "barakudos" puikiai prisitaikiusios ir prie vėsių Baltijos bangų. Geidžiamiausiu jaunikiu tituluojamas krepšininkas L.Kleiza ne kartą yra viešai kalbėjęs apie tokias turtingų vyrų medžiotojas. Jis net prisipažino, kad bijo pakliūti į "barakudų" nuolat rezgamas pinkles. O sportininko aplinkoje tokių plėšrūnių tikrai nemažai. Pasak Lino, gražios ir tuščios merginos, puldinėjančios nuo vieno pinigingo vyro prie kito, jam visiškai neįdomios. Moteris, kuri gali pasiūlyti tik nepriekaištingą išvaizdą ir už tai tikisi pasiglemžti krepšininko kruvinu prakaitu bei traumomis aikštelėje uždirbamus pinigus, verta vien paniekos.

Neturinčios jokių interesų, nebaigusios mokslų ir gyvenimo prasmę tik turtingo vyro pašonėje matančios merginos, net ir būdamos tobulos išvaizdos, L.Kleizai niekada nekeltų simpatijos. Toms, kurios mato tik krepšininko turimą automobilį "Porche", jo sąskaitą banke ir populiarumą, Linas siūlytų prisiminti, kad sportininko žmonai tenka nuolat skalbti prakaituotą sportinę aprangą, guosti ir gydyti traumuotą gyvenimo draugą, važinėti po platųjį pasaulį ir bandyti kurti namų jaukumą svečiose šalyse žaidžiančiam vyrui.

Nesilanko "neršto" vietose

Krepšininkas P.Jankūnas kalbinamas juokėsi, kad likimas jį apsaugojo nuo susitikimų su "barakudomis" vadinamomis merginomis. "Esu laimingai vedęs vyras, todėl tokioms turbūt neįdomus, - pasišaipė Paulius. - Nesilankau vietose, kur tos "barakudos" neršia, todėl netenka jų ir sutikti." Krepšininkas pridūrė, kad prireikus nueiti į kokį renginį, klubą ar vakarėlį, kur paprastai sukiojasi turtingų ir garsių vyrų besižvalgančios merginos, žmonos Ievos kompanija apsaugo jį nuo "barakudų" atakų. "Esu šeimos vyras, visur stengiuosi būti su žmona, todėl tokioms merginoms nelieka preteksto suktis aplinkui", - patikino P.Jankūnas.

Jis mano, kad Europos krepšinio čempionatas nebus gera "nerštavietė" garsių sportininkų medžiotojoms. "Man regis, krepšininkai rūpinsis savais reikalais ir tikrai nesidairys į jokias moteris. Visas jų dėmesys bus sutelktas į krepšinį, rungtynes, norą kuo geriau pasirodyti", - prognozavo Paulius. Taigi "barakudoms" net nublizginti žvyneliai nepadės - vyrai daugiausia dėmesio skirs varžyboms, o ne gerbėjoms.

"Barakudų" čempionatas

Legendinis krepšininkas S.Štombergas, kuris savo sportinius batelius jau padėjo ant lentynos, kalbinamas juokėsi, kad Lietuvoje netrukus, matyt, vyks ne tik Europos krepšinio, bet ir "barakudų" čempionatas. Kur būriuojasi garsūs vyrai, visada galima pamatyti turtingų partnerių medžiojančių merginų.

"Nežinau, galbūt man kada nors gyvenime ir teko sutikti tokių moterų, bet negalėčiau kategoriškai tvirtinti. Juk ant veido neparašyta, kad ji - "barakuda", - sakė Saulius. Vyras teigė, jog per visą sportinę karjerą buvo pasinėręs vien į krepšinį, į šalis nesidairė, vakarėliuose nesilankė, todėl nenukentėjo nuo merginų, medžiojančių turtingus ir garsius vyrus.

"Per savo, kaip sportininko, karjerą tik žaidžiau krepšinį ir treniravausi. Niekur neišeidavau, būdavau arba namie, arba sporto salėje. Net su žmona Simona susipažinau visai netyčia. Bet viskas laimingai susiklostė, susituokėme, sukūrėme šeimą, auginame vaikus. "Barakudoms" mūsų gyvenime tiesiog nėra vietos", - nusijuokė S.Štombergas. Sportininkas patikino nesąs geras plėšriųjų žuvelių žvejys, todėl negalįs pasakyti, kokiose vietose jos kimba.

Geriausias skydas - žmona

Krepšininkas V.Jasikevičius, vėl į garsių ir geidžiamų viengungių gretas grįžusio Šarūno Jasikevičiaus brolis, pabrėžė, kad susituokusiam vyrui "barakudos" nebaisios. "Gal aplink viengungius jos ir sukasi, bet aš nuo 18 metų draugavau su būsima žmona Monika, paskui sėkmingai vedžiau, todėl šios "veislės" merginų tiesiog nepažįstu", - kalbėjo Vytenis.

Nors sportininkas niekada nevengė lankytis pasilinksminimo vietose, kur garsius vyrus medžiojančių merginų knibždėte knibžda, tiesiogiai susidurti su "barakudomis" jam neteko. "Eidavome su Monika ir į diskotekas, ir į kavines, bet nuolat būdavome kartu, tad kitos merginos nekibdavo, - pasakojo V.Jasikevičius. - Gal nesu pakankamai garsus ir turtingas, kad tos "barakudos" pultų atakuoti?"

Vytenio draugai krepšininkai jam irgi niekada nesiskundė, jog yra atakuojami turto medžiotojų. "Tikiu, kad tokių moterų esama, bet mane likimas nuo jų apsaugojo. Visi mano geri draugai arba vedę, arba turi ilgametes drauges, todėl niekas iš jų taip pat nėra skundęsis. Ir išvis, manau, prie laimingai vedusio vyro "barakudos" neturi jokių šansų prikibti", - reziumavo V.Jasikevičius.

Būna ir vyrų "barakudų"

Krepšinio komentatorius ir Lietuvos rinktinės atstovas spaudai L.Kunigėlis įsitikinęs, kad klijuoti etiketes merginoms, kurios bet kokia kaina siekia garsenybių dėmesio, neetiška. Jis nelaiko savęs nei žymiu, nei turtingu, į savo "ganomuosius" - krepšininkus - visada stengiasi žvelgti tik kaip profesionalas. "Kiekvienas jų gyvena savo gyvenimą. Stebiu vyrus aikštelėje, o kai jie grįžta į viešbutį ar namo, nebesidomiu, ką veikia. Tai kiekvieno asmeninis reikalas", - pažymėjo L.Kunigėlis. Jis sakė nesidomintis, su kuo krepšininkai draugauja, kaip leidžia laisvalaikį, kai nėra treniruočių ir varžybų. "Kas ir su kuo bučiuojasi ar miega - tikrai ne mano reikalas. Neturiu jokio noro nei apie tai svarstyti, nei galvoti", - nukirto L.Kunigėlis.

Tačiau vyras neneigė, jog yra girdėjęs apie "barakudomis" pramintų merginų padermę. "Kadaise teko skaityti įvairių pamąstymų šia tema. Bet žiniasklaida, man regis, linkusi susikurti kokį nors baubą, šiuo atveju tai - aplink sportininkus besisukančios gražios merginos, ir priklijuoti etiketę: "Barakudos". Manau, vadinti tam tikrą moterų tipažą "barakudomis", nepažįstant jų, tiesiog neetiška. Juk niekas nežino, kas vyksta tarp dviejų žmonių - garsaus sportininko ir gražios merginos. Kodėl mes iš karto klijuojame etiketes?" - klausė L.Kunigėlis. Jis siūlė nepamiršti, kad turtus ir žinomą vardą medžioja ne vien merginos, vyrams tai taip pat nesvetima. Prie garsių moterų nuolat klijuojasi tam tikro tipažo vyrukai, irgi turintys savo etiketę, - paprastai žmonės juos vadina alfonsais.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEKarjera
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOS
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"