ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA

„Sūduva“ rungtynių pabaigoje pranoko „Hoptrans-Sirenas“

2015 03 03 20:11
lmkl.lt nuotrauka

Pergalę po atkaklios kovos Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (20/6) ekipa, kuri 78:73 (19:18, 14:23, 22:21, 23:11) rungtynių pabaigoje palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenas“ (12/14).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo marijampolietės, kurios sužaidus beveik 5 minutes pirmavo 10:4, tačiau Kornelijos Balčiūnaitės dvitaškiai leido „Hoptrans-Sirenoms“ varžoves prisivyti – 9:10. Per likusį kėlinio laiką kova vyko taškas, tačiau ketvirtį dvitaškiu baigė Laima Rickevičiūtė ir leido „Sūduvai“ išsiveržti į priekį – 19:18.

Antrajame kėlinyje apkarpą 9:0 sėkmingai sužaidusios kaunietės varžoves paliko už nugaros – 29:21, tačiau 4 Ivetos Šalkauskės taškai „Sūduvai“ vėl leido priartėti – 25:29. Likus žaisti 2 minutes, Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškis vėl padidino „Hoptrans-Sirenų“ pranašumą (39:33), o prieš ilgąją pertrauką kaunietės buvo priekyje – 41:33.

Iki trečiojo ketvirčio vidurio „Hoptrans-Sirenos“ išlaikė apčiuopiamą pranašumą ir pirmavo 50:41, tačiau 8 marijampoliečių taškai be atsako leido „Sūduvai“ atsilikimą sumažinti iki 2 taškų – 48:50. Visgi per likusį kėlinio laiką rinkti taškus geriau sekėsi Kauno rajono komandai, kuri prieš lemiamą kėlinį buvo priekyje 62:55.

Lemiamame ketvirtyje ir toliau žingsneliu priekyje buvo „Hoptrans-Sirenos“, kurios sužaidus beveik 4 minutes pirmavo 68:61. Tačiau 7 taškus be atsako pelniusi „Sūduva“ išlygino rezultatą (68:68), likus žaisti 2 minutes grąžino intrigą ir privertė Liną Šalkų paprašyti minutės pertraukėlės. Nors kaunietės po Rasos Knyzaitės dvitaškio buvo išsiveržusios į priekį (70:68), tačiau tolimą metimą pataikė Ela Briedytė ir nusvėrė svarstykles jau į „Sūduvos“ pusę – 71:70. Likus žaisti minutę, rezultatas ir vėl buvo lygus (73:73), tačiau vieną baudos metimą realizavusi Sandra Baliutavičūtė išvedė „Sūduvą“ į priekį – 74:73. Paskutinį tašką padėjo Santa Okockytė, kuri realizavo baudų metimus, pataikė dvitaškį ir leido „Sūduvai“ švęsti pergalę 78:73.

„Hoptrans-Sirenos“: K.Balčiūnaitė (14 atk. kam.) 16, R.Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir A.Baronėnaitė po 13, R.Knyzaitė 10.

„Sūduva“: I.Šalkauskė (12 atk. kam.) 33, S.Baliutavičiūtė (10 atk. kam.) 11, S.Okockytė (6 rez. perd.) 10, E.Briedytė 9.