Paieška
LIETUVAKOMENTARAIPASAULISEKONOMIKASPORTASĮDOMYBĖSGIMTASIS KRAŠTASISTORIJA
ŽMONĖSGAMTA IR AUGINTINIAIŠEIMA IR SVEIKATAMOKSLAS IR ITKULTŪRAŠVIETIMASGYNYBAMULTIMEDIJA
KONKURSAI

Laimėk kvietimą į veiksmo komediją "Operacija: Zodiakas"!

 
2013 05 02 12:00

Pa­sku­ti­ny­sis Jac­kie Cha­no veiks­mo fil­mas va­di­na­mas ge­riau­siu ak­to­riaus fil­mu per pa­sta­rą­jį de­šimt­me­tį. Nori jį pamatyti? Tuomet atsakyk į klausimą! Laimėtojus skelbsime gegužės 17 d.

Koks Jackie Chano personažo slapyvardis?
Azijos vištelė
Azijos erelis
Azijos vanagas
El.paštas*
Vardas, pavardė*
Miestas*
Amžius

Atsakyk į klausimą ir laimėk kvietimą į šį nuotykių kupiną filmą „Operacija: Zodiakas“. Taip pat vienam laimingąjam padovanosime fantastišką prizą - apsilankymą į Si­gul­do­je įsikūrusį pra­mo­gų cen­trą "Aerodium", kuriame Jackie Chanas filmavosi keliose filmo "Operacija: Zodiakas" veiksmo scenose.

Laimėtojai bus paskelbti gegužės 17 d. www.lzinios.lt konkursų rubrikoje.

Prizus nugalėtojams įteiksime lzinios.lt redakcijoje Vilniuje, adresu: Kęstučio g. 4.

Apie filmą

Ko­miš­kai be­si­kau­nan­tis Jackie Cha­nas lei­do­si į pa­slap­tin­gų tro­fė­jų pa­ieš­ką ap­link pa­sau­lį. Jac­kie Cha­no tei­gi­mu, šio fil­mo pa­si­ro­dy­mo jis lau­kė su ne­kan­tru­mu ir pats ma­no, jog tai pa­sku­ti­ny­sis fil­mas, ku­rį re­ži­sa­vo ir vai­di­no pats.

Ko­vų ir ko­me­di­jų meis­tras „Chi­ne­se Zo­diac“ kū­rė net ke­le­tą me­tų: „No­rė­jau pa­da­ry­ti jį to­bu­lai“, – sa­kė ak­to­rius. Jac­kie vai­di­na­mas per­so­na­žas – pro­fe­sio­na­lus va­gis, sla­py­var­džiu „A­zi­jos va­na­gas“. Už di­džiu­lį at­ly­gi­ni­mą va­gį pa­sam­do se­nas ko­lek­cio­nie­rius, sie­kian­tis at­gau­ti pra­ras­tas bron­zi­nes dvy­li­kos zo­dia­ko ženk­lų gal­vų skulp­tū­ras. „A­zi­jos va­na­gas“ su­tin­ka pa­dė­ti tur­tuo­liui ir ri­zi­kuo­ja sa­vo gy­vy­be, kad su­rink­tų vi­sa­me pa­sau­ly­je iš­slaps­ty­tas skulp­tū­ras.

Zo­dia­ko ženk­lų sim­bo­liai – ver­tin­gi ar­te­fak­tai, ku­rių ieš­ko ne tik Jac­kie Cha­no per­so­na­žas. „A­zi­jos va­na­gas“ nuo­lat su­si­du­ria su pa­vo­jin­gais ar­te­fak­tus sau­gan­čiais as­me­ni­mis, nu­si­kals­ta­mo­mis gru­puo­tė­mis ar net ko­rum­puo­tais vy­riau­sy­bės dar­buo­to­jais.

Dau­ge­ly­je fil­mų Jac­kie Cha­nas vi­sas sce­nas at­lie­ka pats, ta­čiau kar­tais jam ski­ria­mas dub­le­ris. Ko­mi­kas die­va­go­ja­si, kad šia­me fil­me dub­le­rio jis ne­tu­rė­jo ir vi­sas ko­vos sce­nas at­li­ko pats. „Chi­ne­se Zo­diac“ nau­do­ja­mos tech­no­lo­gi­jos pri­me­na „Ka­pų plė­ši­kę La­rą Kroft“, pa­grin­di­nio vei­kė­jo ži­nių gau­sa bei at­si­da­vi­mas pa­ieš­kai – „In­dia­ną Jo­ne­są“. Šis fil­mas tai nau­jau­sių ki­no tech­no­lo­gi­jų ir ten­den­ci­jų mi­ši­nys, pa­gar­din­tas dar ne­ma­ty­tais ko­vi­niais Jac­kie Cha­no veiks­mais bei ne­pa­mai­no­mu hu­mo­ru.

Fil­mo prem­je­ra Lie­tu­vo­je ge­gu­žės 10 die­ną.

DALINTIS:
 
SPAUSDINTI
KONKURSAI
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklaminiai priedai
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITPrenumerata
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasKarjera
TrasaŽmonės
Visos teisės saugomos © 2013-2017 UAB "Lietuvos žinios"