Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija čia https://www.aboutcookies.org/ Jei ištrinsite slapukus, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASKULTŪRA IR ŽMONĖSSPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA
Paieška:

rinkimai*

RODYTI PO
Nuo 1 iki 50 iš 6004
2018-12-19 06:00
2018-11-22 14:00

Eugenijus Jovaiša: etatinio apmokėjimo tvarką reikės taisyti

2018 gruodžio 17 d., 21:57 ŠVIETIMAS
Šiuo me­tu ne­strei­kuo­jan­čios švie­ti­mo pro­fe­si­nės są­jun­gos pir­mi­nin­kas sa­ko, kad jos na­riai pra­dės strei­ką, jei­gu bus už­da­ro­mos mo­kyk­los ir at­lei­džia­mi mo­ky­to­jai. Jur­gi­ta Pe­traus­kie­nė, po 2 me­tų dar­bo ne­te­ku­si švie­ti­mo ir moks­lo mi­nis­trės par­ei­gų, pa­sa­kė, kad mo­ky­to­jų Lie­tu­vo­je yra maž­daug 6 tūkst. dau­giau, ne­gu rei­kė­tų. Kan­di­da­tai, kas no­rė­tų užim­ti J. Pe­traus­kie­nė vie­tą, kol kas – bent jau vie­šai – nė­ra ži­no­mi ar­ba skel­bia­mi. Apie su­sik­los­čiu­sią pa­dė­tį – žur­na­lis­tės Ri­tos Mi­liū­tės po­kal­bis su Sei­mo Švie­ti­mo ir moks­lo ko­mi­te­to pir­mi­nin­ku dr. Eu­ge­ni­ju­mi Jo­vai­ša.

Švietimo profsąjungos pirmininkas: jei bus uždaromos mokyklos, mes streikuosim

2018 gruodžio 17 d., 10:42 ŠVIETIMAS
Dėl mo­ky­to­jų strei­ko tiek mo­ky­to­jų, tiek vi­sos Lie­tu­vos bend­ruo­me­nė skai­do­si į dvi ša­lis, LRT TE­LE­VI­ZI­JOS lai­dai „Sa­vai­tė“ sa­ko ne­strei­kuo­jan­čios švie­ti­mo prof­są­jun­gos pir­mi­nin­kas Aud­rius Jur­ge­le­vi­čius. „Vie­ni yra lin­kę ei­ti ci­vi­li­zuo­tu ke­liu, evo­liu­ci­jos ke­liu, o ki­ta da­lis vi­suo­me­nės ir mo­ky­to­jų no­ri vis­ką da­ry­ti re­vo­liu­ci­jos bū­du. Čia kiek­vie­no žmo­gaus pa­si­rin­ki­mas ir nei teis­ti, nei kaž­kaip kri­ti­kuo­ti to ne­si­ruo­šiu“, – tei­gia jis. Ta­čiau, kaip pa­brė­žia A. Jur­ge­le­vi­čius, jei bus įgy­ven­di­na­mas mo­kyk­lų ar mo­ky­to­jų skai­čiaus ma­ži­ni­mo pla­nas, strei­kuo­ti pra­dės ir jo va­do­vau­ja­ma prof­są­jun­ga.

Ar tikrai „Brexitas“ reiškia „Brexitą“?

2018 gruodžio 12 d., 19:09 KOMENTARAI

„Geltonosios liemenės“ – didžiausias Emmanuelio Macrono iššūkis

2018 gruodžio 3 d., 21:00 PASAULIS

A. Januška: G. Nausėdai kyla grėsmė, kuria gali pasinaudoti S. Skvernelis

2018 lapkričio 29 d., 11:50 RINKIMŲ MARATONAS

Kaip Lietuvoje kyla masinės psichozės ir sąmokslo teorijos

2018 lapkričio 27 d., 12:24 LIETUVA
Tie žmo­nės, ku­rie įsi­jun­gia į ma­si­nes is­te­ri­jas, nuo­lat ren­gia pro­tes­tus, daž­niau­siai yra tie, ku­rie sa­ve lai­ko kri­ti­nio mąs­ty­mo at­sto­vais, LRT ra­di­jui sa­ko Vil­niaus uni­ver­si­te­to dok­to­ran­tas Gin­tas Ka­ra­lius. Anot jo, daž­niau­siai to­kie ju­dė­ji­mai ne­įvar­di­ja, kas jie yra, ta­čiau gar­siai nu­ro­do, kas yra jų prieš­ai, to­dėl ir pa­si­tai­ko at­ve­jų, kai prie ma­si­nės psi­cho­zės pri­si­de­da ir iš­si­la­vi­nę žmo­nės. Vie­šų­jų ry­šių eks­per­tas My­ko­las Kat­kus at­krei­pia dė­me­sį, kad ne­re­tai tai ga­li bū­ti ir tie žmo­nės, ku­riems su­nku pri­si­tai­ky­ti prie be­si­kei­čian­čio pa­sau­lio, to­dėl jie pa­si­ren­ka pro­tes­tą.Pa­pras­tai di­des­nę is­te­ri­ją su­ke­lia pra­sta komunikacija

Eurokomisarė: populistams nerūpi spręsti Europos problemų

2018 lapkričio 22 d., 14:00 PASAULIS
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaKomentaraiKonkursaiReklama
Kultūra ir žmonėsLietuvaMokslas ir ITPasaulisReklaminiai priedai
Rinkimų maratonasSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
Trasa#AUGULIETUVOJE#LEGENDOS#SIGNATARŲDNRPrivatumo politika
#ŠIMTMEČIOINOVACIJOSKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"