Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir/arba ištrinti slapukus. Išsamesnė informacija čia https://www.aboutcookies.org/ Jei ištrinsite slapukus, jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.

Paieška
LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATALŽ RENGINIAI
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITTRASAMULTIMEDIJA
Paieška:

rinkimai*

RODYTI PO
Nuo 1 iki 100 iš 5865
2018-10-20 18:26
2018-09-20 08:36

Populizmas: kaip sunkiai juo serga Vakarai?

2018 spalio 20 d., 18:26 PASAULIS
Bri­tų lei­bo­ris­tų par­ti­ja, va­do­vau­ja­ma mark­siz­mui pri­jau­čian­čio Je­re­my Cor­by­no, ža­da pa­teik­ti pa­siū­ly­mą, pa­gal ku­rį stam­bio­sios vers­lo įmo­nės 10 proc. nuo­sa­vy­bės per­leis­tų dar­buo­to­jų fon­dams. Pra­ei­tų me­tų Pra­ncū­zi­jos pre­zi­den­to rin­ki­mų pir­ma­ja­me tu­re an­tii­mig­ra­ci­nę re­to­ri­ką įval­džiu­si Ma­ri­ne Le Pen nuo rin­ki­mus lai­mė­ju­sio nuo­sai­kių pa­žiū­rų Em­ma­nue­lio Mac­ro­no at­si­li­ko vos ke­liais pro­cen­ti­niais punk­tais. Veng­ri­jo­je aps­kri­tai ne­ma­žai po­pu­lis­ti­nių par­ti­jų: val­dan­čio­ji „Fi­desz“ ir Veng­ri­jos so­cia­lis­tų par­ti­ja pa­brė­žia, kaip svar­bu plės­ti so­cia­li­nę rū­py­bą, o kraš­tu­ti­niai de­ši­nie­ji „Job­bik“ vis daž­niau sa­vo prog­ra­mo­se mi­ni na­cio­na­liz­mą.

„Rinkimų maratonas“ – nauja LŽ TV laida

2018 spalio 10 d., 9:00 MULTIMEDIA--

Viešųjų ryšių specialistas: S. Skvernelio ir žurnalistų santykiai pasiekė šaltojo karo stadiją

2018 spalio 10 d., 7:55 LIETUVA
Ne­se­niai įsip­lies­kęs skan­da­las, kai vy­riau­sy­bė nu­ta­rė ne­at­ver­ti Re­gis­tro cen­tro duo­me­nų ži­niask­lai­dai, po­li­to­lo­go Ša­rū­nas Lie­kio ma­ny­mu, par­odo, kad val­džia taip ir ne­iš­mo­ko kon­sul­tuo­tis su vi­suo­me­ne. Anot jo, ne­rei­kia ste­bė­tis, kad iš bu­vu­sių vy­riau­sy­bių klai­dų ne­pa­si­mo­kė ir prem­je­ras Sau­lius Skver­ne­lis, mat šis vi­są gy­ve­ni­mą dir­bo po­li­ci­jos sis­te­mo­je ir bu­vo įpra­tęs duo­ti nu­ro­dy­mus. Tuo me­tu vie­šų­jų ry­šių spe­cia­lis­tas My­ko­las Kat­kus įsi­ti­ki­nęs, kad S. Skver­ne­lio ir žur­na­lis­tų prieš­prie­ša ro­do, kad bai­gė­si ko­ne dve­jus me­tus tru­kęs prem­je­ro ir ži­niask­lai­dos me­daus mė­nuo.  

Konservatorių metamorfozės: kaip kostiumuoti ponaičiai žengs į provinciją

2018 spalio 8 d., 10:43 LIETUVA

Donatas Petrošius. LRT „Kultūrą“ pervadinti į LRT „Kičą“

2018 spalio 7 d., 11:48 KULTŪRA
Ir pa­sau­ly­je ap­gau­lės su­ma­žės. Nau­jo­ji LRT ge­ne­ra­li­nė di­rek­to­rė tei­si – kul­tū­ra at­bai­do liau­dį. Kol kas dar ne vi­są. O ki­čas – džiu­gi­na ir vie­ni­ja. Tie­sa, pats žo­dis „ki­čas“ yra ir ne­ska­nus, ir tiks­li­nei au­di­to­ri­jai mig­lo­tas. Ge­riau tą ka­na­lą per­va­din­ti į LRT „Ka­pu­či­no“. Ar­ba LRT „Glot­nu­tis“. Bet ne man mo­ky­ti. Kū­ry­bi­nin­kų ko­man­da ga­my­bi­nia­me po­sė­dy­je ga­li su­ge­ne­ruo­ti ge­ro­kai er­go­no­miš­kes­nių va­rian­tų. Iš es­mės ne­svar­bu, kaip be­per­va­din­tų – ga­li bū­ti ir LRT „Didž­ku­ku­lis“. Už kul­tū­rą at­gra­siau nie­ko nė­ra. O pe­rauk­lė­ti (at­kak­liai ir nuo­bo­džiai me­tų me­tus la­vin­ti ir švies­ti) liau­dį – ne­įma­no­ma mi­si­ja da­bar­ti­nei te­le­vi­zi­nin­kų ir in­ter­ne­ti­nin­kų kar­tai. Ge­riau at­si­pa­lai­duo­kim, pa­mirš­kim mi­si­jas ir kuis­ki­mės kiek­vie­nas su sa­vo as­me­ni­niais iš­šū­kiais.

Iššūkių konservatoriams netrūksta

2018 rugsėjo 28 d., 6:00 KOMENTARAI
Rei­tin­gų vir­šū­nė­se ga­na pa­to­giai jau se­niai įsi­tai­siu­si Tė­vy­nės są­jun­ga-Lie­tu­vos krikš­čio­nys de­mo­kra­tai (TS-LKD). Tik šiai par­ti­jai ne­la­bai ma­lo­ni rei­tin­guo­se ar­ti­ma „vals­tie­čių“ kai­my­nys­tė. To­dėl ver­ta pa­žvelg­ti, kaip TS-LKD ban­do stip­rin­ti sa­vo po­zi­ci­jas ir tą kai­my­nys­tę to­lin­ti. Są­ly­gos tam yra ne­blo­gos: par­ti­ja tu­ri dau­giau­sia jai iš­ti­ki­mų rin­kė­jų, bū­da­ma opo­zi­ci­jo­je ga­li lais­vai kri­ti­kuo­ti val­dan­čiuo­sius, ki­ti kon­ku­ren­tai (li­be­ra­lai, so­cial­de­mo­kra­tai) la­biau gal­vo­ja apie iš­gy­ve­ni­mą nei kon­ku­ra­vi­mą dėl pir­mų rei­tin­gų vie­tų. Ta­čiau kon­ser­va­to­riams ne­trūks­ta iš­šū­kių, ku­riuos jie daž­niau­siai pa­tys ir su­si­ku­ria.

Liberalų kirčiai Petrui Auštrevičiui: gavo svarbiausią poziciją, bet sėdi ir tyli

2018 rugsėjo 21 d., 11:47 LIETUVA
Rubrikos: Informacija:
EkonomikaGamta ir augintiniaiGimtasis kraštasGynybaKontaktai
ĮdomybėsIstorijaJurgos virtuvėKomentaraiReklama
KonkursaiKultūraLietuvaMokslas ir ITReklaminiai priedai
PasaulisSportasŠeima ir sveikataŠvietimasPrenumerata
TrasaŽmonės#ATEITIESLYDERIAI#AUGULIETUVOJEPrivatumo politika
#LEGENDOS#SIGNATARŲDNR#ŠIMTMEČIOINOVACIJOSKarjera
Visos teisės saugomos © 2013-2018 UAB "Lietuvos žinios"