Mirė vienas garsiausių virtuvės šefų, žurnalistas Anthony Bourdainas
Gar­sus vir­tu­vės še­fas, žur­na­lis­tas ir CNN dar­buo­to­jas Ant­ho­ny Bour­dai­nas penk­ta­die­nį ras­tas ne­gy­vas sa­vo vieš­bu­ty­je Pra­ncū­zi­jo­je. Eu­ro­po­je jis dir­bo prie nau­jo CNN pro­jek­to. Ma­no­ma, kad jis – nu­si­žu­dė. 

„Su giliu liūdesiu pranešame, kad mūsų talentingas bičiulis ir kolega mus paliko. Mes pasigesime jo istorijų ir jo talento“, – rašoma CNN pranešime spaudai. A. Bourdainas dirbo Prancūzijoje, kai jo artimas draugas Ericas Ripertas jį rado negyvą viešbutyje.

A. Bourdainas buvo garsus ir populiarus virtuvės šefas, televizijos žmogus, kuris daug ir talentingai kalbėjo apie maistą, keliones ir restoranus. Jis yra gavęs beveik visus įmanomus maisto ir žiniasklaidos srityje skiriamus apdovanojimus. Jo knygos buvo graibstomos, o laida „Virėjo turas“ kuri buvo rodoma Food Network, o vėliau – Travel Channel, buvo apdovanota Emmy prizu ir gavo dar bent tuziną nominacijų.

2013 metais A. Bourdainas pradėjo dirbti su CNN. Tai buvo gana rizikingas žingsnis, nes CNN iki tol buvo žinomas, kaip kanalas, kuriame dominuoja žinios. Vienuoliktasis A. Bourdaino laidos „Nežinomos dalys“ sezonas CNN eteryje pasirodė praeitą mėnesį.

Kur kreiptis, kai apninka slegiančios mintys

Emocinės paramos telefonai (skambučiai nemokami): Vilties linija – 8 800 60 700; Jaunimo linija – 8 800 28 888; Vaikų linija – 8 800 11 111; Pagalbos moterims linija – 8 800 66 366; Psichologinės pagalbos telefonas (rusų kalba) – 8 800 77 277.