D. Maradonos širdį drasko šeimos nesantaika
Fut­bo­lo le­gen­da Die­go Ma­ra­do­na iš­gy­ve­na di­de­lę šei­mos dra­mą. Jam vei­kiau­siai net teks pra­leis­ti duk­ters ves­tu­ves, nes ši la­bai ne­su­ta­ria su da­bar­ti­ne tė­vo žmo­na.

Balandį ištekanti 30 metų Dalma nepakvietė į savo santuokos ceremoniją pamotės Rocio. Taigi Argentinos žiniasklaida intensyviai spėlioja, ar D. Maradona, dabar dirbantis Jungtinių Arabų Emyratų futbolo komandos „Al Fujairah SC“ treneriu, taip pat dalyvaus dukters vestuvėse.

Paklaustas, ką planuoja daryti, futbolo žvaigždė Argentinos laikraščiui „Diario Popular“ atsakė kaip visada tiesmukai: „Mano žmona yra Rocio. Ir jeigu ji nekviečiama, nevažiuosiu ir aš.“ Sporto pasaulio garsenybė pridūrė, kad Dalma nebus nei pirma, nei paskutinė nuotaka, ištekanti nedalyvaujant tėvui.

Spalį socialiniame tinkle „Instagram“ D. Maradona paskelbė apie dukters vestuves. „Tai labai skausminga. Man skauda širdį, kad reikia priimti šį sprendimą. Tačiau tai vienintelis pasirinkimas“, – rašė D. Maradona, turėdamas omenyje galimą apsisprendimą nedalyvauti vestuvėse.

57 metų futbolo žvaigždė daug metų buvo susituokęs su Claudia Villafane. Pora susilaukė dviejų dukterų – Dalmos ir Gianninos. Jis taip pat yra pripažinęs, kad turi dar tris vaikus su kitomis moterimis.