Užsimezgė nauja draugystė tarp kriptostartuolių: CoinStruction ir HODL Finance pradeda bendradarbiavimą
Criptovaliutų likvidumo ekosistema CoinStruction pasirašė partnerystės sutartį su kitu Lietuvoje įsikūrusiu kripto startuoliu “HODL Finance”

Kiekvienas CoinStruction ekosistemos vartotojas netrukus galės greitai ir saugiai vienu paspaudimu pasiekti kriptovaliutomis paremtas paskolas, kurias teikia HODL Finance be jokių papildomų mokesčių.

CoinStruction - tai multifunkcinė kriptovaliutų likvidumo ir prekybos ekosistema šiuo metu jungianti dvi kriptovaliutų biržas (ExMarkets.com bei CoinSupply.com) bei skaitmeninę piniginę palaikančią įvairias kriptovaliutas.

CoinStruction siekia sukurti saugų tinklą patikrintų kriptovaliutų rinkos likvidumo tinklą susidedantį iš prekybos platformų, atsiskaitymo sistemų ir finansinio likvidumo įmonėmis iš viso pasaulio.

Rinkdami ir agreguodami įvairiose biržose kotiruojamus pirkimo bei pardavimo užsakymus CoinSruction komanda kuria standartizuotą tarpusavyje saveikaujantį infrastruktūros sluoksnį leisiantį pirkėjams bei pardavėjams pasiekti visus siūlymus naudojantis viena vartotojo prieiga tiek individualiems vartotojams tiek organizacijoms.

“Mes džiagiamės šia nauja partneryste su “HODL Finance”. Nors šiuo metu kriptovaliutų rinkos vertė yra ženkliai nukritusi, kas neišvengiamai atsiliepia ir kriptovaliutomis grįstų paskolų portfeliui, vis dėl to mes matome duag potencialo ilgalaikiame bendradarbiavime. Dėl to viekiame dabar ir integruojame HODL Finance į mūsų likvidumo infrastruktūrą.” - teigė Laurent Bourquin, CoinStruction kompanijos veiklos vadovas.

Vytautas Zabulis, vienas iš “HODL Finance” įkūrėjų bei vykdantysis direktorius taip pat atsiliepė teigiamai: “CoinStruction kompanijos siekis suvienyti skirtingų rinkos žaidėjų galimybės yra daug žadanti, ypatingai jei pati kriptoverslo bei paslaugų industrija plėsis ateinančiais metais”.

Kai bus baigti tarpusavio infrastrutkūros implementacijos darbai CoinStruction ekosistemos lankytojai galės akimirksniu pasiekti skolinimo platformos teikiamas galimybės, pasiskolinti grynųjų pinigų pateikiant bitkoinus arba kitą skaitmeninį turtą kaip užstatą.

Daugiau apie CoinStruction

Saugus infrastrutkūros sluoksnis standartizuotom operacijom kriptovaliutų rinkoje;

Agreguoja kotiruojamus pirkimo bei pardavimo užsakymus iš didžiausių kriptovaliutomis; prekiaujančių biržų, investicinių platformų ir mokėjimų sistemų;

CoinStruction naudoja technologinį sprendimą leidžiantį apdoroti, autentikuoti ir validuoti  biržose kotiruojamus užsakymus bei identifikuoti, kurie iš jų yra tikri;

Daugiau apie HODL Finance

 

HODL Finance yra Europoje veikianti kriptovaliutū skolinimosi platforma. Kompaniją įkūrė Europos tarpasmenio skolinimosi platformos “Savy” akcininkai. “Savy” bendrovė veiklą pradėjo 2014-aisiais, turi daugiau nei 30 tūkstančių naudotojų iš 33 Europos šalių.

(nuotraukoje Laurent Bourquin, CoinStruction veiklos vadovas)