Šiandien Vilniuje startavo pirmasis Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Linksmieji pasažai“
Šiandien Vilniaus mokytojų namuose prasidėjo Viešosios įstaigos „Muzikos forumas“ rengiamas pirmasis Lietuvos jaunųjų atlikėjų festivalis-konkursas „Linksmieji pasažai“. Šiais metais konkurse dalyvauja net 140 moksleivių, iš jų – 65 pianistai solistai ir 36 ansambliai iš visos Lietuvos muzikos ir meno mokyklų.

Festivalio-konkurso perklausos vyksta baladžio 21 d. Vilniaus mokytojų namų Svetainėje ir Didžiojoje salėje. Dvi vertinimo komisijos, kurias sudaro Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos pedagogai, atrinks 30-40 laureatų, kurie bus pakviesti dalyvauti baigiamajame laureatų koncerte. Laureatų koncertas vyks balandžio 22 dieną 13 val. Chodkevičių rūmų salėje, Didžioji g. 4.

Visi dalyviai apdovanojami puikiais leidyklos „Alma littera“ įsteigtais prizais. Šiais jubiliejiniais valstybės atkūrimo šimtmečio metais taip pat bus įteikti Lietuvos muzikos informacijos centro įstegti prizai už gražiausiai atliktus lietuvių kompozitorių kūrinius.

Renginio organizatoriai siekia suteikti jauniesiams atlikėjams iš visos Lietuvos galimybę koncertuoti unikalioje viešojoje erdvėje ir įgyti vertingos patirties, o taip pat stengiasi sukurti prasmingą šventę moksleiviams ir mokytojams, festivalio dalyvius apdovanoti vertingais asmenybę ugdančiais prizais. Renginys yra edukacinio pobūdžio. Įėjimas į perklausas ir laureatų koncertą yra laisvas.

Daugiau informacijos festivalio-konkurso internetinėje svetainėje https://muzforumas.wixsite.com/linksmieji-pasazai.

Festivalio koordinatorė: mokytoja Loreta Stasėnienė (tel. 8 620 27447).