Pro Kapital Grupp AS grynasis 9 mėn. pelnas padidėjo 218 proc.
Tarptautinė nekilnojamojo turto plėtotoja „Pro Kapital Grupp AS“ užbaigė trečiąjį šių metų ketvirtį žymiai pagerinusi veiklos rezultatus. Per 9 šių metų mėnesius bendrovė uždirbo  2,3 mln. eurų grynojo pelno – tai yra 218% arba 4,2 mln. eurų daugiau negu tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Lietuvoje „Pro Kapital Grupp“ žinoma iš premium segmento būstų projektų „Šaltinių namai“, „Šaltinių namai | Attico“ ir „Domina Plaza Luxury Apartments“.

2018 metais užbaigus vystymo etapus plėtojamuose projektuose Baltijos šalyse, bendrovės 9 mėnesių apyvarta padidėjo 170% iki 21 mln. eurų palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, kai apyvarta buvo 7,8 mln. eurų.

„Šį augimą labiausiai lėmė pardavimai, kuriuos planuojame toliau generuos tiek dabartiniai, tiek artimiausiais metais pradedami projektai. „Pro Kapital“ orientuojasi į didelių sklypų plėtrą, laikydamasi konservatyvios strategijos vystyti projektą etapais – tai suteikia mums lankstumo ir padeda geriau reaguoti į rinkos poreikius“, – sakė „Pro Kapital Grupp AS“ generalinis direktorius Paolo Michelozzi.

Lapkričio pradžioje bendrovė atidarė Estijoje pirmąjį prekybos ir pramogų centrą „T1“, tai vienas didžiausių prekybos ir pramogų centrų Baltijos šalyse. Bendras nuomojamas plotas šiame centre yra 55 tūkst. kv. metrų, taip pat daugiau kaip 200 parduotuvių ir restoranų išsidėsčiusių per keturis aukštus.

„T1“ prekybos ir pramogų centro atidarymas rodo augantį mūsų vaidmenį ne tik kaip nekilnojamojo turto plėtotojos, bet ir kaip turto valdymo bendrovės“, – sakė P. Michelozzi.

Šiuo metu  „Pro Kapital“ įgyvendina 7 projektus Vilniuje, Rygoje ir Taline. Lietuvoje šiuo metu plėtojamas premium būsto kvartalas senamiestyje „Šaltinių namai | Attico“. Bendrovė taip pat aktyviai žvalgosi naujų perspektyvių žemės sklypų naujiems projektams vystyti.

„Pro Kapital Grupp“ yra viena ilgiausiai Baltijos šalių rinkoje veikiančių nekilnojamojo turto vystytojų, įsikūrusi 1994 metais. Lietuvoje grupė žinoma iš projektų „Šaltinių namai“, „Šaltinių namai | Attico“,  ir „Domina Plaza Luxury apartments“. Vystytojas aktyviai veikia ir Estijos bei Latvijos rinkose. Grupė yra listinguojama Nasdaq Baltijos šalių biržoje, taip pat Frankfurto biržoje. Nuo š.m. lapkričio 19 d. bendrovė listinguojama Nasdaq Baltic pagrindiniame biržos sąraše.  

Prisegtuose dokumentuose:

Pranešimas žiniasklaidai word formatu (docx)

„Pro Kapital“ šiuo metu plėtojamas projektas Lietuvoje „Šaltinių namai | Attico“ (jpg)