Podiumas Vilniaus senamiestyje: naujos „Disangua” kolekcijos pristatymas
Saulėtą vasaros rytą drabužių ženklo „Disangua” kūrėja Diana Gružauskienė būrį moterų sukvietė smagiam naujos kolekcijos pristatymui ir fotosesijai. Vilniaus senamiestis keletui valandų virto podiumu, o moterys, gyvenime užsiimančios su mada nesusijusiais dalykais, turėjo galimybę pasijusti modeliais ir pasipuošti rūbais, spalvingumu priverčiančiais išsivaduoti nuo kasdienybės.

Apranga laimingai moteriai

Dianos vizija buvo kurti drabužius, kurie, kaip pati teigia, būtų skirti normaliai moteriai: ne modeliui, o savimi pasitikinčiai, įprastų formų asmenybei. Viskas prasidėjo nuo paltų – itin kokybiškų, vienspalvių ir margų rudens must have, kuriuos apsivilkusi moteris jaustųsi laisvai, patogiai, jaukiai ir, svarbiausia, savimi. „Aš manau, jog paltas išpildo įvaizdį. Atrodo, apsirengi paprastus drabužius, o pečius apgaubus žaviu, iš kokybiško audinio pasiūtu paltu tampi karaliene. Įdomu, jog dažniausiai moterys pas mane ateina žinodamos, ko nori. Tada ašpasiūlau išbandyti kitą variantą – tą, kuris, man atrodo, jas atskleistų geriau, pažadintų jose tą snaudžiantį moterišką žavumą. Ir išeina džiaugsmingais veidais jau apsivilkusios mano pasiūlytą paltą. Prie to prisidėjo ilgi metai padedant žmonėms apsispręsti stiliaus klausimais – aš tiesiog matau, kas jas kiekvieną rytą skubant į darbą darys labiausiai laimingas” – su šypsena apie laimę nešančią veiklą dalijasi kūrėja. Šiuo metu Dianos kuriama kolekcija pasipildė sijonais, marškiniais ir suknelėmis – jiems galioja ta pati taisyklė: sukurta kiekvienai ir kiekvieną daryti laimingą.

Paklausa skatina judėti pirmyn

Tiesa, kol kas siuvimo apimtys nėra didelės, tad kūryba patenkina tik dalį poreikio. „Pati esu lengvai priblokšta tokios sėkmės. Maniau, kad bent keletą metų dirbsime namuose, tačiau dabar matau, kad nedelsiant reikia dairytis vietos „Disangua” studijai. Niekad net nebūčiau pagalvojusi, kad vieną dieną mano gyvenimas taip pasikeis, tačiau lygiai taip pat net nesusimąsčiau, kad galiu būti tokia laiminga” – sėkme dalijasi Diana.

Pabaiga atveria duris naujai pradžiai

Jei ne išėjimas iš ilgalaikės darbovietės, istorijos herojė, ko gero, taip ir nebūtų atradusi savyje slypinčios drabužių kūrėjos ir pradėjusi ženklo „Disangua” istorijos. 17 metų iš jau pasiūtųdrabužių derinius kūrusi ir žmonių stilių tobulinusi Diana Gružauskienė nesitikėjo, kad vieną rytą ilgus metus džiugesį nešusio darbo nebebus ir jai teks galvoti, ką toliau ji veiks gyvenime.Žinodama, kad stiliaus srityje patirties turi daugiausia, kūrybinga moteris nusprendė imtis savo – drabužių kūrimo – verslo. „Drabužiai – didžiausia mano aistra ir pragyvenimo šaltinis jau ilgus metus. Daug laiko praleidau sukdamasi drabužių versle ir maniau, kad tai – mano stichija. Dabar suprantu, kad tikrasis mano pašaukimas – kurti ne įvaizdį iš jau pasiūtų rūbų, o pačius rūbus. Tokius, kurie tiktų kiekvienai” – po renginio įspūdžiais dalijasi Diana.