Pamatykite: „CityBee“ vadovas dalyvavo policijos reide (VIDEO)
Antrąją Kalėdų dieną Vilniuje vykęs kelių policijos reidas buvo kiek kitoks nei visada. Prie pareigūnų prisijungė ir automobilių dalijimosi bendrovės „CityBee“ vadovas Lukas Yla bei jo kolegos. Šie dalijo dovanas policininkų patikrintiems pareigingiems vairuotojams.

Per 2 val. „CityBee“ komanda reido metu patikrintiems vairuotojams išdalijo 30 dovanų rinkinių, kurių bendra vertė yra daugiau nei 400 Eur.

„Eismo kultūros gerinimas yra vienas iš mūsų bendrovės prioritetų. Anksčiau šiais metais pristatėme neatsakingus vairuotojus drausminančias prevencines priemones. Tiesa, sąmoningų vairuotojų šalyje, o ir mūsų klientų gretose, yra kur kas daugiau, todėl šįkart norėjome parodyti išskirtinį dėmesį būtent jiems. Tikime, kad formuojant saugaus vairavimo įprotį kur kas svarbiau yra ne bausmė, o paskatinimas“, – po dalyvavimo reide sakė L. Yla ir pabrėžė, kad pagyrimais bei dovanomis skatinami buvo ne tik „CityBee“ automobilius vairavusieji ir redo metu sustabdyti drausmingi vairuotojai, bet ir keliavusieji nuosavais automobiliais.

Lietuvos policijos departamento komunikacijos skyriaus vedėjas Ramūnas Matonis, komentuodamas „CityBee“ sprendimą prisijungti prie policijos organizuojamo reido ir skatinti pareigingus vairuotojus, džiaugėsi tokia iniciatyva.

„Mums svarbu ir mes džiaugiamės, kai privačios bendrovės imasi veiksmų, kurie vienaip ar kitaip padeda gerinti eismo situaciją mūsų šalyje. Kuo tokių iniciatyvų daugiau, tuo visiems bus geriau ir saugiau“, – sakė. R. Matonis.

„CityBee“ planuoja tokio pobūdžio akcijas, kai bendrovės darbuotojai reiduose prisijungia prie policijos pareigūnų, 2019-aisiais paversti tradicinėmis. Pasak L. Ylos, bendradarbiavimas su kelių policija ir visais, kurie daro įtaką eismo kultūros formavimui, yra būtinas, jei norime sistemingai gerinti situaciją miestų gatvėse ir šalies keliuose.

Vaizdo įrašą apie „CityBee“ dalyvavimą policijos reide rasite čia: http://bit.ly/CityBeeReidas