MOTERŲ LYDERYSTĖS KONFERENCIJOJE PRISTATYTAS YPATINGAS ĮKVĖPIMO TALISMANAS
Pranešimas žiniasklaidai, gegužės 10 diena

Verslo aprangos kūrėjos šiandien vykstančioje tarptautinėje moterų lyderystės konferencijoje „Go Forward“ pristatė aksesuarą, tapsiantį moterų talismanu. Tai skarelės, kuriose specialia kaligrafijos technika užrašytos šešios veiklias moteris įkvepiančios frazės. Šios skarelės sėkmingoms Lietuvos moterims turėtų tapti priminimu niekuomet nepamiršti savęs.

„Būti lydere, ypač moterimi lydere, šiandien nėra lengva. Šiuolaikinei moteriai nepakanka būti vien gera profesionale - iš jos reikalaujama kiekvieną akimirką atrodyti nepriekaištingai. Tai ne visuomet paprasta. Ieškojome simbolio, talismano, kuris veikliai moteriai kasdien suteiktų stiprybės bei jėgų toliau kibti į darbus, kartu nepamirštant savęs“,- sako FG ATELIER dizainerė Monika Pečiulytė.

Talismanu tapusios skarelės su įkvepiančiomis frazėmis tapo ne vienos žinomos moters aksesuaru bei stilinga garderobo detale. 

„Moterų išvaizdai keliami reikalavimai - paprastai aukštesni, nei tie, kurie keliami vyrams. Konferencijos metu veikliai, dažnai ir šeimą turinčiai moteriai, norėjome pristatyti savo prekės ženklą, kurį sukūrėme norėdamos į verslo moterų madą pasižiūrėti šiek tiek kitu kampu. Mada gali būti lengva, ji turėtų padėti moteriai jaustis puikiai, o ne tapti rūpesčių šaltiniu“, - kalba FG ATELIER vadovė Emilija Pečiulytė. 

Gyvenimo ritmui nenumaldomai greitėjant, iš veiklių moterų reikalaujama vis daugiau ir daugiau, jos turi būti ne tik puikios vadovės, bet ir įkvepiančios lyderės, tam, kad pasiektų aukščiausių rezultatų. Kartais skubėjimas ir visuomenės spaudimas gali pakišti koją, todėl kiekvienam kartais prireikia bent dalelės įkvėpimo, o kodėl gi tas įkvėpimas negali būti aksesuaro pavidalu? 

Renginio metu daugybė moterų noriai apžiūrinėjo skareles, dalinosi savo patarimais, kas jas įkvepia labiausiai ir mielai fotografavosi pasipuošusios FG ATELIER mados namų dovanomis. „Pripažinsiu, tikrai pasitaiko dienų, kuomet skubi, bėgi, nespėji ir per milžinišką darbų kiekį kartais pati nebesupranti, ko gi tu taip skubi? O kartais užtenka vienos įkvepiančios frazės, kuri paskatina nepasiduoti ir judėti savo tikslų link – šios skarelės puiki idėja“ – kalbėjo viena iš konferencijos dalyvių.