Konkursai, iššūkiai ir socialiniai žaidimai kelsis į specialią programėlę
Lietuvių startuolis “SPECIALUS.app” visus mėgstančius dalyvauti konkursuose, iššūkiuose ir socialiniuose žaidimuose pakvies į specialiai jiems kuriamą naują programėlę pavadinimu “SPECIAL”. Tuo tarpu, Lietuvos įmonės turės naują socialinę platformą, kurioje galės šiuolaikiškai bei inovatyviai įtraukti savo klientus ir vartotojus į žaismingas reklamines kampanijas.

“Konkursai, loterijos ir įvairūs žaidimai iki šiol buvo organizuojami socialiniuose tinkluose arba juos įmonės pačios kurdavo savo interneto svetainėse. Tiek vienu, tiek kitu atveju tai nėra geriausias sprendimas”, - teigia “SPECIALUS.app” startuolio vadovas Donatas Bubinas. “Socialiniai tinklai nėra pritaikyti konkursams ar žaidimams organizuoti - jie skirti dalintis naujienomis! Neatsižvelgdamos į tai, įmonės savo žaidimams išnaudoja komentarų laukelius po nuotraukomis, kas, kai kuriais atvejais, net yra draudžiama pačių socialinių tinklų. Kitu atveju, kurdamos žaidimus savo svetainėse, įmonės įgauna kūrybinę laisvę sukurti įdomesnius sprendimus, bet tuomet prarandamas įsitraukimas ir pasiekiamumas, kurį suteikia socialiniai tinklai."

Anot D. Bubino, čia “SPECIALUS.app” startuolis ir rado savo nišą: “Įmonėms pasiūlysime tiek didelį įsitraukimą, tiek neribotas žaidimų kūrimo galimybes. Tą pasiekiame išnaudojant visas išmaniojo telefono funkcines galimybes, kaip kad kamera, dabartinės vartotojo lokacijos nustatymas, pranešimų siuntimas, barkodo skenavimas, o ateityje - net ir papildytą realybę. Žaidimų mylėtojams ir konkursų dalyviams tai bus smagi vieta įsitraukti į žaidimus, dalyvauti konkursuose, iššūkiuose bei laimėti prizus!”

“Žinant, kad būdami internete, žmonės didžiausią laiko dalį praleidžia socialiniuose tinkluose bei žaidimuose - tikimės, kad “SPECIAL” taps nauja bei ypatinga pramogų vieta išmaniajame!” - planuoja Donatas Bubinas.

Nepilnus metus “SPECIAL” programėlę kurianti penkių savo srities profesionalų komanda jau testuoja programėlės Android ir iOS versijas bei ieško partnerių pirmiesiems žaidimams Lietuvoje. Programėlės startas planuojamas jau šį rudenį.

 

---

Nuotraukose: SPECIALUS.app startuolio komanda

---

Daugiau informacijos:

Donatas Bubinas

SPECIALUS.app startuolio vadovas

Tel.: 8 677 83393

El.p.: donatas@specialus.app