GEFCO plečia bendradarbiavimą su startuoliais
„GEFCO Group“, pasaulinė kompleksinių pramonės tiekimo grandinės paslaugų teikėja ir Europoje pirmaujanti automobilių logistikos įmonė, atliko pirmąją startuolių atranką „Foundercon“ renginyje, kurį birželio 4-6 d. Berlyne organizavo grupės partneris, pasaulinis akceleratorius „Techstars“.

„Foundercon“, kurį reguliariai organizuoja „Techstars“, yra dviejų dienų renginys, kurio metu investuotojai turi galimybę susitikti su startuolių įkūrėjais. Tai buvo unikali galimybė GEFCO pabendrauti su galimais būsimaisiais partneriais iš 600 dalyvių, dalyvavusių renginyje. GEFCO atstovai išrinko 14 startuolių, su kuriais ketina tęsti pokalbius keturiomis pagrindinėmis temomis:

- Tiekimo grandinės efektyvumas pasitelkiant Blockchain

- Nauji mobilumo sprendimai

- Dirbtinio intelekto sprendimai administracinių užduočių efektyvumui

- Proveržį kuriantys produktai ir paslaugos logistikai ir mobilumui

Tai – naujas žingsnis bendradarbiaujant su „Techstars“, kuris suteikia GEFCO galimybę pasinaudoti „Techstars“ komandos patirtimi verslumo ir inovacijų srityje bei jos žiniomis. GEFCO siekia paskatinti naujas idėjas ir pagreitinti projektų įgyvendinimą, kurie logistikos ir transporto pramonei atneštų esminių pokyčių. Šiose srityse dirbantys startuoliai yra kviečiami teikti paraiškas dalyvauti „Techstars Paris“ programoje.

Apie „GEFCO Group“

Mes GEFCO tikime, jog ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais yra bendro augimo pagrindas. Remdamiesi 69 metų patirtimi, mes kuriame ir įgyvendiname pažangius bei lanksčius tiekimo grandinės sprendimus daugiau kaip dešimčiai pramonės sektorių. Šiandien „GEFCO Group“ yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių multimodalinius tiekimo grandinės sprendimus. GEFCO vysto veiklą 47 šalyse, turi 300 veiklos padalinių visame pasaulyje, kuriuose dirba 13 000 darbuotojų. „GEFCO Group“ apyvarta 2017 m. sudarė 4,4 milijardo eurų