GEFCO, bendradarbiaudama su „Actility“ ir „Wakeo“, kurs naują motociklų stovų sekimo sprendimą
Partnerystė su „Actility“ ir „Wakeo“ įgalins GEFCO pasiūlyti naujovišką, individualų sprendimą, skirtą racionalizuoti stovų valdymo procesus Europoje, toliau stiprinant lyderystę automobilių logistikoje. Šis žingsnis taip pat kurs unikalią pridėtinę vertę GEFCO klientams, įgyvendinant inovacijų strategiją, kuri praėjusiais metais paskatino pradėti dar vieną svarbią partnerystę su akceleratoriumi „Techstars“.

Naujoviškas, individualus sprendimas, teikiantis pridėtinę vertę klientams

Kai motociklai iškeliauja iš gamyklos, jie yra laikomi ir gabenami platintojams ant stovų. Stovų trūkumas didina kaštus ir kelia gamybos valdymo problemų. Stovus nėra lengva sekti, o kartais jie yra pametami arba pavagiami, todėl gamintojų turimas stovų parkas sumažėja, o pristatymai vėluoja. Bendradarbiaudama su „Actility“, pagrindiniu LoRaWAN (angl. Long Range Wide Area Network) sprendimų teikėju, ir „Wakeo“, realaus laiko sekimo platformos teikėju, GEFCO sukūrė unikalų sprendimą, leidžiantį spręsti veiklos problemas ir supaprastinti stovų valdymo procesą Europoje.

„Actility“ yra pasaulinis LoRaWAN sprendimų lyderis. LoRaWAN yra mažo galingumo bevielis plačios aprėpties tinklo protokolas, kuris leidžia įrenginiui bendrauti su IoT (angl. Internet of Things) aplikacijomis didelio nuotolio bevieliu ryšiu (iki 15 kilometrų) su prailginto veikimo baterija (iki 10 metų). „Actility“ tiekia paslaugas per 50 viešųjų LoRaWAN paslaugų teikėjų daugiau kaip 30 šalių, taip pat įmonių tinklų vertikaliesiems IoT sprendimams. Be to, „Actility“ užtikrina daugelio šalių geolokacijos sprendimus per savo LoRaWAN tarptinklinio ryšio centrą kartu su dukterine įmone „Abeeway“, gaminančia mažo galingumo ilgo veikimo sekimo prietaisus.

„Wakeo“ teikia SaaS platformą, kuri leidžia realiu laiku stebėti B2B multimodalinio transporto srautus. Programinė įranga apibendrina transporto paslaugų teikėjų duomenis ir garantuoja duomenų kokybę, papildydama ją nepriklausomų šaltinių informacija (IoT duomenimis iš įrangą gaminančių partnerių, AIS ir palydoviniais duomenimis). Naudodama vidinius algoritmus „Wakeo“ prognozuoja atvykimo laiką ir siunčia aktyvius įspėjimus, kad veiklą vykdančios komandos galėtų numatyti vėlavimus.

Kolektyvinio intelekto sprendimas užtikrina klientų poreikius

Išmaniosios „Actility“ sekimo sistemos tvirtinamos prie stovų, kad jų buvimo vietą būtų galima nustatyti iki trijų metrų tikslumu, o baterijos veikimo trukmė – daugiau kaip septyneri metai. Stebėjimo duomenys yra surenkami per LoRaWAN tinklus ir analizuojami „Wakeo“ platformoje. Ši platforma realiuoju laiku atnaujina numatomą motociklų atvykimo laiką į pardavėjo teritoriją. Platforma taip pat leidžia vartotojui nustatyti stovo buvimo vietą, parodydama, ar bus vėluojama, ir kiek. Operatyvinėms komandoms yra siunčiami automatiniai perspėjimai apie vėlavimus. Šios sistemos dėka motociklų gamintojai gali būti tikri, kad laikomasi pradinio gabenimo plano, jiems taip pat pranešama apie galimus pristatymo vėlavimus ir stovų grąžinimus.

„Integruoti šie du inovatyvūs sprendimai GEFCO klientams suteiks išsamią jų transporto srautų apžvalgą. Jiems bus naudingi realaus laiko, prognozuojami, ekonomiškai efektyvūs, energiją taupantys ir tvarūs logistikos išteklių ir sudėtingų tiekimo grandinių valdymo sprendimai. Tai rodo mūsų inovacijų strategijos efektyvumą ir pridėtinę vertę, kurią mūsų partnerystė su „Techstars“ gali suteikti klientams“, - komentavo GEFCO vykdantysis viceprezidentas sausumos transportui Emanuelis Šeremetinskis (Emmanuel Cheremetinski).

Praėjusiais metais GEFCO taip pat inicijavo kitą svarbią partnerystę su „Techstars“. Tai - inovacijų strategijos dalis, skirta ištirti ir išrasti naujoms verslo kryptims. Ši strategija turi tris prioritetus: atrasti naujų idėjų ir galimybių su inovacijų stebėjimo ir verslo žvalgybos komandomis, išbandyti GEFCO vidaus komandų pasiūlytas naujas idėjas „Inovacijų fabrike“ ir investuoti į konkrečius projektus per inovacijų fondą.

Apie „GEFCO Group“

Mes GEFCO tikime, jog ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais yra bendro augimo pagrindas. Remdamiesi 69 metų patirtimi, mes kuriame ir įgyvendiname pažangius bei lanksčius tiekimo grandinės sprendimus daugiau kaip dešimčiai pramonės sektorių. Šiandien „GEFCO Group“ yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių multimodalinius tiekimo grandinės sprendimus. GEFCO vysto veiklą 47 šalyse, turi 300 veiklos padalinių visame pasaulyje, kuriuose dirba 13 000 darbuotojų. „GEFCO Group“ apyvarta 2017 m. sudarė 4,4 milijardo eurų. (www.gefco.net)

Apie „Actility“

„Actility“ jungia pramoninį daiktų internetą. Mūsų IoT ryšio platforma, įrankiai ir sparčiai besiplečianti ekosistema leidžia klientams sukurti IOT sprendimus, kurie transformuoja verslą, pramonės šakas ir procesus. „ThingPark“ LPWA platforma jungia duomenis renkančius jutiklius į bet kokio dydžio debesų taikomąsias programas – nuo pasaulinių ar nacionalinių tinklų iki vietinių įmonių sprendimų, užtikrinančių įrenginių valdymą, duomenų srautus ir monetizavimą. Mūsų pridėtinę vertę kuriančios programos ir verslo paslaugos leidžia naudotis tarptinkliniu ryšiu, įrenginio programinės įrangos atnaujinimais, geolokacija ir išmaniaisiais tinklais. „Actility“ yra klestinčios klientų ekosistemos centre, sujungdama partnerių sprendimus, palaikydama programinės įrangos kūrėjus ir įrenginių gamintojus, pritaikančius savo LPWA produktą rinkos poreikiams, ir siūlydama el. komercijos prekybos tinklą, sprendimų tiekėjams siūlantį platinimą pasauliniu mastu. „Actility“ yra LoRa aljanso bendraįkūrėja ir toliau pirmauja plėtojant LPWA tinklų technologijas. Daugiau informacijos https://www.actility.com

Apie „Wakeo“

„Wakeo“ transformuoja tiekimo grandinę iš reaktyvios į prognozuojamą. SaaS platforma užtikrina B2B multimodalinio transporto srautų (jūros, oro ir kelių) stebėjimą realiuoju laiku. Sprendime naudojamasi duomenų mokslu, siekiant padėti siuntėjams ir ekspeditoriams optimizuoti tiekimo grandinės operacijas ir tobulinti klientų patirtį. Sąveikaujanti ir agnostiška platforma renka ir naudoja duomenis iš įvairių šaltinių ir teikia prognozuojamą stebėjimą, pagrįstą mašininio analizavimo algoritmais. „Wakeo“ yra vienas iš 10 geriausių mobilumo startuolių, sektinų Europoje, jis yra „Techstars Paris“ ir „SAP.iO Paris Foundry“ narys. „Wakeo“ klientai yra „Air Liquide“, „Faurecia“, GEFCO ir „Chryso“. Daugiau informacijos rasite www.wakeo.co