Darius Kriukas dirbs su "Lean LT" – didžiausia Lean praktikų komanda Baltijos šalyse
Nuo sausio 7 d. su didžiausia Baltijos šalyse Lean vadybos praktikas įgyvendinančia bendrove „Lean LT“ dirbti pradėjo Darius Kriukas. Jis bus atsakingas už tolesnę „Lean LT“ organizacijos plėtrą, naujų klientų pritraukimą užsienio rinkose, taip pat naujų paslaugų įvedimą.  

Prieš pradėdamas dirbti su „Lean LT“ D. Kriukas beveik 10 metų dirbo „Girtekos“ įmonių grupei priklausančioje „ME Investicija“ bei bendrovėje „Viena sąskaita“. Dar anksčiau jis vadovavo įmonėms „MG Valda“ ir „Sanitex“.

„Vertiname sėkmingą Dariaus patirtį vadovaujant skirtingų sričių įmonėms, jo strateginio valdymo kompetencijas ir išskirtinę orientaciją į rezultatus, – sako Vidas Petraitis, „Lean LT“ vadovas. – Taip pat labai svarbu, kad sutampa mūsų bendrovės ir Dariaus asmeninės vertybės: susitelkimas į vertės kūrimą, nuolatinis tobulėjimas ir kompetencijos kėlimas, įsitraukimas ir labai aukšta vidinė motyvacija.“

Bendradarbiaudamas su „Lean LT“ komanda D. Kriukas sustiprins organizacijos plėtrą ir bus atsakingas už naujų paslaugų teikimą bei klientų pritraukimą Lietuvos ir užsienio rinkose – Latvijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje, Lenkijoje ir kitose šalyse.

Sprendimą pradėti dirbti su „Lean LT“ komanda pats D. Kriukas aiškina galimybėmis plačiau pritaikyti turimą patirtį ir pasidalinti ja su kitomis organizacijomis.  

„Mane itin motyvuoja tai, kad savo sukaupta ilgamete patirtimi dabar galėsiu pasidalinti su dar daugiau įmonių, padėdamas joms pasiekti didesnio veiklos efektyvumo, sėkmingiau konkuruoti ne tik Lietuvos bei Europos, bet ir pasaulio rinkose“, – sako D. Kriukas.

D. Kriukas turi daugiau kaip 20 metų vadovavimo patirties. Jis yra apsigynęs transporto ekonomikos bakalauro laipsnį Vilniaus Gedimino technikos universitete (1994 m.), taip pat baigęs verslo vadybos studijas ISM Vadybos ir ekonomikos universitete (2014 m.).   

Apie „Lean LT“:

„Lean LT“ veikia nuo 2011 m. ir yra didžiausia Lean vadybos praktikas taikanti bendrovė Baltijos šalyse. Vidurio ir Rytų Europoje „Lean LT“ yra vienintelė oficialiai atstovaujanti tarptautinei organizacijai „Honsha“, kuri vienija „Toyota“ korporacijoje dirbusius vadovus ir ekspertus. Stipri tarptautinė partnerystė garantuoja, jog Lietuvoje Lean projektai vykdomi tik remiantis naujausiomis praktikomis, todėl „Lean LT“ šalies rinkoje pirmoji pradėjo diegti Lean sistemą ir viešajame sektoriuje. Šiuo metu 18 ekspertų komanda dirba su daugiau kaip 70 šalies įmonių, veikiančių ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos šalyse: Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rusijoje ir Lenkijoje. Iš viso „Lean LT“ padėjo įgyvendinti Lean praktikas beveik 150 įmonių, suteikė Lean sertifikatus 430 specialistų bei apmokė 36100 darbuotojų.

Daugiau informacijos teirautis:

Vidas Petraitis, „Lean LT“ vadovas (+37068676799, vidas.petraitis@lean.lt)