„PZU Lietuva gyvybės draudimas“ pasirinko naujus komunikacijos partnerius
Bendrovė „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ išsirinko naujus ryšių su visuomene partnerius. Konkursą laimėjusi ryšių su visuomene agentūra „BVRG“ veikia nuo 1998 m. ir yra vieno didžiausių pasaulio komunikacijos tinklų Burson-Marsteller atstovė Lietuvoje.

Anksčiau gyvybės draudimo bendrovė dirbo su „Ad Verum“.

PZU su konkurso laimėtoja agentūra „BVRG“ pasirašė sutartį metų laikotarpiui. Agentūra bus atsakinga už strateginių įmonės tikslų įgyvendinimą komunikacijoje, ryšius su žiniasklaida bei socialinių tinklų valdymą.

„Kartu su komunikacijos partnerių pagalba sieksime visuomenei suteikti daugiau žinių apie gyvybės draudimą ir jo naudą, padėti pasirinkti sąžiningą ir teisingą sprendimą. Matome, kad Lietuvoje žinių apie šią sritį dar trūksta, o pasirinkta agentūra pasiūlė kitokį, labiausiai mūsų vertybes atitinkantį požiūrį į komunikaciją“, – teigia „PZU Lietuva gyvybės draudimo“ komunikacijos atstovė Monika Rožytė.

„PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gerai žinoma, jau 17 metų gyvybės draudimo paslaugas Lietuvoje teikianti įmonė, priklausanti PZU Grupei – vienai didžiausių finansinių institucijų Centrinėje ir Rytų Europoje, siūlančiai plačią draudimo ir finansinių sprendimų įvairovę.