„Opel“ ir „Vauxhall“ prekių ženklai atnaujino savo išskirtinę 4PL partnerystę su GEFCO
Atnaujindama ketverių metų partnerystės sutartį, „Opel“/„Vauxhall“ dar kartą patvirtina savo pasitikėjimą GEFCO. Sutartis atspindi GEFCO kompetenciją ketvirtosios šalies logistikos (4PL) srityje ir sustiprina bendrovės lyderystę Europos automobilių logistikos rinkoje.

Tolesnis pasitikėjimas GEFCO patirtimi 4PL srityje

„Opel“/„Vauxhall“ atnaujina sutartį su GEFCO dėl tiekimo grandinės valdymo ketverių metų laikotarpiui nuo 2019 m. sausio 1 d. Tai patvirtina stiprią abipusę partnerystę ir „Groupe PSA“ pasitikėjimą GEFCO.

Ši sutartis apima visas „Opel“ ir „Vauxhall“ prekių ženklų įvežimo ir išvežimo logistikos paslaugas Europoje ir Turkijoje. GEFCO gabens „Opel“/„Vauxhall“ detales į surinkimo gamyklas iš tiekėjų visame pasaulyje. Grupė taip pat pristatys transporto priemones dileriams ir importuotojams.

„Labai džiaugiamės, kad „Opel“/„Vauxhall“ ir toliau pripažįsta GEFCO kaip stiprią partnerę. GEFCO sprendimai 4PL srityje siūlo unikalią patirtį automobilių logistikos srityje. Valdydami visus „Opel“/„Vauxhall“ logistikos srautus Europoje ir Turkijoje, mes suteikiame galimybę bendrovei sutelkti dėmesį ties savo pagrindine veikla“, - paaiškino Antuanas Redjė (Antoine Redier), GEFCO viceprezidentas 4PL sprendimams.

Remi Žirardo (Rémi Girardon), „Opel Automobile GmbH“ gamybos ir tiekimo grandinės generalinis direktorius, komentavo: „Ir toliau tęsime sėkmingą ir profesionalų bendradarbiavimą su GEFCO. Mums labai svarbūs lankstūs, skaidrūs ir ekonomiškai efektyvūs logistikos procesai, kurie būtų nepriekaištingai integruoti į mūsų pramoninę veiklą. Džiugu, kad galime pasikliauti tokiais išskirtiniais partneriais kaip GEFCO.“

Integruota partnerystė atitinka GEFCO DNR

Siekdama nuolat suderinti savo sprendimus su „Opel“/„Vauxhall“ poreikiais, GEFCO sustiprins savo inžinierių komandas šešiose Europos šalyse, kuriose bendrovė vykdo veiklą (Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Lenkijoje, Ispanijoje ir Jungtinėje Karalystėje).

GEFCO valdybos pirmininkas Lukas Nadalas (Luc Nadal) paaiškino: „Valdydami visus „Groupe PSA“ tiekimo grandinės sprendimus, galime užtikrinti sinergiją. Galime išlaikyti aukštą patikimumo lygį, apjungdami abiejų prekės ženklų srautus. Mūsų požiūris yra pagrįstas stipria partneryste, atitinkančia mūsų „Infinite Proximity ™“ kultūrą ir prekės ženklo šūkį „Partners, unlimited.“

Pagrindinis iššūkis: optimizuoti logistikos kaštus

GEFCO komandos veiklos vietose pasitelks savo patirtį optimizuojant „Opel“/„Vauxhall“ tiekimo grandinę ir padės užtikrinti kaštų taupymą. Siekdama šio tikslo, GEFCO remsis savo patirtimi, kūrybiškumu ir gebėjimu efektyviai panaudoti visus turimus išteklius. Grupė sėkmingai realizuoja šį iššūkį ir artimiausiais metais ketina toliau stiprinti bendradarbiavimą su „Opel“/„Vauxhall“.