„GEFCO Group“ užbaigė GLT įsigijimo sandorį
„GEFCO Group“, pasaulinė kompleksinių pramonės tiekimo grandinės paslaugų teikėja ir Europoje pirmaujanti automobilių logistikos įmonė, praneša užbaigusi įmonės GLT, kuri specializuojasi krovinių gabenime maršrutu tarp Europos ir Maroko, įsigijimo sandorį. Apie planuojamą įsigijimą buvo paskelbta 2018 m. sausio 11 d., jį patvirtino Europos reguliuojančios institucijos.

Įsigijusi GLT, GEFCO galės sustiprinti savo pozicijas ir sukauptą patirtį regione, o kartu ir išplėsti savo klientų portfelį, ypač automobilių, mados ir mažmeninės prekybos sektoriuose.

Džiaugiamės užbaigę GLT įsigijimo procesą. GLT turi sukaupusi didžiulę daugiau kaip dviejų dešimtmečių patirtį valdant logistikos srautus tarp Europos ir Maroko, – komentavo GEFCO valdybos pirmininkas Lukas Nadalas (Luc Nadal). – Sveikiname visus GLT darbuotojus, prisijungusius prie „GEFCO Group“, ir tikimės sujungti sukauptą patirtį kuriant didesnę vertę mūsų klientams."

Įkurta 1998 m., GLT yra pripažinta saugių logistikos srautų per Gibraltaro sąsiaurį ekspertė bei lyderiaujanti gabenimo tarp Alchesiraso ir Tanžero operatorė. Turėdama 75 sunkvežimius ir 380 priekabų, bendrovė užtikrina daugiau kaip 16 000 pervežimų per metus.

GLT bus įmonei „GEFCO Spain“ priklausantis ir pavaldus verslo subjektas, kurio specializacija – maršrutas tarp Europos ir Maroko. GEFCO padalinys Ispanijoje jau daugiau kaip 30 metų vykdo aukšto lygio logistikos veiklą, įmonėje dirba 700 darbuotojų, ji aptarnauja daugiau kaip 5000 pramonės sektoriaus klientų.

Apie „GEFCO Group“

Mes GEFCO tikime, jog ilgalaikis bendradarbiavimas su partneriais yra bendro augimo pagrindas. Remdamiesi 69 metų patirtimi, mes kuriame ir įgyvendiname pažangius bei lanksčius tiekimo grandinės sprendimus daugiau kaip dešimčiai pramonės sektorių. Šiandien „GEFCO Group“ yra Europos lyderė automobilių logistikos sektoriuje ir viena iš 10 pasaulyje pirmaujančių partnerių, teikiančių multimodalinius tiekimo grandinės sprendimus. GEFCO vysto veiklą 47 šalyse, turi 300 veiklos padalinių visame pasaulyje, kuriuose dirba 13 000 darbuotojų. „GEFCO Group“ apyvarta 2017 m. sudarė 4,4 milijardo eurų. (www.gefco.net)