„Baldai1.lt” pritraukė strateginį investuotoją – švedišką „Bygghemma Group“, pirmaujančią Šiaurės Europoje
Į lietuviško kapitalo įmonę UAB „Furniture1“ (Furniture1.eu), nuo 2008 m. Lietuvoje veikiančią su prekės ženklu „Baldai1.lt”, investuoja Šiaurės Europos baldų ir statybinių medžiagų internetinės prekybos lyderė „Bygghemma Group First AB“ (Švedija).  Švedijos bendrovė įsigyja 30 proc. UAB „Furniture1” akcijų.

Naujo strateginio investuotojo pritraukimas leis išplėsti „Furniture1.eu“ turimas rinkas ir gerinti vartotojų pirkimo patirtį, teigia „Furniture1.eu“ bendrasavininkas ir vadovas Pijus Makarevičius. Šiuo metu „Furniture1.eu“  veikia dešimtyje rinkų – ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Kroatijoje, Vengrijoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Slovėnijoje ir Rumunijoje.

Per pastaruosius trejus metus „Furniture1“ augo vidutiniškai 73 proc., o per pastaruosius dvylika mėnesių pasiekė apie 20 mln. eurų apyvartos.  

 „Investuodami į „Furniture1“ stipriname lyderystę ne tik Šiaurės Europoje, bet ir sparčiai augančiose Baltijos ir Rytų Europos šalyse. Matome daug sinergijos galimybių tarp „Furniture1” ir mūsų veiklos“, – sako Mikael Olander, „Bygghemma Group“ generalinis direktorius.

Sandorio suma nėra atskleidžiama, tačiau Pijaus Makarevičiaus teigimu visą investicijos sumą planuojama reinvestuoti į įmonių grupę.

„Svarbaus investuotojo pritraukimas yra didžiulis visos mūsų komandos dešimties metų veiklos įvertinimas. Su naujais verslo partneriais planuojame toliau plėsti mūsų veiklos geografiją ir netrukus pasiūlyti klientams dar didesnį asortimentą, patogesnį ir greitesnį apsipirkimą“, -  sako P. Makarevičius.

Pardavėjui atstovavusios investicinės bankininkystės įmonės „Confidentus” partnerės Marijos Leitonienės nuomone, sandoris dar kartą įrodo, kad vietos verslai gali būti sėkmingai užauginti, kad jie taptų patrauklūs dideliems strateginiams užsienio investuotojams.

Apie „Funiture1.eu“

Veiklą 2008 metais Lietuvoje su prekės ženklu „Baldai1.lt“ pradėjusi interneto parduotuvė šiuo metu veikia 10-yje Europos šalių. Įmonė suteikia galimybę savo klientams be jokios rizikos rinktis baldus iš daugiau kaip 10 tūkst. skirtingų modelių be išankstinio apmokėjimo, su nemokamu pristatymu ir nemokamu grąžinimu. Įmonė baldus klientams pristato tik savo transportu, prisiimdama atsakomybę už prekės kelionę nuo gamintojo iki kliento durų palankiu kainos ir kokybės santykiu. 135 žmonių komanda rūpinasi, kad kuo daugiau europiečių galėtų mėgautis malonia apsipirkimo patirtimi įsirengdami savo namus.

Apie „Bygghemma Group“

„Bygghemma Group“ yra pirmaujanti baldų ir statybinių prekių internetinės prekybos lyderė Šiaurės Europoje.  „Bygghemma Group“ sudaro kelios internetinės parduotuvės – „Bygghemma“, „Trademax“, „Chili“, „Furniturebox“ ir kitos. „Bygghemma Group“ pajamos 2017 m. siekė apie 4,4 mlrd. Švedijos kronų. Įmonė yra kotiruojama  „Nasdaq Stockholm“ akcijų biržoje.

Daugiau informacijos:

Pijus Makarevičius, UAB „Furniture1” vadovas (+37068711101, pijus@furniture1.eu)