Skubantiems į Kauną: dėl 3 eismo įvykių formavosi spūstis
Penk­ta­die­nio ry­tą Vil­niu­je ir Kau­ne dėl gau­saus snie­go ge­ro­kai pa­dau­gė­jo eis­mo įvy­kių, sos­ti­nė­je su­tri­ko vie­ša­sis eis­mas, pra­ne­ša­ma apie su­dė­tin­gas eis­mo są­ly­gas ke­ly­je Vil­nius-Kau­nas.

Apie 8.30 val. pradėjus itin gausiai snigti Vilniaus apskrityje jau užfiksuoti 26 techniniai eismo įvykiai bei du įvykiai, per kuriuos nestipriai nukentėjo žmonės.

„Per tokį neilgą laiką tikrai daug“, – BNS informavo Vilniaus apskrities policija.

Kauno apskrityje rytas buvo ramesnis, tačiau 10 val. duomenimis, apskrityje jau registruoti 26 eismo įvykiai.

Kauno apskrities policijos atstovė Justina Kazragytė BNS sakė, kad sudėtingos eismo sąlygos kelyje A1.

Apie 10 val. šiame kelyje ties Bačkonių kaimu Kaišiadorių rajone nuo Kauno link Vilniaus įvyko eismo įvykis, dėl kurio šioje vietoje sutriko eismas.

Kelias šioje vietoje slidus, policija padeda jame reguliuoti eismą.

Klaipėdos apskrityje iki 13 valandos registruoti trys eismo įvykiai dėl slidžios kelio dangos: vienas jų vyko Neringoje, vienas Kretingos rajone ir vienas Klaipėdoje.

Klaipėdoje susidūrus dviem automobiliams buvo sužeisti du žmonės.

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ skelbia, kad dėl intensyvaus snygio ir sudėtingų eismo sąlygų vėluoja viešasis transportas, laikinai sutrikęs kai kurių autobusų ir troleibusų eismas, 28 maršruto autobusai važiuoja tik iki Grigiškių.

Taip pat sutriko viešojo transporto judėjimas Narbuto gatve: 1 ir 7 maršrutų troleibusai nukreipiami Kauno, Žemaitės gatvėmis ir Savanorių, Laisvės prospektais.

Kaune penktadienio rytą irgi sninga, tačiau apskrityje registruoti tik aštuoni eismo įvykiai, dviejose įvykiuose Draugystės gatvėje susidūrus automobiliams nesmarkiai nukentėjo žmonės.

Šio miesto viešasis transportas šiek tiek vėluoja dėl eismo įvykių ir sudėtingų eismo sąlygų, tačiau rimtesnių eismo sutrikimų nėra, BNS informavo „Kauno autobusai“.