Kelininkai įspėja vairuotojus: artėja 60 valandų snygis
Orų prog­no­zė sig­na­li­zuo­ja apie ar­tė­jan­tį sny­gį. Prog­no­zuo­ja­ma, kad snig­ti pra­dės šią­nakt apie vi­dur­nak­tį ir liau­sis tik sek­ma­die­nį ry­te. Be­veik 60 va­lan­dų truk­sian­tis sny­gis vie­niems ža­da bal­tas Ka­lė­das, ki­tiems, do­va­nų pir­ki­mą su­pla­na­vu­siems sa­vait­ga­lį, ga­li kel­ti pa­pil­do­mų rū­pes­čių.

Vilniaus miesto gatves prižiūrinti UAB „Grinda“ dirbs nenutrūkstamu režimu: gatvės bus valomos ir prieššventinį savaitgalį, ir švenčių dienomis, rašoma pranešime spaudai.

„Nuolat palaikome kontaktą su mieste dirbančiais ekipažais ir kitomis tarnybomis, nukreipiame gatvių valymo techniką ten, kur jos tuo metu labiausiai reikia. Mums svarbu, kad vilniečiai prieš šventes patirtų kuo mažiau rūpesčių,“ – sako Kęstutis Vaicekiūtis.

Žiemos sezono metu barstomos ir valomos 579 Vilniaus gatvės. Prioritetas skiriamas pagrindinėms miesto arterijoms – greitojo eismo ir magistralinėms gatvėms, kuriomis vyksta tranzitinis ir viešojo transporto eismas. Vėliau valomos aptarnaujančios ir kvartalinės miesto gatvės. Sostinės gatvėse dirbs 36 druskų barstytuvai ir 12 smėlio barstytuvų.

Pranešti apie nenuvalytas, slidžias ir pavojų vairuotojams keliančias gatves galite visą parą veikiančiu tel. 1355.

Būkite atsargūs, rinkitės saugų greitį. Keliones mieste planuokite su laiko atsarga. Saugaus kelio.