Estą persekioja „BMW prakeikimas“
Vie­nas Es­ti­jos gy­ven­to­jas 2 me­tus be pa­lio­vos re­mon­ta­vo sa­lo­ne pirk­tą au­to­mo­bi­lį BMW. Ga­liau­siai jis ne­ap­si­ken­tė ir vi­sus ge­di­mus su­ra­šė tie­siai ant ma­ši­nos kė­bu­lo, ra­šo me­du­za.io.

7 serijos BMW automobilį estas nusipirko 2016 metais už 123 tūkstančius eurų. Automobilio rida tuo metu siekė 12 tūkstančių kilometrų. Su kiekvienais keliais tūkstančiais kilometrų automobilį ištikdavo vis naujos bėdos.

Nuvažiavus 18 tūkstančių kilometrų sulūžo vairuotojo sėdynės ventiliacija.

Po 20 tūkstančių žymos – sugedo stogo liukas.

Po 23 tūkstančių – aušinimo skysčio žarnelės.

27 tūkstančių – teko keisti termostatą ir remontuoti oro aromatizatorių.

30 tūkstančių – išsijungė vairuotojo sėdynės elektronika ir vėl sulūžo aromatizatorius.

40 tūkstančių – sulūžo skaitmeninė panelė.

Toliau – dar baisiau:

45 tūkstančiai – variklis.

50 tūkstančių – vairas.

52 tūkstančiai – salone ėmė kažkas traškėti.

52,7 tūkstančiai – išsiderino visi sensoriai.

54 tūkstančiai – sulūžo pneumatinės pakabos kompresorius.

Estų leidiniui „Autogeenius“ BMW savininkas pasakojo, kad remonto išlaidas iš dalies padengė garantija. Tačiau per 2 metus jam mažiausiai 25 kartus teko kviesti taksi, nes jo BMW nebetiko vairuoti. Nelaimėlis norėjo grąžinti automobilį, tačiau salone jam pasiūlė tik 67 tūkstančius eurų kompensaciją.

Estas nusprendė atkeršyti neįprastu būdu – visus gedimus jis surašė ant automobilio kėbulo, taip pat prirašęs: „Mašinos kaina – 122 700 eurų ir štai, ką už tai gaunate“. „Po kėbulu turi būti 450 arklio jėgų, o iš tiesų ten tik viena – ir ta vos dirba“, – parašė piktas BMW savininkas.