Tėvų forumo vadovas: ugdymo procesas – sužlugdytas
Tė­vų fo­ru­mo ta­ry­bos pir­mi­nin­kas Da­rius Tre­čia­kaus­kas an­tra­die­nį par­eiš­kė, kad tę­sian­tis mo­ky­to­jų strei­kams ug­dy­mo pro­ce­sas ša­ly­je yra su­žlug­dy­tas.

„Tėvus neramina tai, kas vyksta, nes būtent, ko gero, tėvai ir jų vaikai šiuo atveju yra tie kraštiniai, kurie dėl buvusios ministrės (Jurgitos Petrauskienės – BNS) arogancijos, nenoro ir negebėjimo tartis priėjo prie situacijos, kad ugdymo procesas yra sužlugdytas“, – LRT radijui sakė D. Trečiakauskas.

Pasak asociacijos vadovo, Tėvų forumas yra pasirengęs tarpininkauti susodinant streikuojančios profsąjungos atstovus ir politikus prie derybų stalo.

„Aš suprantu, kad premjeras (Saulius Skvernelis – BNS) realiai nežino situacijos ir buvusi švietimo ministrė, kurią premjeras atstatydino, nepateikdavo jam realios informacijos“, – kalbėjo jis.

Andriaus Navicko vadovaujamos profsąjungos pedagogų streikas dėl etatinio apmokėjimo sistemos ir atlyginimų tęsiasi ketvirtą savaitę.

Įsibėgėjus protestams, ministras pirmininkas pirmadienį paskelbė, kad J. Petrauskienė bus viena iš trijų atleidžiamų jo Vyriausybės ministrų.