Visas rungtynes pirmavę „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai neturėjo vargo su „Nevėžiu“
Em­ma­nue­lis Omog­bo su­žai­dė nau­din­giau­sias rung­ty­nes po trau­mos, Jay'us Threat­tas per pir­mą­ją ma­čo pu­sę pe­rė­mė net 4 ka­muo­lius, o šių žai­dė­jų ve­da­mos Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­dės“ (8/9) iš­ko­vo­jo ket­vir­tą per­ga­lę per pa­sku­ti­nes pen­ke­rias „Bet­sa­fe-LKL“ rung­ty­nes.

Gedimino Petrausko auklėtiniai namuose be didesnių sunkumų 92:67 (26:17, 17:12, 33:25, 16:13) sutriuškino Kėdainių „Nevėžio“ (3/14) krepšininkus.

Nugalėtojų efektyvumą rodo ir skaičiai – net penki Pasvalio ekipos žaidėjai surinko dviženklį naudingumo balų skaičių.

Kėdainiečiai šiame mače nei karto nebuvo išsiveržę į priekį.

Šeimininkai jau antrame kėlinyje buvo susikrovę šešiolikos taškų (37:21) persvarą ir po pertraukos jos nebeiššvaistė. Priešingai – trečiame ketvirtyje jie demonstravo uraganinį puolimą, pelnė net 33 taškus ir likus žaisti dešimt minučių pirmavo 76:54.

Paskutiniame ketvirtyje tik sutvarkę formalumus „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai iškovojo pergalę 25 taškų skirtumu.

Pasvaliečiai užtikrintai atakavo iš toli – tikslą pasiekė 10 bandymų iš 21 (47 proc.).

„Pieno žvaigždės“: Gytis Sirutavičius – 16, Tomas Lekūnas – 15, Emmanuelis Omogbo – 13, Jay'us Threattas (9 rez. perd.) ir Vytautas Šulskis – po 10;

„Nevėžis“: Gintautas Matulis – 14, Valdas Vasylius – 9, Gabrielius Maldūnas – 8.

„Pieno žvaigždės“ rungtynėse startavo puikiai ir pirmame kėlinyje sužaidus kiek daugiau nei dvi minutes jau pirmavo 9:0. Per likusį kėlinio laiką svečiai kiek pagerino puolimą, tačiau nesustabdė ir pasvaliečių greito žaidimo. Būtent šeimininkai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 26:17.

Antrame ketvirtyje G. Petrausko auklėtiniai ir toliau puolė efektyviai, sėkmingai stabdė varžovus ir netrukus jų persvara pasiekė naują rekordinę ribą – 36:21. Antroje kėlinio pusėje situacija iš esmės nesikeitė ir įpusėjus mačui pasvaliečiai užtikrintai pirmavo 43:29.