Vilniuje nuleista jubiliejinio 25-ojo „Betsafe-LKL“ sezono uždanga
Dau­giau­sia pri­zų ati­te­ko čem­pio­nais ta­pu­siems „Žal­gi­rio“ krep­ši­nin­kams. Fi­na­lo se­ri­jo­je do­mi­na­vęs Bran­do­nas Da­vie­sas pa­skelb­tas nau­din­giau­siu fi­na­lo se­ri­jos žai­dė­ju, ko­man­dą į vir­šū­nę at­ve­du­sį Ša­rū­ną Ja­si­ke­vi­čių žur­na­lis­tai iš­rin­ko ge­riau­siu me­tų tre­ne­riu.

2017–2018 M. SEZONO APDOVANOJIMAI

Geriausias jaunasis (iki 21 m.) žaidėjas Laurynas Birutis LKL

Garbingiausias žaidėjas Renaldas Seibutis

Geriausias užsienietis Kevin Pangos

Labiausiai patobulėjusi organizacija „Šiauliai“ ir „Lietkabelis“

Naudingiausias reguliariojo sezono žaidėjas Laurynas Birutis

Geriausias teisėjas Tomas Jasevičius

Geriausias treneris Šarūnas Jasikevičius

Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime Antanas Sireika

Geriausiai besiginantis žaidėjas Chris Kramer

Naudingiausias finalo serijos žaidėjas Brandon Davies

Simbolinis penketukas Kevin Pangos

Donatas Sabeckis

Robertas Giedraitis

Edgaras Želionis

Brandon Davies

Geriausiu sezono užsieniečiu pripažintas Kevinas Pangosas – tokį apdovanojimą jam skyrė LKL klubų direktoriai.

K. Pangosas ir B. Daviesas ant scenos lipo po du kartus – jie įtraukti į simbolinį „Betsafe-LKL“ sezono penketuką, kurį sudarė LKL klubų treneriai ir LKL administracija.

Penketuke taip pat – „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis, Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Edgaras Želionis.

Sidabro medaliai ir taurė įteikti „Lietuvos ryto“ komandai. Šios ekipos gynėjas Chrisas Krameris pripažintas geriausiai besiginančiu lygos žaidėju – šios kategorijos nugalėtoją rinko patys lygos krepšininkai.

Bronzą pelnę „Neptūno“ krepšininkai atsiėmė ir trečiai vietai skirtą taurę, ją iškėlė Tomas Delininkaitis – jis renginyje pavadavo kapitoną Simą Galdiką, kuris renginyje negalėjo dalyvauti. „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis išrinktas kaip garbingiausias lygos krepšininkas – šioje kategorijoje nugalėtoją rinko lygos teisėjai.

„Šiaulių“ atstovai į namus grįš su gausybe apdovanojimų. Be D. Sabeckio, patekusio į simbolinį penketuką, ant scenos lipo šios komandos aukštaūgis Laurynas Birutis – jis pripažintas ne tik geriausiu reguliariojo sezono žaidėju, bet ir geriausiu jaunuoju (iki 21 d.) krepšininku.

Be to, lyga ir klubų direktoriai išrinko „Šiaulius“ kaip labiausiai patobulėjusią sezono organizaciją, o komandos trenerį Antaną Sireiką DELFI skaitytojai įvardijo kaip džentelmeniškiausią asmenį – treneriui skirta „Volfas Engelman“ skirta nominacija „Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime“.

Per ceremoniją apdovanotas ir Tomas Jasevičius, kuris pripažintas geriausiu „Betsafe-LKL“ sezono teisėju.

„Betsafe-LKL“ sezonas baigėsi „Žalgirio“ pergale 4–1 finale prieš „Lietuvos rytą“, kauniečiai čempionais tapo 20-tą kartą.

Naujasis „Betsafe-LKL“ sezonas prasidės rugsėjį. Liepą per licencijavimo procesą turėtų paaiškėti, kurios komandos kitą sezoną kausis aukščiausiame šalies divizione.