Vilniaus „Žalgiris“ nugalėjo „KI Klaksvik“
Vil­niaus „Žal­gi­rio“ fut­bo­li­nin­kai per­ga­le Fa­re­rų sa­ly­ne pra­dė­jo UE­FA Eu­ro­pos ly­gos tur­ny­rą. Lie­tu­vos vi­ce­čem­pio­nai 2:1 (1:0) įvei­kė „KI Klaks­vik“ klu­bą, abu įvar­čius pel­nę smū­giais po kam­pi­nių gal­va.

Vidurio gynėjas iš Senegalo Mamadou Mbodjis iššoko aukštai 91-ąją minutę ir gražiu smūgiu galva išplėšė pergalę „Žalgiriui“ Torshaune.

Europos lygos rungtynėse išvykoje Vilniaus komanda pirmavo po panašios atakos – 40-ąją minutę keliant kampinį rumunas Liviu Antalis atsidūrė prie pirmojo virpsto ir meistriškai nukreipė kamuolį į vartus.

Vilniaus futbolininkai daugiau laiko kontroliavo kamuolį Farerų sostinės stadione, bet pavojingų progų įvarčiams nesukūrė daug.

Žalgiriečiai buvo patekę į nemalonią padėtį, kai 60-ąją minutę baudos aikštelėje suklydo Donovanas Slijngardas. Gynėjas iš Nyderlandų ranka atmušė aukšta trajektorija atskriejusį kamuolį, o į svečių vartus skirtą 11 metrų baudinį realizavo Joannes Bjartalidas.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje vilniečiai palaužė Farerų komandą ir turės gerą galimybę žengti į kitą etapą per atsakomąsias rungtynes Vilniuje liepos 19 dieną.