Vienas talentingiausių jaunųjų Lietuvos futbolininkų grįžo į Marijampolę
Lie­tu­vos jau­ni­mo rink­ti­nės na­rys 20-me­tis kraš­to sau­gas Eli­gi­jus Jan­kaus­kas po be­veik 2 me­tų per­trau­kos su­grį­žo į Ma­ri­jam­po­lės „Sū­du­vą“. Fut­bo­li­nin­kas su klu­bu su­ta­rė dėl 2 me­tų su­tar­ties.

Šiaulietis Marijampolėje rungtyniavo 2016-aisiais ir „Sūduvai“ per 18 rungtynių pelnė 2 įvarčius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. E. Jankauskas 2016 m. buvo išrinktas perspektyviausiu Lietuvoje rungtyniaujančiu jaunuoju futbolininku.

Tuomet saugas sulaukė užsienio klubų susidomėjimo, o 2017-ųjų pradžioje jį įsigijo Slovakijos čempionate pirmavęs klubas „Žilina“. Šiai ekipai lietuvis vėliau atstovavo ir Čempionų lygoje per atrankos II etapo rungtynes su „Copenhagen“ (žaidė 72 min. per pirmąsias rungtynes ir atliko rezultatyvų perdavimą), tačiau įsitvirtinti klube vis dėlto nepavyko.

2018-ųjų pradžioje E. Jankauskas buvo paskolintas kitai Slovakijos komandai „Michalovce“, o rudenį nutraukė sutartį su „Žilina“ ir persikėlė į Čekijos aukščiausios lygos komandą „Opava“.

„Sūduvoje“ saugas kitą sezoną vilkės 7 numeriu pažymėtus marškinėlius.