Varėniškiai kviečia į antrąsias šeimų plaukimo varžybas
Va­rė­niš­kiai jau ren­gia­si ge­gu­žės 5 die­ną Va­rė­nos spor­to cen­tro ba­sei­ne vyk­sian­čioms an­tro­sioms res­pub­li­ki­nėms šei­mų plau­ki­mo es­ta­fe­čių var­žy­boms „Da­no Rap­šio tau­rė 2018“ ir kvie­čia ak­ty­viai da­ly­vau­ti van­dens pra­mo­gas mėgs­tan­čias šei­mas iš vi­sos Lie­tu­vos.

Dalyviai turės galimybę laimėti ne tik įspūdingą specialiai šioms varžyboms sukurtą taurę arba kitų prizų, bet ir turiningai bei smagiai praleisti laiką nuotaikingame renginyje.

Praėjusiais metais sėkmingai įvykusiame pirmajame plaukimo turnyre dalyvavo beveik trisdešimt šeimų. Tai paliudijo, jog jis tikrai įdomus ir dėmesio vertas sporto renginys. Šio respublikinio plaukimo turnyro organizatoriai džiaugiasi, kad jo „veidas“ – vienas pajėgiausių Lietuvos sportininkų, šiuo metu tarptautinėse plaukimo varžybose pergales skinanti Lietuvos plaukimo žvaigždė – plaukikas Danas Rapšys.

Renginio globėjas, Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta kviečia aktyviai dalyvauti šeimų plaukimo varžybose ne tik Varėnos krašto šeimas, bet visus norinčius iš visos Lietuvos: „Šis plaukimo turnyras – puiki proga šeimos nariams ne tik drauge smagiai praleisti laiką, tačiau ir išbandyti save bei pakviesti draugiškai jame pasirungti savo bičiulius ir kaimynus. Norisi, kad tokių renginių dėka vandens pramogos Varėnos krašte labiau išpopuliarėtų. Tai ir gera proga pabendrauti su mūsų bičiuliu, Europos plaukimo čempionu Danu Rapšiu“, – sakė meras.

Šeimų plaukimo varžybos organizuojamos siekiant ne tik populiarinti plaukimą, bet ir skatinant, kad jose dalyvautų ir savo galimybes išbandytų bei plaukimo įgūdžius įvertintų įvairaus amžiaus asmenys.

„Norėdami pritraukti daugiau plaukimo entuziastų, šiais metais sugalvojome naujovę – varžybos vyks dviejose grupėse. A grupę sudarys daugiau patyrę, buvę plaukikai, turintys patirties dalyvaujant plaukimo varžybose ar panašiuose renginiuose. B grupėje varžysis mėgėjai, norintys išbandyti jėgas plaukimo varžybose bei pasimėgauti šiuo renginiu“, – pasakojo Varėnos sporto centro sportinės veiklos projektų vadovas Rolandas Markinas.

A grupėje nugalėjusiai komandai bus įteikta Dano Rapšio taurė, antros, trečios ir ketvirtos vietos varžybų laimėtojams – Varėnos sporto centro taurės. B grupėje varžybas laimėjusi šeima į namus išsiveš įspūdingą specialiai šioms varžyboms Varėnos krašto menininko Tautvydo Averkos sukurtą Dano Rapšio taurę. Antros, trečios ir ketvirtos vietos varžybų laimėtojams bus įteiktos Varėnos sporto centro taurės. Specialiais prizais bus apdovanoti jauniausias ir vyriausias varžybų dalyvis, bus ir kitų prizų. Varžybose dalyvavusioms šeimoms bus įteikti specialiai renginiui pagaminti marškinėliai su simbolika „Dano Rapšio taurė-2018“.

Šeimos registruotis kviečiamos iki gegužės 2 d. www.sportas.varena.lt arba atvykus į Varėnos sporto centrą. Paraišką gali pateikti šeimų plaukimo estafetės komandos narys. Komandos gali registruotis pasirinkdamos, kurioje grupėje dalyvaus – A grupėje ar B grupėje, tačiau gali registruotis tik į vieną grupę.

„Danas Rapšys – vienas didžiausių jaunimo favoritų. Gegužės 5 d. jis ne tik dalyvaus varžybose, bet ir bendraus su jaunimu, papasakos apie kasdienines treniruotes ir savo pasiekimus. Kiekvienas panorėjęs galės pasimatuoti įvairaus lygio plaukimo varžybose iškovotus medalius, apžiūrėti ir kitus apdovanojimus. Tikimės, kad Dano Rapšio vardas vėl pritrauks nemažai dalyvių“, – sakė R. Markinas.