Utenos „Juventus“ nugalėjo Pasvalio „Pieno žvaigždes“
„Bet­sa­fe-LKL“ sa­vai­tės rung­ty­nė­se Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (6/12) eki­pa ne­tu­rė­jo jo­kių prieš­nuo­džių prieš re­zul­ta­ty­viau­sias kar­je­ros rung­ty­nes su­žai­du­sį Ar­vy­dą Šikš­nių ir na­mų are­ną pa­li­ko nu­leis­to­mis gal­vo­mis.

Utenos „Juventus“ (7/11) iškovojo pirmąją šių metų pergalę 93:81 (26:20; 24:14; 23:14; 29:24) , kai A. Šikšnius su 25 taškais pakartojo savo karjeros rezultatyvumo rekordą. Pasvaliečių strategui Gediminui petrauskui tau buvo pirmasis susitikimas prieš buvusią ekipą, tačiau tai nuo ketvirtojo pralaimėjimo iš eilės neišgelbėjo.

Ketvirtajam kėliniui prasidėjus „Juventus“ greit susigrąžino dviženklį pranašumą (69:59), tačiau Steponas Babrauskas smeigė du tritaškius iš eilės ir intriga staigiai atgimė. Vis dėlto, likus daugiau negu dviem minutėms iki rungtynių pabaigos, A. Šikšnius pataikė du tritaškius iš eilės, padidino „Juventus“ persvarą iki 11 ir įtvirtino savo komandos pergalę.

Šiose rungtynėse „Juventus“ itin užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 49:35, kas ir buvo pagrindinis raktas į pergalę.

„Svarbiausia yra pergalė. Tie taškai nebūtų tokie svarbūs, jei nebūtume laimėję“, – po susitikimo teigė 25 taškus pelnęs A. Šikšnius.

Pagrindinis „Juventus“ ekipos vedlys A. Šikšnius pelnė 25 taškus (6/9 dvit., 4/5 trit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo vieną metimą ir surinko 24 naudingumo balus.

O Gedimino Petrausko košmariškas sezonas ir toliau tęsiasi. Strategas su „Juventus“ ekipa sezoną pradėjo septyniais pralaimėjimais, o persikėlęs į Pasvalį G. Petrauskas „Pieno žvaigždes“ atvedė vos į vieną pergalę per penkis susitikimus.

Jei pirmame kėlinyje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tai antrojo ketvirčio metu „Pieno žvaigždžių“ puolimas buvo akivaizdžiai pristabdytas. „Juventus“ per kėlinį praleido 14 taškų, o į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 16 taškų pranašumą (50:34). Trečiajame kėlinyje „Pieno žvaigždės“ parodė, kad ginklų dar nesudėjo. Po dviejų O. Olisevičiaus tritaškių ir Trevono Hugheso dvitaškio pasvaliečių deficitas ištirpo vos iki 4 taškų (52:56). Nors aikštės šeimininkai nesugebėjo perlaužti rungtynių, atsilikimą sumažino ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 7 taškai – 57:64.