Urugvajaus futbolininkai įveikė Rusiją ir užėmė pirmąją vietą A grupėje
Urug­va­jaus fut­bo­li­nin­kai nu­ga­lė­jo pa­sau­lio čem­pio­na­to šei­mi­nin­kę Ru­si­jos rink­ti­nę pir­ma­die­nį Sa­ma­ro­je 3:0 (2:0) ir užė­mė pir­mą­ją vie­tą A gru­pė­je.

Luisas Suarezas stipriu baudos smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į Igorio Akinfejevo vartus jau 10-ąją mačo minutę.

Antrą įvartį Urugvajus pelnė 23-ią minutę po Diego Laxalto tolimo smūgio, kurio metu Denisas Čeryševas palietė kamuolį ir pakeitė jo skriejimo kryptį. Būtent D.Čeryševui įskaitytas įvartis į savus vartus.

Rusų viltis pakovoti dėl pirmosios vietos dar labiau sugriovė Igoris Smolnikovas, jau pirmojo kėlinio pabaigoje dėl šiurkščių pražangų baustas geltonomis kortelėmis ir išvarytas teisėjo iš aikštės.

Pačioje mačo pabaigoje Urugvajaus rinktinės puolėjas Edinsonas Cavani iš arti pelnė trečiąjį Urugvajaus įvartį.

Užtikrintą pergalę pasiekęs Urugvajus A grupėje surinko 9 taškus, nepraleidęs nė vieno įvarčio ir laimėjęs visas rungtynes – prieš tai 1:0 prieš Egiptą ir Saudo Arabiją.

Lygiųjų atveju Rusijos rinktinė būtų finišavusi pirma, bet Stanislavo Čerčesovo vadovaujama komanda liko antra su išdygusiomis abejonėmis dėl komandos tikrojo pajėgumo.

Kaip ir urugvajiečiai, rusai buvo užsitikrinę bilietą pasaulio čempionato aštuntfinalyje po sėkmingo starto prieš Saudo Arabiją (5:0) ir Egiptą (3:1).

Trečia A grupėje liko Saudo Arabija, kitose pirmadienio rungtynėse 2:1 įveikusi Egiptą.

Urugvajus ir Rusija tęs kovą aštuntfinalyje, kur jų varžovai ateis iš B grupės – ten pirmadienio vakarą Ispanija (4 taškai) kovos su Maroku (0), o Portugalija (4) su Iranu (3).