Trinktelėjo durimis: šiaulietės per pratęsimą nukovė kaunietes ir sezoną baigė pergalingai
Per žings­nį nuo tri­gu­bo dub­lio bu­vu­si Ur­tė Bu­kaus­kai­tė, En­ri­ka Ma­tiu­kai­tė ir Do­mi­ny­ka Pa­liu­ly­tė kar­tu pel­nė 46 taš­kus ir at­ve­dė Šiau­lių „Šiau­lių-Uni­ver­si­te­tą“ (1–23) į ga­lin­gą fi­ni­šą Lie­tu­vos mo­te­rų krep­ši­nio ly­go­je (LMKL).

Dainiaus Bertulio vadovaujama ekipa namuose per pratęsimą 64:58 (13:11, 17:15, 8:13, 15:14, 11:5) parklupdė Kauno „Aistes-LSU“ (10–14) ir iškovojo išsvajotąją pergalę paskutinėse sezono rungtynėse. Iki tol šiaulietės buvo pralaimėjusios 23 kartus iš eilės.

Vos 22 sekundes besiilsėjusi U. Bukauskaitė surinko 15 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. D. Paliulytė pelnė 14 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, B. Sinickaitė liko per plauką nuo dvigubą dublio – į varžovų krepšį įmetė 17 taškų bei sugriebė 9 kamuolius.

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, D. Paliulytė pelnė du taškus ir išvedė šiaulietes į priekį – 53:51, tačiau kitoje atakoje Klaudija Serkevičiūtė atsakė taikliu dvitaškiu ir išlygino rezultatą. Šeimininkės dar turėjo savo atsakymui 13 sekundžių, bet U. Bukauskaitės metimą blokavo Gintarė Paulauskaitė ir nugalėjoms išaiškinti prireikė pratęsimo – 53:53.

Jame kontrolę savo rankose turėjusi Šiaulių komanda per lemiamas tris minutes laimėjo atkarpą 7:0 ir įgijo pergalingą persvarą – 64:57.

Abi komandos šiame susitikime rėmėsi septynių žaidėjų rotacija. „Aistės-LSU“ reguliariajame sezone liko penktos bei antradienį startuosiančioje ketvirtfinalio serijoje antrus metus paeiliui susikaus su Klaipėdos „Fortūna“.

„Šiauliai-Universitetas“: Enrika Matiukaitė 17 (9 atk. kam.), Urtė Bukauskaitė 15 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), Dominyka Paliulytė 14 (10 atk. kam.).

„Aistės-LSU“: Kristina Masionytė 13, Gintarė Paulauskaitė ir Akvilė Baronėnaitė – po 11.