Tomo Lekūno metimas iš vidurio aikštės atnešė „Pieno žvaigždėms“ pergalę
Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (12/18) eki­pa iš­vais­tė dvi­ženk­lę pers­va­rą, ta­čiau To­mas Le­kū­nas ne­įti­kė­ti­nu me­ti­mu iš vi­du­rio aikš­tės no­kau­ta­vo „Šiau­lių“ (12/18) eki­pą.

Namuose rungtyniavę pasvaliečiai tik po atkaklios kovos 84:81 (22:13; 19:21; 19:26; 24:21) įveikė svečius iš Šiaulių.

Likus kiek daugiau negu pusantros minutės Trevonas Hughesas smeigė tolimą metimą ir išvedė „Pieno žvaigždes“ į priekį (79:78). Aikštės šeimininkai apsigynė, o kitoje aikštės pusėje T. Hughesas pridėjo dar du taškus.

Vis dėlto rezultatą iškart išlygino Donatas Sabeckis smeigęs tritaškį. Paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka, atrodė, priklausė „Šiauliams“. A. Wrightas laisvas prametė tritaškį, tačiau T. Lekūnas atkovojęs kamuolį kelis metrus pasivarė kamuolį ir smeigė pergalingą metimą iš vidurio aikštės.

„Tikrai taip, – į klausimą, ar tai buvo neįtikinamiausias pergalingas metimas, atsakė „Pieno žvaigždžių“ strategas Gediminas Petrauskas. – Mes kiekvieną kartą, kad ir kur aš dirbu, jau 4–5 metai turime taisyklę, kad kiekvieną treniruotę užbaigiam metimu iš vidurio aikštės. Žaidėjai bando uždarinėti, jei ką treneriai meta. Būna ir bausmės. Tiesiog, nuotaikai palaikyti.

Ir ką pasakiau žaidėjams rūbinėje, tai per tiek metų, pirmą kartą taip uždarėme ir rungtynes. Sveikinimai Tomui. Tai kaip jis žaidė, tai tikrai nusipelnė to metimo, tos šlovės. Tempė mus į priekį pabaigoje. Svarbiausia dabar neišpuikti.“