T. Hughesas atvedė „Pieno žvaigždes į pergalę
Tre­vo­no Hug­he­so ve­da­ma Pa­sva­lio „Pie­no žvaigž­džių“ (11/16) eki­pa na­muo­se pa­lau­žė Aly­taus „Dzū­ki­ją“ (9/18) ir pa­ki­lo į penk­tą­ją tur­ny­ri­nės len­te­lės vie­tą.

T. Hughesas perėmė du svarbius kamuolius rungtynių pabaigoje, sužaidė naudingiausias sezono rungtynes, o pasvaliečiai 73:72 (18:17; 21:18; 19:20; 15:17) įveikė svečius iš Alytaus.

Ketvirtajame kėlinyje likus mažiau negu 3 minutėms „Dzūkija“ turėjo minimalią persvarą – 65:64. O likus minutei situacija nesikeitė ir po Viačeslavo Bobrovo dvitaškio „Pieno žvaigždės“ vis dar turėjo taško deficitą – 66:67.

Vis dėlto Trevonas Hughesas perėmė kamuolį ir jau po kelių sekundžių persvėrė rungtynių svarstykles. O likus mažiau negu pusei minutės, po dar vienos dzūkų klaidos, kurią ir vėl išprovokavo T. Hughesas, tritaškį smeigė Osvaldas Olisevičius.

Po jo metimo aikštės šeimininkų persvara išaugo iki 4 taškų (71:67). Dzūkai deficitą dar sumažino, tačiau pergalės iškovoti nesugebėjo.