Šuo išpranašavo UEFA Čempionų lygos finalo rungtynių baigtį
Lie­tu­va tu­ri nau­ją ora­ku­lą. Tai spor­tą my­lin­tis ja­po­nų aki­tų veis­lės šuo Ho­kou, ku­ris vi­są va­sa­rą spės svar­biau­sių spor­to ma­čų re­zul­ta­tus. Pir­ma­sis Ho­kou ban­dy­mas – jau ry­toj, šeš­ta­die­nį, UE­FA Čem­pio­nų ly­gos fi­na­lo rung­ty­nės tarp Mad­ri­do „Real“ ir „Li­ver­pool“ ko­man­dų.

Hokou mano, kad čempionų titulas šiemet atitiks jau penkis kartus UEFA Čempionų lygą laimėjusiems „Liverpool“ futbolininkams ir iškeliaus į Angliją.

Vaizdo įrašą su Hokou spėjimu galite pamatyti čia:

Mitinį vardą Hokou, kuris simbolizuoja mitologinį šunį su penkiomis uodegomis, žyminčiomis penkias stichijas, turintis naujai iškeptas orakulas visuomet turėjo ne tik puikią uoslę, bet ir šeštąjį jausmą, sako šuns šeimininkė. Savo gebėjimus nuspėti ateitį, o tiksliau –įvairių rungtynių rezultatus, Hokou bandys visą vasarą. Vilniaus „Siemens“ arenoje atidaryto „Vasaros sporto baro“ talismanu tapęs keturkojis augintinis spės visų rungtynių, kurios bus transliuojamos naujojoje sporto aistruolių erdvėje, rezultatus.

Kitaip nei įprasti barai, „Vasaros sporto baras“ nedirbs nuolat – duris jis atvers tik per kiekvienas svarbias futbolo, krepšinio ar kitų sporto šakų rungtynių ir varžybų transliacijas. Planuojama, kad arenoje, „Vasaros sporto bare“, bus transliuojamos paskutinės namų komandos – „Lietuvos ryto“ – kovos išvykoje, Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynės išvykoje, FIFA Pasaulio čempionato pusfinalių ir finalo kovos.

Svarbiausius vasaros mačus stebėti didžiuliame 3,5 metro skersmens ekrane žiūrovai kviečiami kartu su draugiškais keturkojais augintojais. Per kai kurias transliacijas „Vasaros sporto bare“ lankysis ir pats orakulas Hokou.

Įėjimas į „Vasaros sporto barą“, įsikūrusį sostinės „Siemens“ arenoje, nemokamas.