Su „Skycop“ snaiperiais susitvarkęs „Žalgiris“ triumfavo Prienuose
Kau­no „Žal­gi­rio“ (2/0) eki­pa su­ge­bė­jo iš­jung­ti pa­vo­jin­giau­sius Prie­nų „Sky­cop“ (1/1) snai­pe­rius ir iš­ko­vo­jo jau an­trą­ją per­ga­lę nau­ja­ja­me „Bes­ta­fe-LKL“ se­zo­ne.

Nate‘o Wolterso vedami kauniečiai Prienuose 74:53 (21:15; 13:13; 19:14; 21:11) įveikė gausiai sirgalių palaikomą „Skycop“.

Kauniečiai jau po pirmojo kėlinio turėjo šešių taškų pranašumą (21:15), o antrajame ketvirtyje turėjo ir dviženklę persvarą – 30:20. Vis dėlto „Žalgirio“ puolimas visiškai užstrigo, o „Skycop“ surengė spurtą 8:0 bei sugrįžo į rungtynes.

Nepaisant to, po pertraukos penktąją asmeninę pražangą užsidirbo „Skycop“ lyderis Darjušas Lavrinovičius, o „Žalgiris“ prieš lemiamą ketvirtį susigrąžino dviženklį pranašumą – 53:42.

Lemiamo ketvirčio metu įsibėgėjęs, puikiai kauniečiams pažįstamas, „Žalgirio“ naujokas Leo Westermannas nuskandino „Skycop“ ekipą. „Žalgiris“ ketvirtajame kėlinyje pabėgo nepavejamai (65:47) ir įsirašė antrąją pergalę į savo sąskaitą.

„Skycop“ ekipos lyderiams šiose rungtynėse itin trūko atsarginių pagalbos. Dar trečiojo kėlinio viduryje visus Prienų ekipos taškus buvo pelnę startiniame penkete rungtynes pradėję krepšininkai.

Šiose rungtynėse „Žalgiryje“ debiutavęs L. Westermannas surinko 10 taškų ir atliko du rezultatyvius perdavimus. Visi prancūzo taškai buvo pelnyti po ilgosios pertraukos.

Tuo metu Laurynas Birutis apskritai pirmą kartą išbėgo į aikštę su „Žalgirio“ marškinėliais oficialiose rungtynėse. Vis dėlto vidurio puolėjas pelnė 2 taškus (1/6) dvit, atkovojo 4 kamuolius ir surinko –3 naudingumo balus.